Şimdi Ara

Ne Nokia nede Sony Ercs. | Alcatel 2005-06'ya damgasını vuracak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
4.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:12:14 >
  • Resimler gerçekten süper telefonu cazip kılmak için renkler falan ayarlar ama Eşeğe altın semer diyorum sadece Dünyada pazar payı bellidir alcatel ne yapsa payına düştüğü kadar satılır. Fransa da bilemem. Şahsen almam ben alcatel vercatel.
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:12:38 >
  • o kadarını bizde biliyoruz turksattan alcatel her uydudan alcatel çok seyden alcatelden yararlanıyoruz ama cep telefonu pazar payı olarak demiştim. Ona kalırsa dünya pazarı amerikanın çinin ee? dünyada üretilen herseyin pazarını ayrı ayrı kategorize etsen daha mantıklı. Cep tel piyasasında 1. nokia budur olay sana muhahaha
  • ALCATEL HOBİ OLSUN İDYE SAGEM KESE DOLSUN DİYE TELEFON ÇIKARIYOR. PAZAR PAYI KİMİN UMRUNDA.
    SİEEMNS OLMUŞ 2. AMA ZARAR ETMİŞ. ERİCSOON OLMUŞ ZAMANIN 1. AMA BATMIŞ SONY S BİLE ZOR KURTZMIŞ ONU BATAKTAN. ULA NERDEYSE SİMİTÇİYE BİLE BORCU OLMUŞ.NOKYA ERİMEYE BAŞLAMIŞ.
    AMA SAGEM ÜRETMİŞ . BIRD E YAPTIĞI MODLLER ÇİNDE AVRUPANIN TOPLAM TELEFON SATIŞI KADAR TELEFON SATMIŞ. 180MİLYON TELEFON DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ. BIRD DUNYADA 13.LÜKTEN 6.CILIĞA GELMİŞ. ASYADA %48 İLE 1. OLMUŞ. SİZ HALA PAZAAR PAYI DEYİN. PAZAR PAYI İÇİN BATIN BATIN. BİZ SİZİ SATIN ALIRIZ YOK PAHASINA. EN UCUZ OLDUĞU HALDE ZARAR ETMEMİŞ. EVAMLI GELİŞMİŞ. SİZİN MARKALARINIZA TEKNOLOJİ SATMIŞ. Bİ ARA GÖRMÜŞTÜM HERALDE BURADAT-YDI. ERİKSONU750 DE PHİLİPS ENTEGTRESİ SIRITIYORDU.
  • Ya arkadaşım ben kullanıcı gözüyle olaya bakıyorum umrumda mı sermayesi ya da ekonomik boyutu benim demek istediğim Türk insanını bilirsin nokia olsun benim olsun sabit fikirdir ben her zaman farklı tel kullanmayı severim. Ama insanların düşüncesini değiştiremezsin 3310 ver adama bu kolay benlik der son çıkan alcateli almaz. Demek istediğim buydu bu kadar kasmana anlam veremedim
  • tasarımlar güzel ama hicbiri smartphone değil, sıradan telefonlar bunlar en iyisinde 1,3 mp kamear var iyide su an 2 mp kameralısı var zaten, javay mış mıdp mış en dandik telefonlarda bile var bence abartılacak bişey yok piyasada onları aşmış biçok telefon var!
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:14:21 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: benerci2000

tasarımlar güzel ama hicbiri smartphone değil, sıradan telefonlar bunlar en iyisinde 1,3 mp kamear var iyide su an 2 mp kameralısı var zaten, javay mış mıdp mış en dandik telefonlarda bile var bence abartılacak bişey yok piyasada onları aşmış biçok telefon var!

2MP VE BACBERY SİSTEMLİ E797 VAR. .. BU FORUMDA YAYINLADIK BİZ ONU.
  • Abi bo alet çıksın alcatelin.görün bakın nooluyor..ben bu kadar diyorum
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:18:38 >
  • NOkia telefonlarında büyük bir değişime gidiyor. bekleyin.

bu arada cabnkutsal sen portakalda vitaminken biz bu piyasadaydık.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: IRFUN4EVER

NOkia telefonlarında büyük bir değişime gidiyor. bekleyin.

bu arada cabnkutsal sen portakalda vitaminken biz bu piyasadaydık.

irfungardas senden bole laflar ummuyoruz. yoksa sen irfunun nicini calip bize irfun die yutturmaya kalkma. benim bildigim irfun4ever bole yazi yazmazdi..sole titretme ozelligi olsada seni bir titretsem de kendine gelsen.
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:14:28 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gren

dışarsı için fiyatı 350 euro yaklaşık 600 ytl olacaksa türkiyede 700 den aşağı olmaz gibi geliyor bana

alcatel 735 300 lerde iken 4096 renk 128x128
    bunun 600 olmıyacağını düşünüyorum umarım yanılırım
  • quote:

quote:

dışarsı için fiyatı 350 euro yaklaşık 600 ytl olacaksa türkiyede 700 den aşağı olmaz gibi geliyor bana

alcatel 735 300 ytl deil. 112 eurodan kapandi. yani 190ytl den. ve kapanali, yani satis biteli 8 ay oldu. su an 735 i satan birkac site var. onlarda kimsede yok deyu pahali satarlar.
  • quote:

quote:

yuh bu fiyatamı bu telefon 4096 renk. yuh

tüketici dostu kavramı bu olsa gerek.

evet gren katılıyorum sana
  • Burada nokia alcatel ve ya diğer markların çekişmesinin yapılmasını istemiyorum.Çünkü birbirimizi kırıcak sözler kullanmaya başladık.Lütfen arkadaşlar...Daha sakin...Bİrbimize görüşlerimizi aktaralım sadece.Gördüğümüz gibi Alcatel çok güzel ürünler çıkarmış.Fiyatlarıda güzel.Bakın bu hepimiz için iyi birşey.Daha çok seçeneğimiz oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 20 Ağustos 2005, 16:48:34 >
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:18:54 >
  • yani kabul ediyorsun alcatelin tüketici dostu olmadığını :Ehuehueuheue
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.