Şimdi Ara

Need for Speed (2016) [PC ANA KONU] (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.104
Cevap
26
Favori
75.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunu zamunda da bulamadım indirip bir test etmek istiyorum torrent olarak nerden indirebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun kırılamıyormuş en ucuz nerden temin edebilirim oyunu?

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Hiç bir yerden. Oyun kırılmadı, kırılmayacak. Tamamen internet tabanlı bir oyun ve internet bağlantın yoksa ana menüyü dahi açmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Hiç bir yerden. Oyun kırılmadı, kırılmayacak. Tamamen internet tabanlı bir oyun ve internet bağlantın yoksa ana menüyü dahi açmıyor.

İnternet varda oyunu indiremiyoruz sanırım almak şart gibi ama çoğu kişi şikayetçi optimize özürlüymüş oyun sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

İnternet varda oyunu indiremiyoruz sanırım almak şart gibi ama çoğu kişi şikayetçi optimize özürlüymüş oyun sanırım

Maksimum 20 lira eder. Oynarken sizi delirtir. Saçma sapan bir oyun. Paranızı boşuna harcamayın derim.
    Çoğu kişi değil herkes şikayetçi. Hayatımda GTA IV dahil bu kadar rezalet, optimizasyon özürlüsü bir oyun daha görmedim. Düşükten yüksek düzey sistemlere kadar, düşük ayarlarda da en yüksek ayarlarda da stabiliteden uzak, verimsiz ve laglı, dalgalı fps değerleriyle çalışan bir oyun. SSD yoksa bu oyunu oynamak işkence olur.

Hatta şöyle bi öneride bulunayım size. Origin access diye bir üyelik var . Aylık 13-14 tl ye geliyor 3,99€. 1 ay boyunca, listedeki tüm oyunları full olarak oynama imkanınız oluyor. Kiralama sistemi yani.
    NFSnin de deluxe edition ı access listesinde mevcut. Bir access üyeliği alın ve 1 aylığına deneyin oyunu. Alıp almama konusunda net fikir sahibi olursunuz böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Maksimum 20 lira eder. Oynarken sizi delirtir. Saçma sapan bir oyun. Paranızı boşuna harcamayın derim.

Anladım hocam hiç riske girmeye gerek yok o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Çoğu kişi değil herkes şikayetçi. Hayatımda GTA IV dahil bu kadar rezalet, optimizasyon özürlüsü bir oyun daha görmedim. Düşükten yüksek düzey sistemlere kadar, düşük ayarlarda da en yüksek ayarlarda da stabiliteden uzak, verimsiz ve laglı, dalgalı fps değerleriyle çalışan bir oyun. SSD yoksa bu oyunu oynamak işkence olur.

Hatta şöyle bi öneride bulunayım size. Origin access diye bir üyelik var . Aylık 13-14 tl ye geliyor 3,99€. 1 ay boyunca, listedeki tüm oyunları full olarak oynama imkanınız oluyor. Kiralama sistemi yani.
    NFSnin de deluxe edition ı access listesinde mevcut. Bir access üyeliği alın ve 1 aylığına deneyin oyunu. Alıp almama konusunda net fikir sahibi olursunuz böylece.

Trailerı ağzımın suyu aka aka izledim keşke online yapmasalardı belki daha iyi optimize olurdu. Evet yorumları okudum bir gün 720pde 30fs alırken diğer gün 1k da 50fps alan arkadaşlar varmış şaşırtıcı bir oyun. Bu tür başka oyunda yok ki sokak ruhunu yaşatan araba çılgını biri olduğum için mod yapabildiğimiz bir oyun yok sanırım henüz. Suprayı alıp şöyle 2 tane gtx42 turbo takıp 1k whp yapıp ss araçların içinden geçmeyi düşünürek gelmiştim konuya

Evet yani o konuda haklısınız. Gece ve sokak yarışları, detaylı modifiye mevzunda alternatifi yok. Ben de efsane most wanted taki bmw m3 gtr hastasıyım. Skyline da severim. Alternatif olmasa da keyifli yarış oyunları da var. The crew gibi eskilerden driver san francisco gibi. İkisini bu sıralar oynuyorum, acayip keyif aldım. Hele driver daki kokpit kamerasında aracın direksiyonu gerçekteki gibi 360 derece dönebiliyor. Sürücünün korna çalışına, sizin yön verme şiddetinize göre direksiyonu çevirmesine ve toparlamasına kadar detaylı yapmışlar. Belki nfsdeki gibi aradığım ortam yok ama yine de keyif veriyor. The crew de açık dünya yarış konseptinde çok ayrı bi keyfi var.

Nfs için dediğim gibi 1 aylığına access ile kiralayıp duruma bakabilirsiniz madem bir nfs hasretiniz var. Ben de sırf bu sebepten aldım ama bin pişman oldum. Nfs carbondan bu yana adam gibi bir nfs çıkmadı. Bana modifiye de nitro turbo da olacak, kokpit kamerası da olacak. Araç sesleri iyi olacak. Bu tanıma uyan sadece midnight club LA var, o da pcde yok. Ps3 & Xbox 360ta varmış zamanında. Onu da çok geç keşfettim ama oynamak nasip olmadı. En yakın the crew benim tanımıma uygun olarak. Driver da oynuyorum iyi sarıyor. Yeni forza horizon 3ü oynayabilmek isterdim ama ona da güç yetmez. Xbox yok, onu oynatacak güçte pc de yok.

Sisteminiz ortalama ve üzeriyse, ssd de varsa Nfs yi deneyin, aksi halde hiç bulaşmayın derim.

• Merhaba arkadaşlar oyuna yeni.başladım g27 ile oynuyorum direksiyon dönme açısını logitech settingsten düşürdüğüm halde oyunda hala 900 derecelik acıyla dönüyor. Oyun içindede ayrı bi ayarı yok g27 kullanan arkadaşlar varsa yardım edebilirlerse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar ölmüş biraz canlandıralım. Telefonun camerası hikaye.

• realthing kullanıcısına yanıt
    Bir nfs hayranı olarak malesef sölediklerinize üzülerek katılıyorum. Grafik haricinde berbat oynayamadım bir türlü araba kendi kendini kontrol ediyor sürekli
  • Origin Access'i alma nedenimdi. Emektar Core 2 Quad + 750ti sistemde FPS çok dengesizdi. Sistem kötü darboğaz yapıyordur dedim ama i5 6500, RX 470 ikilisiyle de pek fark olmadı. Üstelik konsollardan geç çıkmıştı.

Aracın klavye takılırmış gibi tepki vermesini geçtim orjinal oyun olmasına rağmen durmadan masaüstüne atıp hata mesajı vermesi de ayrı bir sıkıcılık. İnsan biraz özen gösterir.
  • Açıkcası bende es Access alarak başladım ve severek oynuyorum. UltrAslan oyun güzel görünüyor ama devamlı karanlık olarak geçmesi oyunun belki eksi olabilir. Optimizasyon aslında çok kötü değil ama bazı yerlerde saçma sapan düşmeler olabiliyor.

Genel olarak sevdim diyebilirim. Gayet başarılı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 16 Ekim 2016; 23:49:57 >
  • beyler oyunda en iyi performans parçalarıyla araç 235 top speed oluyor üstüne çıkmaz yani.Millet ise top speed 350 yapmış.Nasıl olucak bu
  • Access ile 40 saate yakın oynadım. Oyunun 3 ana sıkıntısı vardı. Yapımcının resmen kendi oyununu satması. Beş ayda el etek çekmesi. Çekse The Crew çekerdi bak 2014 crew ile 2016 bir mi. F/p olarak en iyisi. Neyse 2. Sıkıntı elbette optimizasyon. 3. olarak sürekli gece olması ve ciddi anlamda bir süre sonra mide bulandırması. Potansiyeli hayli yüksek bir oyun bu kadar rezil edilemez. Son olarak bence her yarış oyununu Forza 3 ile karşılaştırmayı bırakmalıyız. Oyun zaten kolay ulaşılabilir değil. Kimse forzanın berbat optimizasyonu ve 300 TL lik fiyatından laf açmıyor. Neyse. Denemek isteyen 3.99 euroya istediğş kadar access ile denesin. Drift yapmayı seviyorsanız kaçırmayın.

• 2K kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdikten sonra prestij yarışları açılacak telefona mesaj gelecek,o yarışlarda ilk 3 e girmek hayli zor. Drift yarışlarında 5-6. Falan oluyorum genelde ben. O yarışlar seni zorluk olarak kesinlikle tatmin edecektir.

• Açık dünya mı oyun? Birde crack varmı? Sırf grafikler için denemek istiyorum açık dünya değilse eğer değmez 🤔

• Denuvo artık kirilabilse de oyun need for speed network e baglanamazsa ana menü bile gelmiyor. Crack çıkmaz.
    Evet oyun açık dünya fakat modifiye kısıtlı,vinyl yapmada özgürlük çok fazla ama tampon parçası az bunun yanında motor kısmı bayağı çeşitli.

• sunquad S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için hocam açık dünya olması güzelmiş çoğu kişi hep gece olmasından dert yanıyo okuduğum kadarıyla, şuan the crew var onu oynuyorum nfsnin grafikleride baya cezbetti denemeye değer mi diye düşünüyorum. Birde horizon 3 var malumunuz fiyatı bi hayli yüksek, son olarakta asetto corsa kesin alacagım bir oyun simülasyon oldugundan dolayı, nfs ve hrzon3 arasında gidip geliyorum

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.