Şimdi Ara

Ocağı açık unuttum doğalgazlı ocak çok acil!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
22.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ocağı en son yaktığımda 3 saat önceydi.Ocak 3 saattir yanıyormuş. Bişey olurmu tüp yok doğalgaz?

• fatura yüksek gelir başka bişey olmaz ama evi iyice havalandır yinede
  • Tüm camları aç ve 10 dakika boyunca havlu veya kitap gibi bir şey sallayarak havanın değişmesini sağla.Bunu yapmadan önce ateş yakma ve elektrik düğmelerine basma
  • dikkat et hocam bizede bilgi ver halledince merak ettim.
  • kaçak devam ediyormu diye deneme yap ocağa kibrit çak
  • Adam yanıyormuş dedi, birşey olmaz 3 saat yanık kalmasından faturaya 20 kuruş bile etki etmeyebilir.
  • Çok iyi havalandırılması gerekir, daha bir şey olmaz ama faturaya etki eder etmez demeyin.
  • Arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı teşekkürler havalandırdım felan sıkıntı çıkmadı.Tüplü olsaydı şuan yazamazdım bunu :p hepinize teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y8igit

Arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı teşekkürler havalandırdım felan sıkıntı çıkmadı.Tüplü olsaydı şuan yazamazdım bunu :p hepinize teşekkürler.

ocak yanıyor muydu yoksa gaz mı kaçırıyordu. geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr faruk

quote:

Arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı teşekkürler havalandırdım felan sıkıntı çıkmadı.Tüplü olsaydı şuan yazamazdım bunu :p hepinize teşekkürler.

ocak yanıyordu
  • quote:

quote:

quote:

ocak yanıyordu

ocak yansa nolucak hocam 3 saat yemek pişirdiğini düşün ama ocak yanmadan gaz kaçırıyorsa zehirlinip ölebilirdin(ama gaz kaçırmadığı için sorun yok )

• quote:

Orijinalden alıntı: buyhalar

quote:

quote:

quote:

ocak yanıyordu

ocak yansa nolucak hocam 3 saat yemek pişirdiğini düşün ama ocak yanmadan gaz kaçırıyorsa zehirlinip ölebilirdin(ama gaz kaçırmadığı için sorun yok )

+1 böyle bir sey oldumu camları açin . Işık yakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

kaçak devam ediyormu diye deneme yap ocağa kibrit çak

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A52B9F068 -- 29 Ağustos 2013; 15:39:42 >
  • Aman hocam çok tehlikeli az önce benimde başıma geldi, koku gitse bile emin olamıyorum. Kollarım Arnold gibi oldu rüzgarı yellemekten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.