Şimdi Ara

Ne rezilik yaşıyorum anlatsam inanmazsinız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digitürk değil manu türk bile olunmaz istanbul bahçelievler de kuruluma gelmiyolar 1 kere aradılar randevu gününden sonra izin aldım kardeşime izin aldirdîm gelmediler rezil oldum çevreme arkadaşlarıma ama yarın tv kanalını çağırdım rezilliği çağrı merkezini komple rezil edicem bu gibi firmalara güvenmeyin diye 2 haftadır maç izlemiyoruz kuruluma gelmiyolar utanma kalmamış rezil olduk uygun fiyattan yaptık rezil oldum çoluğundan çocuğundan bulurlar istanbul bahçelievlerde rezil olduk umarım belalarını bulurlar son iş kameralarla gidicem rezil edicem Ne rezilik yaşıyorum anlatsam inanmazsinız Ne rezilik yaşıyorum anlatsam inanmazsinız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Digiturk pişmanlıktır. Ben satın alalı 40 günü geçti 1 gün izleyemedim daha. THH ye başvurdum sizde başvurun ayrıca BTK üzerinden şikayet oluşturun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eutelsattan türksata geçtiler defalarca aradım gelin ayarlayın diye... arama çagrım yada kaydım bile yok diye geri döndüler.... Şimdi lig yine başladı bu seferde 349 tl servis ücreti istediler. Adamlar tek yayıncı olmanın şımarıklığını yaşıyor inat ettim bunlara para vermedim. Mahalleden uyducu çağırıp 250 tl ye ayarlattım 3 dk sürmedi. Şerefsizler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.