Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

soyad - entry ilişkisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın ama Global arenada Hümanist takılan kaç lider Var?

Ülkenin gelişmesi için Gereken birşey.

Hümanizm Takılıyorsunuz ama

Yarın Suriyeli, Eşiniz/Sevgiliniz ile gezerken gelip laf atınca hatta Tek yürürken sataşınca bitiyor.

• Osman PAMUKOĞLU şu TBMM ne 1 tane milletvekili sokabilirse gerisi gelecek ve ülkenin gidişatı iyiye doğru gidecek

• Prinergy P kullanıcısına yanıt
    Ben halktan bahsediyorum arkadaş. Lütfen pkk ile halkı karıştıracak biriyle tartışmaya girmediğimi söyle? Ayrica bir konuyada aciklik getireyim. Laik, komunist, sosyalist hadi liberalide ekliyeyim. Yukarida saydigim hic bir vatanperver grup, amerika destekli bir gruba destek vermez. Pkk dan bahsediyorum. Herkes sosyalistleri komunistleri pkk destekcisi saniyor. Bu akimlarin olusmasinin sebebi zaten kapitalist duzene ve devletlere karsi cikmakken, bunlarin olusturdugu gruplara nasil destek verir? Adanada incirlik ussu amerikaya verildi diye eylem yapan kimdi? 6. Filo amerikan askerlerini denize dokenler kimdi? Bugun iscilerin en azindan grev hakkinin olmasini saglayan kimdi? Iscilerin haklarini, zenginlere, calanlara cirpanlara karsi savunup yine iscilerden sopa yiyenler kimdi? Tarih acik hocam. Kim nereli gayet belli. Ulkemde kurukafaciliktan da, fasistlikten de biktim. Ben bilim uretmek, uretenleri gormek istiyorum. Ben ulkemin tam bagimsiz guzel cocuklarini gormek istiyorum. Ben idam olsun mu olmasin mi tartismasi gormek degilde, yeni yaptigimiz elektrikli aracin pil kapasitesi ne kadar olacak diye tartismak istiyorum. Fasistlik, komunizm dalgasini ortadan kaldirmak icin amerikanin ulkelerin icine soktugu bir nifak tohumudur. Bu sadece turkiyede degil, gidin bakin diger ulkelerde de olmustur. Ve gayette basarili oldu amerika. Ama biz hala fasistiz. Cok sevdik bu duyguyu. Sonra agliyorlar almanlar bize soyle yapiyor. Neo naziler tarafindan tehlike altindayiz, isvicrede bizle dalga geciyorlar. Ne zaman ki bu ulkede fasizm biter, o zaman iki tarafta kucaklasir bu milletin bir yerlere gelmesi icin.

• arkadaslar haberiniz yok galiba cogunuzun osman pasa artik partide bile degil. genclere birakti soz verdigi gibi. bi bakima küstü diyebiliriz. almanyada fransada bu tur partiler cok oy alirken turkiyede 2-3 partinin acmazinda kaldik. ama suclu yine halk. mhp den %5 chp den %10 oy alsa turkiyenin en ataturkcu ve en milliyetci partisi meclis girerdi. ama turkiyedeki butun secmenler en az ak parti secmeni kadar partizan oldugu icin olse de kendi partisinden baskasina vermiyor

• Osman Pamukoğlu askeri danışman veya o tarz bise olabilir ama devlet başı sanmıyorum.Vizyonu bu kadar dar tutmayın terorle bitmiyor bu isin bilimi teknolojisi ekonomisi isletmesi imari insaati yolu disisleri icisleri projesi vb var oglu var tek bir koldan bise vaadeden birisine boyle çıkıp oy verilir mi ? Ben vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: trapperist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

soyad - entry ilişkisi

Faşist,lütfen. Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?

Nerden çıktıysan oraya dön yoksa yerine ben sokacam terörist seni

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1854426

Pencereyi kapa ?

• ben şahsen bundan sonra chp yerine hepar a oy vericem
  • Olayı çarpıtıp hainlik yapmayin.

Osman pamukoglundan rahatsiz olan kandilde ölenlerin torunlarıdır.

• İnsanların siyasi fikrine yasantisina saygılıyız. Ama vatanımızı bölmeye ayristirmaya ve insanların ölmesine sempati duyan, savunduğu değer ve insanlar silahlarin gölgesinde yasarken kendisi lüks evlerde yaşayan adamları buralarda paylaşmayın.

• quote:

Irkçı ve faşist değil. Zaten kendisi çıkıp söylüyor; Kürt vatandaşlarımız ölmesin diye savaşıyoruz diye. Biz ona Atatürk milliyetçiliği diyoruz, senin anlattığın ile çok farklı şeyler. Zaten söylediklerinizden yola çıkarsak, siz aklınızla küsmüşsünüz, ideoloji karmaşası yaşıyorsunuz. Bence böyle durumlarda fazla yorum yapmayın, en azından cehâletiniz saklı kalsın.

• HKS571 kullanıcısına yanıt
    Zaten ileriye donuk konuşabil ne adına bu başlığı açtım. Seçime 1 ay kala acarsak ne faydası olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

İlk oyumu ona vermiştim 2011 de.

O 128 bin onurlu insandan biriyim.

Faşist olmayı da onur saymak ilginç bir durum

Biri bu zihniyet yoksulunu alsın buradan. Yoksa uzun uzun yazmak zorunda kalıyorum ve sonunda değişen bir şey olmuyor. Boşuna yorma beni.

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    TERÖR bizim için ekonomik, sosyal, psikolojik ve etnik bir sorun. Kısaca varlığı bu ülkede yaşayan herkese zarar veriyor. Ama elbette ki senin ne kastettigini anliyorum. Bir siyasi partiden daha fazlasini bekliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

TERÖR bizim için ekonomik, sosyal, psikolojik ve etnik bir sorun. Kısaca varlığı bu ülkede yaşayan herkese zarar veriyor. Ama elbette ki senin ne kastettigini anliyorum. Bir siyasi partiden daha fazlasini bekliyorsun.

aynen hocam sonuçta terör bizi çok büyük etkilesede tek bun çözmekle hallolmuyor bu konudada Osman Pamukoğlunu yeterli görmüyorum
  • Hepar kadar balon bir parti yok, adamı forumlarda, sözlüklerde ağam paşam diye gaza getiriyorsunuz sosyal medyaya baksan hepar %50 ama adama 10 bin oy zor çıkıyor kusura bakmayın sizinle benimle olacak iş değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Osman Pamukoğlu askeri danışman veya o tarz bise olabilir ama devlet başı sanmıyorum.Vizyonu bu kadar dar tutmayın terorle bitmiyor bu isin bilimi teknolojisi ekonomisi isletmesi imari insaati yolu disisleri icisleri projesi vb var oglu var tek bir koldan bise vaadeden birisine boyle çıkıp oy verilir mi ? Ben vermem.

Adam allah peygamber kitap deyip yüzde 50 aliyor.

Biz vatan diyerek yüzde 10 neden alamayalim.

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Hocam listelerde olabilir. Ben illa Hepar demiyorum. En önemli nokta yeni bir partiye ihtiyaç var. Chp mhp gibi çıkarcı menfaatçi ve ihanet içerisinde an partilerle bu vatan batar, askerlerimiz şehit olur, her ay kullanmadığımız elektrik su ve ise yaramayan kotalı internet için fazla dan 200 lira öderiz.

• Arap irkina tapan akp mi ?

• Pamukoglu mhpye başkan olsa %25 i var en az ama geçmiş olsun artık yeni kurulucak milliyetçi partide yer alır umarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.