Şimdi Ara

Ne Nokia nede Sony Ercs. | Alcatel 2005-06'ya damgasını vuracak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
4.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:16:59 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: IRFUN4EVER

yani kabul ediyorsun alcatelin tüketici dostu olmadığını :Ehuehueuheue

sevgili gardasim. senin dedigin telefon 270 ytl iken nokia 7250i 550 ytl ye satiliyordu. tamam 4096 renkti ama o zaman piyasada 65000 yoktuki. o dedigin model 2005 ocak ta satisi bitti. 190ytlden bitti. ama siz hala 4096 ren telefonu satiyonuz hemde 290ytl ye. kelin ilaci olsa kendi basina surer. ayni konu mobile-review de gecti. alactelin su anda 11 adet 262.000 renkli telefonu var. 735 i ole kucumseme 4096 renk ama cok guseldi. seskalitesi zooom u ses kaydı irdasi handfree si helehele oyunlarda ekranin yan donup ekranin ustundeki tusla sanki oyun konsoluymus gibi hava vermesi muthisdi. burdan bakarsak sizin kamerasız dandik modelleriniz bile 190ytl. oysaki alcatel kameralı xzoomlu cihazi 8 ay once satmis o fiyata.burda goruluyor kimin tuketici dostu oldugu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telefonumabak -- 20 Ağustos 2005, 17:03:50 >

• XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:17:11 >
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:17:21 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: CANKUTSAL

quote:

Orijinalinden alıntı: serialkiller666

Resimler gerçekten süper telefonu cazip kılmak için renkler falan ayarlar ama Eşeğe altın semer diyorum sadece Dünyada pazar payı bellidir alcatel ne yapsa payına düştüğü kadar satılır. Fransa da bilemem. Şahsen almam ben alcatel vercatel.

ULAN SANKİ ALCATELİN PAZAR PAYINA İHTİYACI VAR.. ALCATEL ALTYAPI VE UYDUYLA PARAYI GÖTÜRÜYO NOKİA DAN SONY DEN Bİ SÜRÜ PARA ALIYO. ALCATEL SAYESİNDE CEP TELLE KONUSUYOZ KİMSENİN HABERİ YOK... ÜSTELİK ALCATEL TEL YAPMIOKİ ÖÖLESİNE ARADA SIRADA TAKILIO VE ORTAYA OT-S853 GİBİ Bİ MODEL ÇIKIO DEMEKKİ GERÇEKTEN TEL YAPSA NELER OLUR DÜŞÜNEMİYORUM..

alcatel biraz dalgasını geciyor haberleri yok sonyercsoncuların ve nokıaclıarın

• ehueuheu ha bu arada 2005 2006 dedinizde 2005 yılı bitiyor bu seneye damga vurmak için biraz acele etmeniz gerekmezmi
    bu telefon ilk çeyrekte çıkacaktı olduk 3. çeyrek

valla bu gidişle bu telefonun ustune koca be "CANCELLED" yazılacak.

neyseki konuyu açan arkadaş yıl aralığını geniş tuttu 2006 yıda kattı işin içine.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: IRFUN4EVER

ehueuheu ha bu arada 2005 2006 dedinizde 2005 yılı bitiyor bu seneye damga vurmak için biraz acele etmeniz gerekmezmi
    bu telefon ilk çeyrekte çıkacaktı olduk 3. çeyrek

valla bu gidişle bu telefonun ustune koca be "CANCELLED" yazılacak.

neyseki konuyu açan arkadaş yıl aralığını geniş tuttu 2006 yıda kattı işin içine.

ayhu bilp bilmeden konusma be irfan. beni imdi ugrastirma cavurlarin linkleriyel. bu telefon 3gsm de tanitildi. mart-nisan ayinda. o zaman dendiki september 5. su an da yani sey oyleniyor. september 5 . asyada farkli marka adi altinda satisa sunulmaya baslandi bilem. . ve hatta bazi sitelerde on siparisi basladi bilene. bu ericson z1010 deil. 3 yil ha cikti ha cikacak diye beklenecek.
  • neden başka marka altında satıyolarki
    alcatel büyük bir firma değilmi?

• alcatel teknoloji satar. kusura klam ama bu boyle. sanki nokianin bazi modelleri chinda baska marka adi altinda satilmadimi satildi. cok tutlan bi,r model baska firmalar tarafindan satin alinir.
  • evet kıvırmaya başlıyoruz. millet koşun.

hemen yan çiz.
    nokia markasına güveniyor. ne zaman başka marka altında sattı örnek ver.

alcatel teknoloji satar burası dogru. uydu teknolojileri gsm altyapısı filan.

heyecan yapma sakin ol
  • lütfen

• ben bilmeden asla laf etmem. ben cep telefoncuyum. birak kasilan belli. gorsun bakalim bunlar ne. ben diyorumki tali ureticiler gercek ureticilere telefon urettirirler. veya onlarin telefonlarini satin alitrlar. alcatelde bir ureticidir. anlarca markaya telefon uretir.
    gor bak bakalim bunlar ne
  • Arkadasım alcatel aslında cok kaliteli bir markadır. Ve bir fransız devidir.Ayrıca ürünleri çok kaliteli ve kullanışlıdır.Ancak telefon konusunda arkadaşlara katılıyorum. Nokiayı hayatta yakalayamazlar.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: CANKUTSAL

quote:

Orijinalinden alıntı: Acharad

TR de Nokia yı da ayağa düşürmeseler iyi olacaktı.

İki gün önce gri kapaklı Nokia 2650 yi bana MPx 220 diye yutturmaya çalıştılar.

Pes yani.

HAYIR ÖLEE Bİ ŞEY YOK ONU YAPANLARA SÖÖLE . ŞİMDİ SİZ DERSİNİZ Kİ OT-S853 DE NOKİA 66 BUÇUK.. ASIL SANA

Köşe telefoncularında bu olay çok .. Yedirebildiğine. Ah bir de lafı bunun için yaratılmış bir organın ile anlayabilsen ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 20 Ağustos 2005, 18:12:36 >

• XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:20:44 >
  • Şurada topu topu 3 postum var bu konuda..

Hangisinde Alcatel e laf etmişim ..

Ctrl + F yap acharad yaz. postları say teker teker, içlerine de bak bir.

Eski tel lerimden biri de alcatel in miladi OneTouch easy serisi idi. İyi fiyata da satabilmiştim. Ve o dönemde 3110 dan çok daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Acharad

Şurada topu topu 3 postum var bu konuda..

Hangisinde Alcatel e laf etmişim ..

Ctrl + F yap acharad yaz. postları say teker teker, içlerine de bak bir.

Eski tel lerimden biri de alcatel in miladi OneTouch easy serisi idi. İyi fiyata da satabilmiştim. Ve o dönemde 3110 dan çok daha iyiydi.

arkadaşalrim adina ozur. onlar yeniler veya sen fazla bu foruma takilmiyon ya bilmiyor olabilirler. arkadaslar acrahad bizden sayişlir.

• XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:21:20 >
  • Yaa ne güzel.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.