Şimdi Ara

Ne oldu Amerika'ya kafa tutuluyordu? Neden Dış İş. Bakanı yardımcısı başkanlığında bir heyet gitti? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
16.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naci Bostancı: Dolar çılgın bir partide kendinden geçme halinde diye açıklama yapmış. Sonra ekonomi düzelsin diye bekle. Cumhurbaşkanımız da şu anda diyorki canlı yayında, yastık altındaki dolar, euro, altın bozdurun. Ben anlamıyorum büyük miktarlarda döviz tutan adamlar varken garibana diyorlar ki yastık altındakini bozdur. Herkesin mi gözü garibanda. Hani yaya kalıyordu dolar alan :D:D:D

Edit: Dış mihraklara beraber cevap verelim diyor. Bende 1000 dolar var vereyim al :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebrail.bsrn -- 10 Ağustos 2018; 15:8:6 >
  • cebrail.bsrn kullanıcısına yanıt
    Dolar hukumetin gazozuna ilac atmis parti cikisi guzel eglenecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasımpaşa tenhasında serserilik etmeye benzemez. Öttürürler adamı...
  • ABD Başkanı Trump'ın TR'yi hedef alan tweetinden sonra Dolar 6.35 TL değerini aştı,

Ne oldu Amerika'ya kafa tutuluyordu? Neden Dış İş. Bakanı yardımcısı başkanlığında bir heyet gitti?

Bankalar dolar işlemi yapmıyor, pek çok banka online hizmetlerini kapadı

Ne oldu Amerika'ya kafa tutuluyordu? Neden Dış İş. Bakanı yardımcısı başkanlığında bir heyet gitti?

Durmak yok yola devam çomarlar, hedef 2023
  • Forumdakiler farkında değil sanırım ama tüm bunlar Turan taktiğini devreye sokmak için. Önceki yıllarda 6 sıfırı sildiğimiz gibi dolar 10TL oluncada 1 sıfırı sileceğiz böylece 1 Dolar = 1TL olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Ben de sesli güldüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Heyet zaten ayar çekmeye gitti. Akıllı olun diyecekler. Kimse sabrımızı test etmesin, reis kızarsa bu dünyayı yakar.
    Tabiki bak;

https://www.sondakika.com/haber/haber-cumhurbaskani-erdogan-new-york-times-a-makale-11135506/

Ne yaptırım yaptı dünya lideri ? Onu söyle bana bir, Çelik %50 Alüminyum %20 vergi zammı yapıldı ABD tarafından. Biz ne yaptık sadece sözde laflar. icraat yok.
  • eyyy amerika sen kimsin ya

• Ne büyüğü la... Fazla baş kaldırırsan çuvalı geçirirler başına.

Su küçüğün yol büyüğün.

USA

Türkiyeden bir insan hiçmi hazetmez. Ben etmiyorum arkadaş verdiği yok aldığı çok hayallerimi çalar,emeklerimi çalar. Ne verir Eline verir anca

hadi USA az vurdu parçala geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 11 Ağustos 2018; 11:27:37 >
  • Aslinda Amerika ne isterse yapmalıyız memleketi teslim etmeliyiz ozman dolar düşercilermi burası.

• #Cumartesi #Dolar7 #Kazanacağız #receptayyiperdogan FABRİKA AC DEDİKCE YOL ACTİNİZ, JAPONYA KORE GİBİ SANAYİ , FABRİKA SEFERBERLİĞİ YAPİN URETİM YOK TUKETİM VAR KASADAKİ PARA BİTİYOR AMA GELEN PARA YOK.ARABAN DAHİL HERSEY YERLİ OLMALİ GEVUR MALLARİNA KOY YUZDE 800 verfi.FABRİKA

• Ülkenin şerefini iki paralık ettiler yazıklar olsun...

• Şimdi bunlar yarın kalkar utanmadan 6.filo zart zurt der kapitalizmden emperyalizmden bahseder dolar artınca ama ''amerikanın istediğini yapın gitsin'' eski solcuların bir duruşu omurgası vardı şimdikiler ise tek kelimeyle soytarı..
  • İstedikleri kadar kişiyle gitsinler olacak şey dolar 5.80-6 seviyelerine iner. Bizim devletiniz üretmiyor Amerikanın bir sözüyle mi çıktı sanki bu dolar. Devletin benimsediği politika bizi bu noktaya getirdi iki üç gün piyasa sakinleşir sonra yine devam babam devam
  • Ben niye okudum ki şimdi bunu

• Ne oldu Amerika'ya kafa tutuluyordu? Neden Dış İş. Bakanı yardımcısı başkanlığında bir heyet gitti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocanin fikrasi vardir,

Bir gun koylu kosar yardim ister hocadan.Hocam timurun verdigi filler iligimizi kemigimizi kuruttu.Bir yardim ette bir kacini geri alsin.Hoca tamam der koylu bir grupla yola cikar.Varir tumurun huzuruna .Yuce hakanim der ve ardina bakar destek olsunlar diye ancak kimse kalmamistir.O da hakanim verdiginiz filler az geldi biz cok sevdik bu hayvanlari bize bir bu kadar daha verin der.

Iste olay buna donmus bir nevi.Dimyata giderken evdeki bulgurdan olmuslar.Posta koymaya gidip ellerine alisveris listesi gibi istedikleri yani saliverilmesini istedikleri teroristlerin listesini vermisler,soguk bir bardakta su icirdilerse ne ala.

Yalniz bir ulke bu kadar ezilmez,bir grup bu kadar asagilanmaz.Bunun arkasi toprak istemek olur.

Bir devlet ancak bu kadar itibarsizlastirilir ancak.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.