Şimdi Ara

Ne oldu Amerika'ya kafa tutuluyordu? Neden Dış İş. Bakanı yardımcısı başkanlığında bir heyet gitti? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
16.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ayki harçları toplamaya gitmişlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanlı tokadı ile tanıştırmaya gittiler

• Son dakika:Amerika'ya heyet yollandıktan sonra Yüce lider,Sultan,Halife Hazretleri,Uzun Adam,Galaksi lideri,Syn. Başkan açıklama yaptı. - "Biz Amerika'ya kafa tutuyoruz demedik. Elini tutuyoruz dedik biz hep uzlaşmadan yana olduk."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 10 Ağustos 2018; 1:0:57 >
  • evet bu sabah itibari ile tokatın etkisi iyice görülmeye başlamış. gram 223 dolar 5.73 .
  • Boynumuzdan büyük iş yaptık, bir anlık hatayla abimize laf ettik af eyleyin düzenimizi bozmayın demeye gittik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Burda akpnin yanlışlarını yazmaya kalksam ben sana daha uzun liste yaparım.Ama konumuz bu değilki konumuz bu görüsmenin doğruluğu yanlışlığı.

Alıntıları Göster
    Görüşmenin zamanlaması bana göre oldukça yanlış oldu. Yaptırım kararı ardından koştur koştur gitmeleri tüm dünyaya "panikle ayaklarına kadar gittiler" görünümü verilmesine neden oldu. Tipik poker mantığı, rakibinin zayıf noktasını yakalarsan üzerine blöfle yürürsün. ABD ne yaptı? 15 kişilik listeyi önlerine koydu, üzerine devletler arası siyasi anlaşmalarda "sözüne güvenmiyorum" anlamına gelen yazılı imzalı taahüt isteriz dedi, üstüne senin ona götürdüğün şartların birine bile kabul vermedi.

Amerika "mantıklı" olanı yaptı, rakibinin zayıf yanını yakaladı ve vuruyor. akepe ise süreci sırf iç siyasette iki üç artislik ancak arkası bomboş lafa kanan çomarlardan oy toplayabilmek için herşeyi zamansız, şovvari ve ne şiş yansın ne kebap mantığıyla yönetmeye kalktı.

Bakın bugün neyi konuşur hale geldik? "Lütfen yastık altlarınızı bozdurun"'dan öteye gidemeyen bir ülke ekonomi stratejisi. Gerçi bu strateji bile değil, elinden birşey gelmediği için temenniden öteye gidemeyen bir beyan.

Yanlış yaptılar, hala yanlış yapıyorlar... 100 günlük program açıklanıyor, ekonomi namına, Türkiye'ye kazanç sağlayacak avantaj sağlayacak dış politika adımları namına hiçbir şey yok. Hala milletimizle dalga geçer gibi yol kavşak cami diyor. Arkadaşım sen ülkenin başkanı mısın? yoksa yerel belediye başkanı veya karayolları müdürü mü?

Üzüldüğüm olan hepimize oluyor, nisan'da 3.70 olan dolar şu an 6,00 TL. Umarım bu hepimize ders olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERG81 -- 10 Ağustos 2018; 9:25:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

evet bu sabah itibari ile tokatın etkisi iyice görülmeye başlamış. gram 223 dolar 5.73 .
    Üstüne de sen ne Reza'yı, ne Halan Atilla'yı ne de fettullah denen iti alamazken adamlar senin önüne 15 kişilik liste koydular. Ver mehteri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ettirir yada ettiremez onun hakkında yorum yapmıyorum ben. Sadece siyaset budur böyle olması gerekir. Çıkarların gereği ne adım atılması gerekirse o atılır diyorum.

İki seçenek var ya okuma yazman var ama okuduğunu anlama yeteneğin yok. Yada okuduğunu işine geldiğin şekilde çarpıtıp farklı anlamlar yüklemeye çalışıyorsun yoksa benim " siz siyaseti ne sanıyorsunuz acaba " mesajımdan senin çıkardığın saçma sapan anlamları çıkarmak mümkün değil.

Gerçi şaşırtıcı değil ilk alıntından beri mesajlarındaki art niyet hat safha da derdin tartışmak değil bir şekilde aşağılamak yada ego mastürbasyonu yapmak.

Alıntıları Göster
    Ecevit yapınca ezik sizinkiler yapınca siyasetçi.dünya sizin dönüşünüze yetişemez ben güzel kıvırıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Ecevit yapınca ezik sizinkiler yapınca siyasetçi.dünya sizin dönüşünüze yetişemez ben güzel kıvırıyorsunuz

Alıntıları Göster
    Ecevit boş laf konuşmazdı, bir gün önce söylediğini yutup ertesi gün aksi görüşün neferi olmazdı, Ecevit bir şey söylerse yapardı.
    Üzüldüğüm şu; adam aslanlar gibi ABD'nin Türkiye'yi ezmesine izin vermeyip dimdik durdu (hani yeni yetme hanzo çomarların tabiri ile delikanlı gibi durdu diye) bir dönem yağ vesaire kuyruğu oluşmasına hayıflanan çomarlar ne yazık ki omurgalı dik duruşun o duruş olduğunu göremediler. Keza Amerika'da ambargoyu kaldırmak zorunda kaldı. Üstelikte Ecevit bunların hepsini vatanın 1 kuruşluk bile varlığını satmadan, peşkeş çekmeden yaptı.
    Özetle bu şahsiyetler merhum Ecevit'in yanından bile geçemezler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERG81 -- 10 Ağustos 2018; 10:21:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Heyet zaten ayar çekmeye gitti. Akıllı olun diyecekler. Kimse sabrımızı test etmesin, reis kızarsa bu dünyayı yakar.
    Sabah sabah kahkaha attım uykumu açtınız hocam sağolun heyet zaten ayar çekmeye gittiyi görmemle bir oldu resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gidip bi taraflarını yalayacaklar yapmayın etmeyin diyecekler işte umalım ki başarılı olsun doların boku çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 10 Ağustos 2018; 11:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Üstüne de sen ne Reza'yı, ne Halan Atilla'yı ne de fettullah denen iti alamazken adamlar senin önüne 15 kişilik liste koydular. Ver mehteri...

Alıntıları Göster
    15 kişilik listeden kastınız ne hocam

• fluox kullanıcısına yanıt
    Benim Ecevit hakkında tek kelimem yok. Ne kadar yalancısınız böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

15 kişilik listeden kastınız ne hocam

Alıntıları Göster
    Malum papazın haricinde 15 kişinin daha iadesi şartıyla ambargodan vazgeçerlermiş. Google'a yazarsanız detaylı haberleri mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Benim Ecevit hakkında tek kelimem yok. Ne kadar yalancısınız böyle.
    Ok

• ahmeh A kullanıcısına yanıt
    Samanı ithal eden ülke olarak Amerika'ya kafa tutacağını sanmak biraz şov değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Malum papazın haricinde 15 kişinin daha iadesi şartıyla ambargodan vazgeçerlermiş. Google'a yazarsanız detaylı haberleri mevcut.

Alıntıları Göster
    Ambargo dan kastınız ne hocam nasıl bir ambargo uyguluyorlar şu an ne Türkiye kusuruma bakmayın araştırma için müsait değilim şu an kısaca açıklasanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 10 Ağustos 2018; 12:0:23 >
  • kozmodov K kullanıcısına yanıt
    şirketler çekilmek zorunda kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

şirketler çekilmek zorunda kalır
    Anladım hocam teşekkür ederim o halde umarım verirler istenilen adamları başka seçenek yok galiba

• şu lanet papazı salın gitsin ya yetti artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.