Şimdi Ara

Neden odalar tek ogrenciye ozel yapilmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
4.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadas, evlere bakiyorum illa ki bir odada 2 kisi kalmak zorunda kaliyor. Ben mecbur muyum diyelim cavus tokatlayacagim, nasil yapayim yani simdi 7/24 orada adam. Ya da adam tokatlamak isteyecek ben odaya girmek zorunda olacagim. Bakiyorum bu sefer tek kisilik odalara fiyati cok daha yuksek. Ama metrekaresi daha az sonucta. Bu binayi yapanlar da az firsatci degil. İnsanin tek kisi bir odada kalmak istemesinin neresi luks? Sinir oluyorum ya. Standart ufacik bir oda bile olsa tek kisilik adam cok fahis fiyat cikartiyor. Birbirimize mi binmemizi istiyor iki kisilik odalarda nedir, kendisi de gey herhalde. Almanya da adamlar tek kisilik odalar yapmislar ne guzel, rahat. Biktim boyle seylerden ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Burası Türkiye

sözde 2 kişilik odalar yasaklanmıştı. KYK larda bile hala var 2 kişilik odalar
  • Biz 8 kisi kaliyoruz kyk'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesuralemdaroglu

Burası Türkiye

sözde 2 kişilik odalar yasaklanmıştı. KYK larda bile hala var 2 kişilik odalar

Ne sözdesi seneye başlayacak . Tek kişi istiyorsan özel yurtlarda kalabilirsin .

• Bas parayı çık tek kişiliğe kardeşim? Sen de istiyorsun ayranın dökülmesin. Sayı düşerse maliyet artar tek kişiliklerin pahalı olması da gayet kabul edilir.

• oldu paşam başka
  • Derdini seveyim. Arkadaşa söyle nöbetleşe yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus-25

Biz 8 kisi kaliyoruz kyk'da.

çadırda yaşa daha iyi
  • Hadi gelin birlikte tek kişilik odaları olan yurt anlayışını başlatalım. Böyle yurtlar yapalım ülkenin dört bir yanında. (1 tane yapınca zaten 10 yılda yavaş yavaş 5-10 tane yaparız.)

• Askere gitmeyecekmiş gibi yorumlarınız güldürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Askere gitmeyecekmiş gibi yorumlarınız güldürdü

Rahat rahat 31 cekemeceksek nasil savasacagiz arkadas?

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

Bas parayı çık tek kişiliğe kardeşim? Sen de istiyorsun ayranın dökülmesin. Sayı düşerse maliyet artar tek kişiliklerin pahalı olması da gayet kabul edilir.

Lan ne maliyeti, adamlar tamamen ranta çevirmiş sistemi.

Ülkenin vatandaşına parayla yurt odası vermek başlı başına saçmalık zaten.

Ağla beğenmeyen kalmasın

• Ben ev tutmayı düşünüyorumda 800'den aşağı ev yok. İstanbul'da, Ankara'da aynı şekilde

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Bazen abartıyorsunuz. Yurt olayı dünyanın bütün yerinde ücretli oranın ücretsiz olduğunu düşün bakalım. Ne oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Ben ev tutmayı düşünüyorumda 800'den aşağı ev yok. İstanbul'da, Ankara'da aynı şekilde

kafa dengi 2-3 arkadaş bul eve çıkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Askere gitmeyecekmiş gibi yorumlarınız güldürdü

Rahat rahat 31 cekemeceksek nasil savasacagiz arkadas?

yw bu işin rahatı mı olur,bunu da mı biz yazalım? tuvalette ıslat 2 dakkada tamam
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Ben takıntılı bir insanım. Herkes ile yapamam. Karşımdaki adam ya benim kadar temiz olacak ya da benden temiz olacak ki ben normal insanlardan aşırı temizimdir. Yüceltme gibi anlamayın. Odamı temizlemek 3- 4 saatimi alıyor. Beraber ev tutacağım bir arkadaşım var o da 12 yıllık arkadaşım.

• Burası fırsatlar ülkesi hocam yeni evlere garaj yapmayıp bodrumu dâhi daire yapmaya çalışan müteahhit musvetteleri ile senin sorunundakiler aynı kafa

• Hocam ayni durumdayim okulun kendi yurdunda kaliyorum 2 kisilik oda 3 hafta oldu baslayali daha bir kere bile 31 cekemedim millet nasil cekebiliyor yurtlarda bilmiyorum.Yeminlen cildiriyorum 31 sizlikten bu hafta sonu 2 gunlugune bursaya evime donucem sirf 31 cekmek icin .

kim ne derse desin eger yurtta kaliyorsaniz universite hayati cinselligin afrikasidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 27 Eylül 2017; 12:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

Hocam ayni durumdayim okulun kendi yurdunda kaliyorum 2 kisilik oda 3 hafta oldu baslayali daha bir kere bile 31 cekemedim millet nasil cekebiliyor yurtlarda bilmiyorum.Yeminlen cildiriyorum 31 sizlikten bu hafta sonu 2 gunlugune bursaya evime donucem sirf 31 cekmek icin .

kim ne derse desin eger yurtta kaliyorsaniz universite hayati cinselligin afrikasidir.

canım isterse kimse beni durduramaz,kuytu bir köşe yeter :) nerde çektiğimi yazsam kesin OHA dersiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.