Şimdi Ara

nedir bu seat leon hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir araç almaya çalışıyoruz, forumda herkes birbirlerine bu modeli tavsiye edip duruyor, aslında 2 aydan beri megan sedan çıkmasını bekliyorduk ama renaultun açıkladığı fiyat ve opsiyon konusunda hayal kırıklığına uğrayınca başka modellere yöneldik, bir megan için 100 bin lira çok, üstelik stepne dahil bir çok şey opsiyon sayılıyor.
    foruma şöyle bir göz gezdirelim dedim, herkes seat öneriyor, Büyük şehirlerde belki olur ama anadolu da pek tutulan bir model olduğunu sanmıyorum mesela bulunduğum şehirde samsunda çok az görüyorum trafikte, burada genellikle renault ve honda ya da ford gibi markalara ait modeller revaçta.

• Bende yakın zamanda bir leon alacağım, hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı Renk + Cam Tavan kombinasyonlu modeli Kızılay felan dağıtıyor heralde, her yerdeler.

• Kim ne derse desin C sınıfındaki F/P araçlarından biri Cerato ile.

• Az paraya nitelikleri yüksek donanimi tatmin edici VW kalitesini bi parmak balla bile olsa müşterisinin agzina çalan 2. El degeri yüksek mis gibi araba

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Az paraya nitelikleri yüksek donanimi tatmin edici VW kalitesini bi parmak balla bile olsa müşterisinin agzina çalan 2. El degeri yüksek mis gibi araba

ikinci el değeri düşündüryor işte, bulunduğum yerde tanınmıyor.
  • Fiyatı nisbeten uygun. Led farlar falan dikkat çekiyor. Ama cabuk sıkılırsın bir golf degil yani anlayacağın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkadım52

quote:

Az paraya nitelikleri yüksek donanimi tatmin edici VW kalitesini bi parmak balla bile olsa müşterisinin agzina çalan 2. El degeri yüksek mis gibi araba

Hocam hangi sehirdesin bilmem ama temiz leonu sahibinden.comda anahtarini havaya at yere dusune kadar satarsjn.

İlla biri sehir disindan gelir alir.

Seat popüler bi marka

• diğer markaların b segmenti araç sattığı fiyata gayet yeterli c sınıfı satıyorlar, segmentler arası fiyat karşılaştırmak olmaz ama göz var izan var

• mis gibi araba,daha ucuzu varmı polo rapid bile daha pahalı ve alt sınıf

• Boşline düz vites golf 66 bin
    Aynısı focus 65ti galiba
    Yine aynısı megane 62 bin
    Uzarda gider böyle

Adamlar 64 liraya donanımlı otomatik arac veriyor. Bi zahmet onerilsin

Ha ben al satci tayfadanim dersen civic al fluence al karadenizde sevilir bu araçlar

• ucuz etin yahnisi....
  • Araç yakışıklı ucuz valla benimde gözüm var bu araçta
  • Cunku alet nalettt

• Eski kasasına bayılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nispeten ucuz, şekli var, başka da bir şeyi yok.
  • yıl olmuş 2016 hala benim olduğum şehirde tutulmuyor satılmaz muhabbeti yapıyorsun, o olduğum şehirler işi çoktan bitti, memleketin en ücra köşesinde ol istersen, koyarsan internete aracı ha burada satmışsın ha orada, hatta orada daha rahat satarsın, insanlar kendi şehrindeki aracı daha fazla didikliyor, uzun yol gidince alayım gitsin diyor
  • ilkadım52 kullanıcısına yanıt
    Samsun da yaşıyorum benim araç ta leon Samsunda belki mk1 mk2 az ama mk3 leon cidden çok fazla var.Seat kulüpleri filan gayet etkin.Belki bir fiat tofaş kadar yok ama ciddi manada leon mevcut.Filo araçları Samsun da çok olduğu için fluence gibi belki onlar çok dikkatinizi çekiyordur.Ayrıca leon fiyat donanım kalite anlamında alınabilecek mantıklı araçlardan biri.Gerçi ben 2009 dan beri leona biniyorum sıkılmaya başladım.Megane 4 sedan da bugün test ettim hoş araç olmuş.Belki iyi bir kampanya yaparsa alınabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkadım52

quote:

Bulunduğunuz yeri değiştirin bence. En azından eğitim ortalaması ilkokul 2 olan bi yere geçin.

• Bende samsundayim.Mk3 Leon epey var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.