Şimdi Ara

Nedir bu çocukların öğremenlerden çektiği.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün çocuk ağlaya ağlaya eve gelmiş. Çocuğun ön dişleri problemli. Bir kaç ay sonra diş teli takılacak. Ama su an görünüm pek iyi degil. Yani öyle çirkinde değil ama bilirsiniz iste.

Neyse. Bugun sınıfta boş bulunmuş gülmüş. Öğretmen de onu insan gibi uyaracağına aynen şöyle demiş. " Ne gülüyorsun ben senin o boktan dişlerini görmeye mecburmuyum. "
    Evet millet bu ifade aynen böyle bir öğretmen nin azından cikiyor. Küçücük çocuklarımızın geleceğini emanet ettiğimiz o vatandaşın vergileriyle maaşını alan öğretmen bunu söylüyor.

Şimdi diyeceksinizki ee çocukta lakayıt davranmis.
    Şunu bastan soyliyeyim tabiiki kimse kendi cocuğuna toz kondurmaz ama bu coçuk gerçektende çekingen ve pek oyle öğretmene karşı gelebilecek kapasitede bir cocuk değildir. Zaten oyle olsaydı daha öncelerden de bir ihtar şikayet falan gelirdi. Hiç oyle bir sey yok yani.

Bir öğretmenin çocukların kusurları ile böyle sokak agzı ile dalga geçmesi normalmidir. Varsa bir dueum insan gibi uyar. Devam ederse ya velisine bildir yada disiplin falan uygula. Ama küçücük çocuğun bir özrü ile alay etmek nasıl bir MAGANDALIKTIR.

Ne yapmam gerekir. Yarın müdür ile konuşacağım. Ama oralı olurmu bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ülkede doğru düzgün öğretmen yok. sonra öğretmen maaşları fazla deyince laf ediyorlar. işini düzgün yapan öğretmen 10 bin lira bile alsa laf etmem ama böyle sünepeler kazanmasın.
  • Ben de öğretmenim,bir öğrencime ters laf etmimki gururu incinmesin diye.
    Bu öğretmen biraz değil aşırı dengesizmiş,öğrenciye sabırlı olamıyorsa başka mesleğe gitsin
    Müdüre söyle,ondan fayda gelmezse direk ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne dilekçe ver.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sinirlendim burda git ağır konuş suratına tükür geç, vurma sakın gider şikayet flan eder uğraşma bazrn söylenen sözler vurulan bi yumruktan daha etkili olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten bazı öğretmenler aldığı paranın kuruşunu hak etmiyor
    mesela benim lisede okuyan kardeşimin öğretmeni, çocukları sınava tabi tutmadan geçiriyormuş.
    üstelik din öğretmeni ve bir kaç şikayet aldığı halde devam ediyormuş
  • Kemiklerini kıracaksın böylelerinin

• Hocam çocuğunuza öncelikle cesaret veriniz, çok büyük bir özgüven kaybına uğramış olabilir.
    Kesinlikle öğretmenlerin önünde el pençe divan durup hocam siz en iyisini bilirsiniz modunda olmayın, unutmayın ki bunların yarısı devlete kapak atmak için öğretmenliği seçmiş insanlar.Eğitim vermek ve sağlıklı birey yetiştirmek umrunda olmayan veya mesleğinden bıkmış tipler.

Yani okurkan bile sinirlendim
  • Bizim coğrafyacı da yapmıştı aynısının benzerini lise de saçı uzun olan bir arkadaş vardı önüne düşüyor diye duzeltmisti kadın bi an da bitini pireni oraya buraya saçmasana diye bağırdı sok olduk . 😂 yalnız arkadaş okulda bile olsa sürekli namazlarini kılmaya çalışır çok saygılı biriydi yani sürekli abdest alan birinin pis olmasına çok imkan yok . Ha olsa da böyle demeye hakkı yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Ben de öğretmenim,bir öğrencime ters laf etmimki gururu incinmesin diye.
    Bu öğretmen biraz değil aşırı dengesizmiş,öğrenciye sabırlı olamıyorsa başka mesleğe gitsin
    Müdüre söyle,ondan fayda gelmezse direk ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne dilekçe ver.

Valla bende önce müdür ile görüşeceğim. Olmadı ilçe eğitim e gidicem artık. Faydası olurmu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Bizim coğrafyacı da yapmıştı aynısının benzerini lise de saçı uzun olan bir arkadaş vardı önüne düşüyor diye duzeltmisti kadın bi an da bitini pireni oraya buraya saçmasana diye bağırdı sok olduk . 😂 yalnız arkadaş okulda bile olsa sürekli namazlarini kılmaya çalışır çok saygılı biriydi yani sürekli abdest alan birinin pis olmasına çok imkan yok . Ha olsa da böyle demeye hakkı yok .

Hocam aynisi banada oldu o zamanlar lise 1 deyim neyse benimde sacim uzundu biz 3 arkadas siniftan bir kizi aglatmistik ama ne yaptik hatirlamiyorum.Kiz sikayet etmis 3 umuzu mudur cagirdi neyse mudur bizi azarlarken arkadas guldu sonra mudurde arkadasa sen neye guluyorsun illa birseye guleceksen aha bunun sacina gul diye beni gostermisti.Ustelik sacimda oyle degisik bir model falanda degildi gayet tarali bakimli duzgun bir sacti sadece uzundu.

• O öğretmenin dişlerini kerpetenle sök
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

ülkede doğru düzgün öğretmen yok. sonra öğretmen maaşları fazla deyince laf ediyorlar. işini düzgün yapan öğretmen 10 bin lira bile alsa laf etmem ama böyle sünepeler kazanmasın.

Türkiye öğretmen maaşlarında sonlarda.Ve hala siz öğretmen maaşına çok diyorsunuz.Öğretmenlerin iyi olması isteniyorsa maaş arttırılmalı.Niye donanımlı bir insan aylık 3 milyara çalışsın ki? Gider hukuk okur tıp okur daha fazla kazanır.

Öğretmenliğin puanı 20kya çekilmeli maaşlar da başlangıç için 4k olmalı ilerledikçe başarılarına göre vs vs 10k ya kadar çıkabilmeli.İmamların maaşından kesersin eklersin öğretmenlere.Öğretmen imamdan daha önemli.Senin ülkenin geleceğini yetiştiriyorlar.

• kafası çalışan adam zaten özel derslerden falan para kazanabiliyor. maaşları fazla bile bir kuruş arttırılmamalı.

konuya gelirsek öğretmenin bir suçu yok. bir anlık sinirle söylemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

kafası çalışan adam zaten özel derslerden falan para kazanabiliyor. maaşları fazla bile bir kuruş arttırılmamalı.

"Bir anlık" diye meşrulaştıramazsınız, Ceza Hukuku'na göre suçu "anlık işlenen" fiiller oluşturur. Sizin mantığınıza göre bunlara da ceza verilmemesi gerekli.

• quote:

kafası çalışan adam zaten özel derslerden falan para kazanabiliyor. maaşları fazla bile bir kuruş arttırılmamalı.

Bir kuruş arttırılmamalıymış.Peh.Son 5teyiz ulan öğretmen maaşlarında.Milletvekili napıyor da o kadar para alıyor? Imam 5 vakit namaz kıldırıyor diye 3 milyar alıyor ülkenin geleceğini yetiştiren öğretmenler max 4 alıyor.Öğretmen özel ders verirmiş.

Sen maaşı arttırmadığın sürece Eğitim çöp olmaya devam edecek.Maaşı arttırısan öğretmenliğe talep artacağı için normal olarak puanı da yükselecek ve yeni öğretmenler daha donanımlı olacak ama düşünebilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Bir kuruş arttırılmamalıymış.Peh.Son 5teyiz ulan öğretmen maaşlarında.Milletvekili napıyor da o kadar para alıyor? Imam 5 vakit namaz kıldırıyor diye 3 milyar alıyor ülkenin geleceğini yetiştiren öğretmenler max 4 alıyor.Öğretmen özel ders verirmiş.

Sen maaşı arttırmadığın sürece Eğitim çöp olmaya devam edecek.Maaşı arttırısan öğretmenliğe talep artacağı için normal olarak puanı da yükselecek ve yeni öğretmenler daha donanımlı olacak ama düşünebilen var mı?

Ülkenin geleceğini yetiştiriyor !!!! Bu magandalara kaldı geleceğimiz .

Öğretmenliğe talep artacağı için derken.

Zaten talep patlaması var. Binlerce açıkta kalan öğretmen var diye habire yırtınıyor insanlar. Neden acaba. Bu kadar zor ve az kazandıran bir mesleğe ?!! Bu kadar talep.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

quote:

quote:

Zaten talep patlaması var. Binlerce açıkta kalan öğretmen var diye habire yırtınıyor insanlar. Neden acaba. Bu kadar zor ve az kazandıran bir mesleğe ?!! Bu kadar talep.

Genellemen iyiymiş.Her öğretmeni aynı sanıyor şuna bak.Talep artar derken demek istediğim şuydu.Şimdi talep edenlerin özelliği Ne? Yok.Maaş arttırılırsa talep bu sefer donanımlılardan da gelir.Millet daha çok çalışır.Ayrıca şöyle de yapılmalı,başarına göre ya da başarısızlığına göre maaş artıp düşmeli.Bu sefer kaytaran öğretmen olmaz

• Bak aynı okulda bir beden öğretmeni var.

Lan göbekli beden hocası olurmu? Adamın kendine hayrı yok.

Beden dersine cikiliyor. Olay aynen soyle gelisiyor. " Çocuklar siz kafanıza göre takılın. Ben burdan size bakarım. " Diyor ve ekmek arasını alıp öğrencilerin karsisinda tıkınıyor.

Bu inanın her dersinde aynı tekrarlıyor.

Bak yalanım varsa ne olayım. Hakkımda dava acilmayacagini bilsem resmini cektirtip buraya atacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

quote:

quote:

Genellemen iyiymiş.Her öğretmeni aynı sanıyor şuna bak.Talep artar derken demek istediğim şuydu.Şimdi talep edenlerin özelliği Ne? Yok.Maaş arttırılırsa talep bu sefer donanımlılardan da gelir.Millet daha çok çalışır.Ayrıca şöyle de yapılmalı,başarına göre ya da başarısızlığına göre maaş artıp düşmeli.Bu sefer kaytaran öğretmen olmaz

Bak simdi bu son mesajın oldu.

Basarıya göre ve puan artışı aynen.

Benim kendi teyze kızı var öğretmen. Metematik öğretmeni. Ama genel kültür sıfır. Bak abartmıyorum bir sınav yapılsa yüz üzerinden sıfır alır.

Arada muhabbet ederiz. Ne kenan evren i tanır ne Nelson Mandela yı tanır. Bahanesi ise bize okulda bunları öğretmediler.

Ama face de surekli siyasi paylasimlar falan. Takılmış bir partinin pesine ismini soylemiyorum. Farketmez. Sanırsın duayen.

Yemin ediyorum şu öğretmen ve memurlara iş garantisini kaldıracağını vaad eden bir parti çıkarsa hayat boyu oylarım unundur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 26 Eylül 2017; 19:56:44 >

• Dişlerini kırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.