Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seçim olmayacak referandum olacak istesen de veremezsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

İlk oyumu ona vermiştim 2011 de.

O 128 bin onurlu insandan biriyim.

Faşist olmayı da onur saymak ilginç bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

Osman Pamukoğlu'nu candan severim fakat siyaset başka beyler siyaseti pek beceremiyor bu apaçık ortada keşke yapsada oy versek diyorum ama yok 1 sene verdim kendilerine oy örnek veriyorum ülkenin başına gelse belki terör biter başka bir icraat göremiyorum maalesef

Bence siyasette de gayet iyi. Terörü biticem diyor. Teröre ayrılan milyar dolarları da ülke için kullanacağını söylüyor. O paralarla neler neler yapılır siz düşünün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

Osman Pamukoğlu'nu candan severim fakat siyaset başka beyler siyaseti pek beceremiyor bu apaçık ortada keşke yapsada oy versek diyorum ama yok 1 sene verdim kendilerine oy örnek veriyorum ülkenin başına gelse belki terör biter başka bir icraat göremiyorum maalesef

Bence siyasette de gayet iyi. Terörü biticem diyor. Teröre ayrılan milyar dolarları da ülke için kullanacağını söylüyor. O paralarla neler neler yapılır siz düşünün.

Ben görüşümü belirttim hocam kendinisi çünkü takip ediyorum nekadar çıktığı program izlemişim konuşması varsa dinlemişimdir pek yeterli görmüyorum ama belki partisini güçlendirebilir örnek veriyorum chpde çok iyi ekonomistler var bunun gibi ve biraz faaliyette gösterirse oyu mutlaka artıcaktırki bu mhpnin akp tarafına geçme hamlesinden sonra büyük fırsat olur şuan insanlar oy atacak parti arıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

quote:

adı alparslan ulutürk olan ama milliyetçi parti yerine islamcı akpye oy veririm deyip aynı zamanda komünizmi savunan ve avatarında çekiç orak olan bir humanist

önce kendi içindeki çelişkili ideoloji savaşını sonlandır gel hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

quote:

adı alparslan ulutürk olan ama milliyetçi parti yerine islamcı akpye oy veririm deyip aynı zamanda komünizmi savunan ve avatarında çekiç orak olan bir humanist

önce kendi içindeki çelişkili ideoloji savaşını sonlandır gel hocam

Babam eski faşistlerdenmiş hocam o yüzden ismim böyle ha soyadıma gelince ise ulutürk veya ulukürt her ikiside olabilirmiş ilki olmuş bunda çok şaşırılacak bir şey yok.akpye oy veririm demedim faşist ve ırkçı bir politika güden partiyi desteklemektense elbette faşist olmayan bir partiyi seçerim bu kadar basit bir durum aslında

• Para

• Ama gönlümüzden geçen asıl dava budur Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?
  • quote:

quote:

Ne faşistliğini gördünüz bu adamın?
  • quote:

quote:

quote:

buyrun

• quote:

quote:

quote:

quote:

buyrun

Gelmiş bölücü pkklıları paylaşmışsın burada. Neremle güleyim ?

Azıcık bu ülkeyi sevin ya. Mercimek kadar faydanız yok. Bari zararınız olmasın.

• Ben oy seve seve veririm ama parti sayfalarında hala osman pamukoğlu süperdir spamı yapmak yerine kendilerini tanıtsalar daha mantıklı olur. Osman Paşanın kaliteli bir adam olduğunu zaten biliyoruz ancak bize daha ilerisi gerek.

• Prinergy P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu adam net bir faşist. Dogma buyume izmirliyim, diyarbakira bir ara gezmeye gittik arkadaslarla yemekleri, tarihi icin. Git ucra koyleri gir. Hala jitemleri, ozel harekatlari, beyaz toroslari, gaffar okanlari hatirliyor biliyorlar. Orda canli yayin da da adamla kadin bunu soruyor. Osman pamukoglu da biliyor neler oldugunu ve kabul ediyor. Adam net bir fasist, ayrica bizim vergilerimizle militarist bir ulke kurmak istiyor. Ya 2017 ye girdik insan haklarini, teknolojiyi, kuresel isinmayi, uzayi kesfetmeyi konusacagimiza, oturmus hala fasistlik, kurukafacilik, militaristligi konusuyoruz. Taviz vermeyin hocam boyle tiplere ya.

• Ben 2011de oyumu Hepara verdim ancak sonradan vermekten vazgectim. Cunku sadece Osman Pamukoglu uzerinden yuruyen bir parti ve altindakilerin de bir ise yarayacagini pek dusunmuyorum. Sadece Ataturkcu ve milliyetci olmak yetmiyor maalesef. Tamam teror sorununu cozer ama baska bir icraatle de geldigini duymadim. Milyar dolarlari ulkeye icraat icin kullaniriz diyor ama ne yapacaksin o paraya o onemli.

• 2011 genel seçimlerinde hepara verdim, Pamukoğlu meclise gireceğinden çok emindi %10 u geçeceğiz diyordu ama olmadı maalesef. Ülkedeki butun insanların kendisini tanıması, anlaması lazım

• osman paşanın diğer millyetçi ve Atatürkçü kesimle iş birliği yapması gerekiyor. Meral Akşener, Osman Pamukuoğlu gibi isimler birleşmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Arkadaşım bu adam net bir faşist. Dogma buyume izmirliyim, diyarbakira bir ara gezmeye gittik arkadaslarla yemekleri, tarihi icin. Git ucra koyleri gir. Hala jitemleri, ozel harekatlari, beyaz toroslari, gaffar okanlari hatirliyor biliyorlar. Orda canli yayin da da adamla kadin bunu soruyor. Osman pamukoglu da biliyor neler oldugunu ve kabul ediyor. Adam net bir fasist, ayrica bizim vergilerimizle militarist bir ulke kurmak istiyor. Ya 2017 ye girdik insan haklarini, teknolojiyi, kuresel isinmayi, uzayi kesfetmeyi konusacagimiza, oturmus hala fasistlik, kurukafacilik, militaristligi konusuyoruz. Taviz vermeyin hocam boyle tiplere ya.

O zaman askere polise, vatandaşa kurşun sıkmayacak bu pkklılar. Vatandaştan oradan buradan haraç almayacaklar. Eşkiyalığı bırakacaklar. Kimse kimseyi öldürmek istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prinergy -- 11 Şubat 2017; 14:29:9 >

• Yüzde 10 denmişte yukardaki yorumlarda öyle denince biraz afaki kalıyor. Yüzde 10 demek şu anda 6 milyondan fazla oy demektir. Peki hepar ne kadar oy alıyor 128bin oy. Aradaki farkın yorumunu siz yapın. Bu konuyuda bence uzatmayın hiç

• Nedenini söyleyeyim hepar adında bur partiyi dh'de duydum ilk.

Parti dediğin halk ile iç içe olmalı. Ne tvlerde ne meydanlarda heparla ilgili birşey görmüyorum.

• Cunku kadrolari yetersiz. Tek kisiye bagimli bi parti. O olmazsa bombos. Bu haliyle ulke yonetebilir degiller

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.