Şimdi Ara

Ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hafta, on gün kadar önce bir kızla tanıştım. Tanışmamız ve devamında gelişen ilişki ani oldu;şu an flörtüz diyebilirim. Psikolojik bir rahatsızlık nedeniyle sosyal ilişkilerimde pek iyi değilim, ne arkadaş ne sevgili edinmek benim için kolay değildir. Daha önce uzun süreli bir ilişkim oldu ve birçok özel anımı onla yaşamama rağmen herhangi başka bir erkeğin tereddüt etmeden kullanabileceği bazı şeyleri yapmaktan kendimi alıkoydum. Bu ayrıldığımdan sonra büyük bir travma geçirdim ve karşıma çıkan hiçbir kıza acımama kararı aldım (Çünkü iyi de olsanız, sonunda kötü oluveriyorsunuz bazılarının gözünde) Şimdi sorunum şu:Kız bana alışmaya, ilgisini belli etmeye başladı. Gelecek hafta evine kahve içmeye gideceğim (Tek yaşıyor) Sizce aşık olmayacağımı bile bile, devamı olmayacağını bildiğim bu ilişkide anı yaşayıp, kısa vadeli mutluluklar yaşamalı mıyım? Mantığım evet derken, etik yönden kararsız kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey617 -- 18 Ocak 2021; 22:15:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum ölmüş.

• Evine giderken viski de götür dinle bu kardeşini o geceyi hayatının en güzel gecesi yaparsın senelerce unutamazsın  

• HukJR H kullanıcısına yanıt

Bir sevgilisi olmuş. Bağlanacağımı sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey617 -- 27 Ocak 2021; 20:11:52 >
  • Xakler kullanıcısına yanıt

Mazbut bir kız bu, hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.