Şimdi Ara

Neden AMD ekran kartı almamalısınız (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
14.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amd işlemci konusunda ilerledi bayağı fakat,Ekran kartında beklenen tam olmadı daha amd işlemci ve nvidia ile devam.
  • Bundan sonra AMD'nin yararı sadece rekabet getirmek ve daha ucuza NVIDIA kart aldırmayı sağlamak olur. Düşünüyorum da 1000$ verip 6900XT gibi bir kart almışsın ve benzer sorunları yaşıyorsun. Ben sorun yaşamıyorum diyenler çıkacaktır yine normaldir, 1000$'ın çöp olması kolay değil tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Haziran 2020; 0:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Bundan sonra AMD'nin yararı sadece rekabet getirmek ve daha ucuza NVIDIA kart aldırmayı sağlamak olur. Düşünüyorum da 1000$ verip 6900XT gibi bir kart almışsın ve benzer sorunları yaşıyorsun. Ben sorun yaşamıyorum diyenler çıkacaktır yine normaldir, 1000$'ın çöp olması kolay değil tabi.
    Bir ton sorun yaşayan var hatta AMD bile sorunları kabul edip driver notlarına yaşanabilecek sorunları yazmış ama kalkıp birileri geliyor ''BENDE SORUN YOK'' diyor. Sırf bu tipler konuya damlamasın diye yazının sonuna not düştüm ama yine olmadı duyarcının biri geldi sen kimsin insanları konudan kovuyorsun diyor

Lan sorun yaşamıyorsa, sıkıntı yoksa bir zahmet terk etsin konuyu kim diyor gelsin diye hala diyor ki vay efendim burası forum sen nasıl millete konuyu terket diyorsun

• kur bu seviyedeyken f/p için alınıyor, düzgün nvidia kart 6 lira.

param çok olsa 2080ti koyar geçerim.
  • fiyatı aynı olsa yada uygun olsa herkes nvidia alır kabul edin. bize yüksek geldiği için amd diyoruz. amd driverlerı sorunlu.!!! hayatımda hiç nvidia kullanmadım ama bundan sonra asla amd ekran kartı almam
  • Windows 10' a Amd için özel güncelleme gelmiş.
  • woundedknee kullanıcısına yanıt
    şuan sizde Adrenalin 2020 Edition 20.5.1 Optional yüklü
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    2004 sürümü içinmi güncelleme nedir tam olarak
  • Champion39 kullanıcısına yanıt
    güncelledim içeriğine bakmadım, az öncede Amd Win 10 güncellemesi hakkında mail atmış bir çeviri yapayım.
  • Siyah ekran hatasından rx 470i kırıcam artık AMD ilallah ettirdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke RTX 3xxx serisinin karşısında durabilecek amd serisi kartlar gelse de biraz birbirlerini tokatlasalar. Ama pek sanmıyorum amd GPU konusunda nvidianın gerisinde baya. Nvidia da bundan faydalanıp rtx 3 serisi kartları araba fiyatına satar artık.
  • LBRTN kullanıcısına yanıt
    Siyah ekransa belleklerinin ısındığı sonucu çıkıyor.
    Çizgiler, belleklerin zar irtibatı olan bellek kontrolcü voltajı düşerse olur.
    Arkadaşlar, kimsenin keyfine limon sıkmak için yazmıyoruz ama bu kaçıncı seferdir nvidia kartlarını yakıyor haberiniz var mı? Biz yazmıyoruz sadece. Siz her seferinde garantiden değişim yapıyorsunuz, gözümüzden kaçmıyor. Bu da yaman bir çelişkidir ona bakarsanız. Kullanıyorsanız, bozduğunuzda lafını etmediğiniz ortada. Sorun da bu zaten. AMD olunca gözünüze batıyor. Biz de yüzünüze vurmuyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim isyanını anlıyorum.
    Isınma konusunda kesinlikle AMD ler sıkıntılı.
    Ancak sana tavsiyem windows 10 kullaniyorsan formatladiginda internet baglantisini vermeden suruculerini her bir parcanin kendi sitesinden kurman.
    Diğer türlü hepsini kendi kuruyor otomatik ve ozellikle AMD de bu sorun oluyor.
    Her gun siyah ekran alman hayra alamet normal bir durum değil. Bu dedigimi yapmana ragmen sorun yasarsan kartini garantiye yollamani oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Bu parçaları alsam maliyeti ne olur ?

• Ekran kartı konusunda kafanızın rahat olmasını istiyorsanız nvidia almak zorundasınız. Nvidia hiç bir şekilde üzmüyor.

İşlemci konusunda amd tarafındayım.

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizliğin lüzumu yok anlamıyorum ki soruyorum

• tunacadirci T kullanıcısına yanıt
    Çok yanlış bir intiba veriyorsunuz. Sanki bozulmuyorlar.

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Teknik serviste çalışıyorum ve hangisinin daha çok arızalandığını görebiliyorum. İntiba değil itham direkt. Hangi kartların daha çok yandığının araştırmasını yaparsanız bu intiba konusunu derinlemesine tartışırız. İyi forumlar.

• tunacadirci T kullanıcısına yanıt
    Ben siz değişmiyorsunuz demiyorum. Nvidia'ya yollanıyor onlar değişim yapıyor diyorum. Yanlış bildiğim yer varsa buyrun tamamlayın.

• senin RX5700 bozuk diye koskoca AMD'yi bitirdin.
    1. 35 derece hava sıcaklığı var şuan ama ekran kartının fanı bile dönmüyor ve 144hz monitor kullanıyorum.
    2. kartı aldığımdan beridir 2 senede hiç mavi ekran olmadı. günde 5-6 veya daha fazla sürelerde açık pc genelde.
    3. ekran kartı kaynaklı hiç bir mavi ekran hata çökme kilitlenme yaşamadım şuana kadar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.