Şimdi Ara

Neden Posta gazetesi! ALMAMALIYIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şehit haberini yarı çıplak ablalarin resminin altında , miniminnacik bir köşeye ilistirmeyi layık gördüğü için posta gazetesi! ALMAMALIYIZ..

Neden Posta gazetesi! ALMAMALIYIZ?

• Ülkedeki medyanın hali içler acısı.

Arttırıyorum , gazete almayın hatta Tv izlemeyin.

Yıllardır bu ikisinden uzağım. Zararını görmedim.
  • en azindan yazmislar.
  • + Demirören'e ait.
    + AKP yanlısı.
  • Harbi gazete 2016 ya ait kim bilir kaç editör gelip geçmiştir
  • Eee nolmuş 2016 ise yaptıkları terbiyesizlik değişmiyor...çok acayip lan sizin kafanız
  • Yolda bedava dağıtırlarsa belki alırım.

Sprey boya ile bişeyler boyarken gazete lazım oluyor.
  • Tam sayfa şehit haberi vermek zorunda değil ki
    gazetelerin böyle bir sorumluluğu yok
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Şehit kavramı önemini yitirdiği böyle konuşursunuz tabi...
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Gazeteler şehit haberlerini tam sayfa vermek veya vermek zorunda değil.
    Gazeteler için böyle bir kural yok yani isterse hiç şehit haberi vermeyebilir.
    Yasal düzenleme olmadığı için bir şey diyemeyiz.

hayatımda hiç gazete almadım

her gün şehit geldiği için artık insanlara şehit olması normal geliyor
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ağaçtan düşüp ölene bile şehit diyecekler nerdeyse. Her gün geldiği için değil, içi boşaltıldığı için normal gelmeye başladı, hatta 15 temmuz şehidi diye ayrım da yapıyorlar...
    Durum böyle olunca şehide verilen önemi de gazetelerin puntolarından gayet iyi anlıyoruz..
  • tv ve gazeteyi hayatımdan çıkaralı uzun zaman oldu
  • Abone olduğum tek gazete her gün düzenli okurum asla da bırakmayı düşünmüyorum.
  • Eskiden şehit haberi alınca milliyetçi arkadaşlar hükümetin terör politikalarını eleştirip öfke kusarlardı.

Şimdi sindirildiler mi? Duruma mı alıştılar? Ya da pastadan artık onlar da pay alıyor diye mi seslerini çıkarmıyolar?
  • WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Tabii ki 3. hocam.

Geçen gün taksi plakası sahip bir esnaf ile karşılaştım. Sohbet vs. Diyor ki "Mansur başkana oy verdik şimdi bize engel çıkartıyor, yeni rant kapısı açıyor her araçtan 1000-1500 TL alacakmış, örgütlendik 7000 ticariyi yakında belediye önüne yığacağız"

Dedim hayırdır, "Gökçek akıllı başkandı, bize karışmazdı, istediklerimizi yapardı, biz de "Reis geliyor hadi gelin" dediği zaman giderdik"

Bu adam milliyetçi biriydi. Şimdilerde nerede rant var, nerede iş var onun peşinde.

Ülke mi? Umurlarında bile değil.
  • Haydar DÜMEN her gün yazıyor. Haydar DÜMEN'e gelen cinesllikle ilgili soruları ve bunlara verilen cevapları görünce insan utanıyor. Cinselliğin böyle açıkça tartışıldığı gazete ailaye uygun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 20 Ocak 2020; 10:17:5 >
  • Artırıyorum bu ülkede gazete alınmaz haber kanalları izlenmez eğer samimi vatandaşsak şuan hiç bir haber kanalına ve gazeteye itibar etmememiz gerekir çünkü çok büyük bölümü İşine geleni yazıyor çiziyor. Herkesin tarafsızlığına güvendiği tek tük köşe yazarı gazeteci vardır onları netten açıp okumak kafi.
  • Ne bekliyordunuz ki tam sayfa haber mi
  • Bu her zaman böyle olmuştur. Yeni mi fark ediyorsunuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.