Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de balgat'a olan öfkemden BBP yada HEPAR'a oy vereceğim kardeşim, Allah ülkemize zeval vermesin. Osman paşa gibi değerler pek gelmez, onu da baraj altında olduğu için üst noktalarda göremiyoruz ne yazık ki...
  • akp ırk ve milliyet fark etmeksizin, hepar ırk ve milliyet ayırarak ....
    hayal gücünüze bırakıyorum
  • Bana biraz balon parti gibi geliyor. Pkk dan baska bir vizyonu yok. Onda da is basa dusunce, arkasindaki abd,ab devreye girince vizyon cok degisir.

Pamukoglunun yaptigini yapan bir dolu asker var. Hatta biri benim akrabam. Adam hic sehir gormeden yillarini Hakkaride,K.irakta daglarda gecirmis.

Vatan partisinin baskan yardimcilari ve partinin kendisi bence daha donanimlilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

soyad - entry ilişkisi

Faşist,lütfen. Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?

Bende milliyetçi değilim aksine bakırköy'de senelerce sol bildirisi dagittim, yani komünizm hakkında bilgim ve deneyimim senden fazla, ben sadece soyad in MEŞAZ'inin çeliştiğini vurgulamak istedim.

Ayrica s.demirtas ne alaka

ha bu arada o işleri birakali cok oldu, komunizm bi utopyadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 11 Şubat 2017; 16:21:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    MEŞAZİNİ UMARİM ALMIŞTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülkücüadam -- 11 Şubat 2017; 16:25:15 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

soyad - entry ilişkisi

Faşist,lütfen. Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?

Bende milliyetçi değilim aksine bakırköy'de senelerce sol bildirisi dagittim, yani komünizm hakkında bilgim ve deneyimim senden fazla, ben sadece soyad in MEŞAZ'inin çeliştiğini vurgulamak istedim.

Ayrica s.demirtas ne alaka

ha bu arada o işleri birakali cok oldu, komunizm bi utopyadir.

Soyad kısmına bu kadar dikkat etmenize şaşırdım açıkçası ayrıca türk olan biri komünist olamaz mı bu kadar sığ düşünemezsiniz herhalde?Ayrıca sen hiç bir zaman solcu veya komünist olamamışsın belli ki sadece kendini belirli bir gruba dahil etmek için bulunmuşsun solcular dava satmaz çünkü onu diğer kesim yapar senden onlardansın sanırım.Ayrıca demirtaşın capsi öylesine denk geldi özellikle koymadım üstelik bu adam çoğu siyasetçiden daha onurlu ve davasına sadık bir adamdır bazı siyasetçiler gibi fırıldak değildir MEŞAZIMI almışsındır umarım

• quote:

Çok haklısınız zaten Doğuda ki kürt vatandaşlarda batıda kilerle aynı şartlarda yaşıyor ayrımcılık yok

• Konuyu faşistler ve kemalistler basıp hemen toplu bir baskı ve yüklenmeye gidilmiştir bu bile ne kadar doğru yolda olduğumuzun kanıtıdırBir gün tüm Türkiye hakları tamamen özgürleştiği ve bağımsız hale geldiği zaman işte o zaman güzel günler olacaktır en kısa sürede barışa özgürlüğe ve tam bağımsız Türkiye'ye doğru gitmek dileğiyle
  • Ne yazsam boş kardeşim ilk önce vatanım, milletim diye giden adamları düşünüyorum bir de sizin gibi insanların yazılarını okuyorum. Siyaset ne kadar kirli birşey be arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: hanc71

Ne yazsam boş kardeşim ilk önce vatanım, milletim diye giden adamları düşünüyorum bir de sizin gibi insanların yazılarını okuyorum. Siyaset ne kadar kirli birşey be arkadaş

Biz tıpkı Ahmet Kaya tam bağımsız ve özgür bir Türkiye'den yanayız burada yanlış olan ne kardeşim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Nixon -- 11 Şubat 2017; 16:49:23 >

• Dgm mahkemelerinde vatana ihanetten nasıl yargılandığını , terör mitinglerinde neler söylediğini babana sor, sen bilmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Dgm mahkemelerinde vatana ihanetten nasıl yargılandığını , terör mitinglerinde neler söylediğini babana sor, sen bilmezsin.

"YURTSEVERLİK MİRASINI ÖLENE DEK TAŞIYACAĞIZ"

Kaya, sözlerinin devamında Atatürk'ün bu ülkeyi ne kadar çok sevdiğini ve onun bıraktığı yurtseverlik mirasını ölene dek taşıyacağını şu sözlerle ifade ediyor: "Zaten komutanlık öyle kolay bir iş değil. Yani insanlar savaşlara önderlik yapmakla yalnız komutan olmazlar. İnsanın en büyük komutanlığı, en büyük ruhu ülkesini ve ülkesinin insanlarını sevmesidir. Atatürk bu ülkeyi çok seviyordu. Başından beri seviyordu. Sonuna kadar da sevdi. Bizim ondan devir alığımız bir tek şey var; politik bir takım işlemlerin, karışıklıkların yaşandığı özellikle bu dönemlerde kimseye pek fazla pabuç bırakmadan -en başta sevgili öğretmenlerimize söylüyorum, ki onlar bu konuda bize önderlik eden insanlar, şu anki konuşmamızda bunları anlatmamıza neden olan insanlar, bize kimlik/kişilik veren insanlar; onların da önderliğinde biz onun bıraktığı gerçekten yurtseverlik mirasını ölene kadar taşıyacağız. Ve bu ülke başlangıçta nasıl seviliyorsa sonsuza kadar da insanların sevdiği bir ülke olarak kalacaktır."
    Konuşmasının son bölümünde Urfa yöresinin Kurtuluş Savaşı dönemindeki yaşadığı olaylara değinen Ahmet Kaya, "Aslında Urfa'da Kurtuluş Savaşı'na ilişkin, çetelerinin daha doğrusu, Fransızlara karşı savaşta Urfa çetelerinin şıha karşı çıkışı 'Di yeri yeri kumandanlar yeri. Çetelerim gidiyor dönmüyor geri' diye güzel bir türkü vardır" diyerek İbrahim Tatlıses'le "Kolumu Salladım Toplar Oynadı" türküsünü söylüyor.

• Bir düşünün arkadaşlar urfa ya neden şanlıurfa denilmiş?çünkü onlarda bu ülkenin bağımsızlığı için can verdi onlarda milli mücadeleden yana oldu neden şanlı izmir değilde şanlıurfa biraz sorgulayın kendinizi lütfen

• Baraj olayı kalkmadan ya da HEPAR'ın halihazırda barajı zorlayacak bir tabanı olmadan HEPAR'a atılan her oy boşa giden oy demektir de ondan.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam kimse bir çaba sarfetmedigi için bu durum böyle. Ben yeni bir partiden, vatanperver bir partiden yanayım. Adi Hepar olmuş başka bisey olmuş farketmez. Arayış içerisinde olan milyonlar var. Eğer bir mücadeleye götürülürse kesinlikle karşılık bulacaktır.

• Yillarca teroristleri öldüren bir askerin kurduğu partinin neden oy almadığını soruyoruz adam gelip faşizm bilmem ne yazıyor. Teröristsin gebereenlere üzülüyorsun anladık bence yeter dahada uzatma.

• Barış ve özgürlük taraftarı olan değil sadece özgürlük taraftarı olanlar bu vatanın evladıdır. Ben ve benim gibi nice gençlerin babası, dedesi, kuzeni savaşta, çatışmada, pusularda şehit oldu. Şimdi bunları yapan insanlarla bizim gibi vatan evlatlarının barışmasını, barıştıktan sonra da "Oh be özgürlük!" demesini beklemek boş bir düşüncedir. Ayrıca savaşmak aptalca bir mesele değildir, savaşmak hükumet için de değildir hükumet ile devlet kavramını aynı zannetmeyiniz. Bu vatanın gerçek evlatları düşmanıyla barışmaz düşmanıyla savaşır. Ne için? Dini için ezan için falan da değil, devleti için ve geçmişte atalarının bu ülke için akıttığı kan için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Hocam kimse bir çaba sarfetmedigi için bu durum böyle. Ben yeni bir partiden, vatanperver bir partiden yanayım. Adi Hepar olmuş başka bisey olmuş farketmez. Arayış içerisinde olan milyonlar var. Eğer bir mücadeleye götürülürse kesinlikle karşılık bulacaktır.

Mevcut siyasi ortamda ana muhalefetin bile sesini kesebiliyor ve pasifleştirebiliyorlarken yeni bir partiyi kimse fark etmeyecektir. Baraj kalksa olasılık artar, partilere verilen bütçelerde ve TRT yayınlarındaki sürelerde adalet olsa bu olasılık daha da artar. Ama şu siyasi ortamda bunlara kim göz açtırır. Baksana adamlar dikta rejimi için nasıl bastırıyor. Hayır diyenleri bile vatan hainliğiyle suçlayacak kadar yüzsüzleştiler.
  • Meclistekilerin hepsindende iyidir Osman Pamukoğlu

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam goremiyormusunuz tiyatro bu.? Ne kemal nede bahçeli bir savaş vermiyor. Bahçeli çıksa şehitlerimiz için vatan için bayrak için iktidara yürüyoruz dese yüzde 25 oy alır. Din ve milliyetçilik bizim kültürümüzün temelidir. Ama onların boyle bir derdi yok. Yediklerine aldıkları çorbaya bakıyorlar. Cumhuriyet mis ulkeymis sehitmis boyle dertleri yok. Bu yüzdende yeni bir parti çok farkeder, herkes bu hainlerden bikmis usanmis. İktidara oy verenlerden bile mu o ve çipte oy vericeği ne akpye veririm diyen var. İnsanlara tercih şansı birakmiyorlar. Ve ben iktidarın muhalefetin sesini kestiğini değil mamasını bol verdiğini düşünüyorum. İktidarı muhalefeti tüm siyasiler öyle birlikte ülkeyi soyuyorlar. Trilyonlarca liralik arsalar fabrikalar bir gecede alınıyor satiliyor. Değerinin çok ustunde isletmeler bir günde yok pahasına alınıyor, satılıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.