Şimdi Ara

Need for Speed™ Unbound | ANA KONU | 2 ARALIK 2022 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
11
Favori
25.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir ilk defa bir nfs'yi sevdim. Özellikle teması çok güzel. Belki de alıp bitirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Steam üzerinde %40 indirim ile 719,99 ₺'den satışta. İlgilenenler bakabilir.

• Anonymous Türkçe yamasıni yayınladı bekleyen duyurulur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fark eden oldu mu bilmiyorum ama Lakeshore de suriyeli mülteci istemiyoru...

Need for Speed™ Unbound | ANA KONU | 2 ARALIK 2022

• NFS Unbound game pass e ne zaman gelir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nct96 kullanıcısına yanıt

9-10 ay sonra

• 400 tl bandına düşerse alınabilir most wanted dan sonra ilk defa bir nfs için oynanır diyebiliyorum 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt

İsmi bile çalıntı.

2010 yılında ps3 te Ridge racer Unbounded diye bir oyun var

Buda unbound. Heat ten pek farkı yok.

2010 daki ridge racer bile daha zevkli şu son çıkan 2 nfs den. Ridge racerlar Bandai Namco nun

• Steam'de %50 indirim ile 599.99 liraya düşmüş durumda.

• Ne araba alabiliyoruz ne upgrade yapabiliyoruz anlamadım neden bu kadar para kazanması zor oyunda. Sonradan açılıyor mu acaba yoksa sinir ediyor oyun.

• Oyunu keyif alarak oynuyorum fakat zorluk olayını çok saçma ve dengesiz yapmışlar ayrıca para kazanmak oldukça zor kolaya alıyorum yine de 1. olmak imkansız gibi birşey yani 8 araç var ve hepsi son model spor araba ama sana verdiği dümdüz bir araç benim dengim de araç verse daha çekişmeli ve adil olacak bu konu da aşırı saçmalamış 7 saattir oynuyorum anca 53k para biriktirebildim.

Polis mevzusu bir yerden sonra aşırı can sıkıcı oluyor most wanted da kurtulmak için yollar vardı ve eğlenceliyli de bunda imkanı yok kurtulamıyorsun yani 1 saat uğraştiğimi biliyorum keyif alıyorum evet ama denge problemi var oyun da yani altımda honda var sıfır modifiye sen benim mclaren ile kapışmami istiyorsun nasıl yenebilirim onu ? Ama onun dışında güzel eğlendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 30 Ocak 2023; 8:41:26 >
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır bu yüzden yarış oynamıyordum. Oyunun başında aldığın dandik arabayı güç bela modifiye et, dyno'ya sok, ince ayar çek, yarışa gir, rep kazan, vs. adamın biri stock Lambo ile seni duman etsin.

Süper lüx spor otomobiller yarış oyunlarında olmamalı bence. O kadar kasıyorsun, geliyor bir McLaren, iş değişiyor. Senin emek gitti çöpe. Zoruma giden, o kastığın her şeyin boşa gitmesi.

En son oynadığım NFS Most Wanted 2005 idi. Yeni yeni Gran Turismo 7 oynamaya başladım. O da daha gerçekçi geliyor diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Ben yıllardır bu yüzden yarış oynamıyordum. Oyunun başında aldığın dandik arabayı güç bela modifiye et, dyno'ya sok, ince ayar çek, yarışa gir, rep kazan, vs. adamın biri stock Lambo ile seni duman etsin.

Süper lüx spor otomobiller yarış oyunlarında olmamalı bence. O kadar kasıyorsun, geliyor bir McLaren, iş değişiyor. Senin emek gitti çöpe. Zoruma giden, o kastığın her şeyin boşa gitmesi.

En son oynadığım NFS Most Wanted 2005 idi. Yeni yeni Gran Turismo 7 oynamaya başladım. O da daha gerçekçi geliyor diye.
    Kesinlikle hocam yarış oyunlarının büyük derdi bu bence denge problemi, benden gelişim istiyorsun ona göre önüme rakip çıkart yahu Porsche'yi geçmem imkansız bana birinci olmamı söylüyor görev olarak e nasıl olacak 10k araba al yarış diyor ayar oldum en son NFS most wanted ile rafa kaldırdım yarış oyunlarını.

Unbound hoşuma gitti yalan yok e biraz da açlık var haliyle saydığım sebebler insanı soğutuyor biraz ilerisi nasıl olur bilemem bu konu da sınıf da kalmış para kazanmani istiyor 2k veriyor ödül olarak e bunun 500$ yarışa katılma payı 4. olyorsun bu sefer de kazandığını para 1k sonra benden de A sınıfı 60k araba al diyor e sen vermezsen bana ben nasıl alabilirim ki araçları anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 30 Ocak 2023; 13:3:33 >

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Unbound'ı merak etmiyor değilim. Satın almayı bile düşündüm ama önünde sonunda game pass'e gelecek, o sebeple beklemeye karar verdim.

Biraz hasret gidereyim diye Need For Speed 2015'e başladım. Oyun güzel, beğendim ama aynı olaylar orada da var. Bunun dışında, prestij mod getirmişler, sabırsız adamı dellendirir. Yarışı milimlik farklarla kaçırtıyor sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.