Şimdi Ara

Need for Speed (2016) [PC ANA KONU] (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.105
Cevap
26
Favori
74.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun şuan indirimde deluxe editionı 12 euroya aldım.Umarım pişman etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Oyun şuan indirimde deluxe editionı 12 euroya aldım.Umarım pişman etmez.

bende alacağım ama güney kore vpn ile. 42TL denk geliyor. birde %15 kod var 39 olur herhalde. kesin alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan445

quote:

bende alacağım ama güney kore vpn ile. 42TL denk geliyor. birde %15 kod var 39 olur herhalde. kesin alacağım

Ben direk 50 liraya deluxe aldım uğraşmak istemedim açıkçası.Burda sövülenlerden korkmuştum alırken ama 1 saat oynadım herhangi bir çökme sorunu vs yaşamadım.Oyunu wd blue 1 tb harddisk ile oynuyorum bu arada.Sadece ilk oyuna girerken loading ekranı biraz uzun onun dışında sıkıntı yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan445

quote:

Ben direk 50 liraya deluxe aldım uğraşmak istemedim açıkçası.Burda sövülenlerden korkmuştum alırken ama 1 saat oynadım herhangi bir çökme sorunu vs yaşamadım.Oyunu wd blue 1 tb harddisk ile oynuyorum bu arada.Sadece ilk oyuna girerken loading ekranı biraz uzun onun dışında sıkıntı yok.

Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]

bence almakla iyi ettik. çocukluğumun oyunu sonuçta

• ah benim salak kafam niye ilk buraya bakmadım ki !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi böyle rezalet bir oyun olamaz, oyuna giriyorsun ne yaptığını bilemiyorsun hiçbir açıklama yok kariyerle ilgili modlarla ilgili. Menüde diğer oyun modlarına tıklıyorsun başka bir oyuncunun sana garajını ve parasını veriyor böyle saçmasapan bir şey ben görmedim. Haritada buglar var bazı yerlerde araba aşağıya doğru düşüyor yerin dibine. Fizik desen oyunda fizik yok zaten gerçekçilik 10 üzerinden 5 en fazla. Verdiğim paranın zerre karşılığını vermedi. Bu electronic arts'a lanet olsun her zaman yaptığı şey. O kadar para verdik bf4 aldık, oyunun yarısını adam zaten dlc olarak satıyor. Aynı haritaları oynamaktan gına geldi. Birdaha ea oyunlarına para verirsem şerefsizim.
  • Bu oyuna 50 lira para verdik bi de tamam grafikler eyvallah. Fakat sınırlı modifiye. Saçma araç seçenekleri , 2017 gt r ın 2015 i de var.

Buglar desen öyle. Hikaye modunda ilk yarışta kazanmadığım yarış yok zorlayıcı yönü yok.

İnternet bağlantı sorunu offline oynanmıyor.

Ben isterdim ki mercedes s serisinden veya e serisinden bir araç olsaydı.

• Oyuna Acces ile sahibim ama oturup 5 dakika adam gibi oynamadım, ilk 2-3 dakikadan sonra sıktı oyun.

1) Klavye tuşlarını değiştiremedim, yok mu bunun bir çözümü?
    2) Bu oyunda altyazı falan yok mu?
    3) En saçma olanı da bu ara sahneleri neden geçemiyoruz? Oyunun başında film gibi 3 saat ara sahne izletiyorlar, beklemek zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Oyuna Acces ile sahibim ama oturup 5 dakika adam gibi oynamadım, ilk 2-3 dakikadan sonra sıktı oyun.

1) Klavye tuşlarını değiştiremedim, yok mu bunun bir çözümü?
    2) Bu oyunda altyazı falan yok mu?
    3) En saçma olanı da bu ara sahneleri neden geçemiyoruz? Oyunun başında film gibi 3 saat ara sahne izletiyorlar, beklemek zorunda mıyım?

1- Ayarlara dikkatli bakın klavye tuşları değişiyor.Ben yaptım
    2- Altyazıya hiç bakmadım ama ayarlara bak subtitles sekmesi görürsen altyazı o
    3- beklemek zorundasın ne yazık ki
  • Oyun sardı beni de, şu yarışlar biraz daha zorlasaydı iyiydi. 2. kez denediğim yarış yok.
  • Arkadaşlar elimde The crew wild rund var fakat Need for speed oyununuda almak istiyorum normal paketi 50 tl sizce almaya değer mi? Önceki yazılar yorumları pek okumadım.

• Son birkaç sayfayı okumanız yeterli, tavsiye ederim.

Özet geçmem gerekirse almayın, aldırtmayın. Bug ve optimizasyon sorunlarıyla dolu saçma sapan bir oyun. Parayı elinizle çöpe atmaktan farkı yok.
    NFS Payback i bekleyebilirsiniz ki ben de merakla bekliyorum. Güzel olacak gibi ama beklentiyi düşük tutmakta fayda var.
    İlla kendim göreyim derseniz origin access 1 aylık üyelik alıp nfs yi o süre zarfında oynayabilirsiniz.
  • O zaman ben The Crew oynamaya devam edeyim yeni oyunlar çıkana kadar.

• Ahada daha yeni Origin Access yaptım.
    İndirip tadına bakacağım
  • Beyler merhaba bir sorum olacak bende bu oyun var LvL 70 e kadar geldim orjinal oyun. Fakat LvL 70 den sonra gitmiyor online yarıslar normal yarıslara katılıyorum sadece para geliyor sizdede varmı böyle sıkıntı ? nasıl çözecem bunu Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]
  • Oyunun hikaye modunu an itibari ile bitirdim.
    Çok itin bi yerlerine sokmuşlar bu NFS'yi ama ben çok beğendim. (Büyük ihtimal oyun ilk çıktığı zamanlar sorunluydu)
    Bi Carbon değil tamam ama gayet sardı beni.
    Sadece hikaye aktım 15 saate bitirdim. Aventador'u alınca bitiyor olay zati
    Toplam 5 yarışı tekrar ettim, pek zor gelmedi bana oyun.
    Gerekli parçaları alınca çerez fiyatına aldığımız ilk araçlarımızı bile canavara çeviriyoruz tier 1-2-3 arabası gibi şeylerin olmayışı hoşuma gitti.
    Grafiklere laf yok zaten, bildiğin ateş ediyor..
    Need for Speed Hot Pursuit 2011, Most Wanted 2012 ve Rivals oyunlarından sonra çok severek oynadığım bi NFS oldu.

• besiktas033 kullanıcısına yanıt
    Oyunda ulaşabileceğiniz en yüksek level 70, yapımcı öyle ayarlamış yani ötesi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Son birkaç sayfayı okumanız yeterli, tavsiye ederim.

Özet geçmem gerekirse almayın, aldırtmayın. Bug ve optimizasyon sorunlarıyla dolu saçma sapan bir oyun. Parayı elinizle çöpe atmaktan farkı yok.
    NFS Payback i bekleyebilirsiniz ki ben de merakla bekliyorum. Güzel olacak gibi ama beklentiyi düşük tutmakta fayda var.
    İlla kendim göreyim derseniz origin access 1 aylık üyelik alıp nfs yi o süre zarfında oynayabilirsiniz.

ne tür bug ve optimizasyon sorunu yaşadınız ?

windows hdd deyken çok kısa fps drop atabiliyor.

ama windows ssd de, oyun hdd de iken hiç drop vb oyundan atma, donma, kitlenme sorunu yaşamadım.

• bu oyunun crack i çıktı mı
  • gostmag3 G kullanıcısına yanıt
    Story Modu Çevirimiçi Bir Harita Olan Oyunun Crack'inin Çıkacağını Düşünmüyorum. Payback Kırılmışken Bu Oyun Hala Kırılamadı.

Plati.Ru'dan Sağlam Bir Satıcıdan Deluxe Bir Hesap Alabilirsin. 1-2 Dolar Arası Zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.