Şimdi Ara

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
615
Cevap
515
Favori
512.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yepyeni bir film ekledim. İyi seyirler.

Edit: Bonkör günümdeyim bi film daha ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 30 Nisan 2015; 14:20:07 >
  • Çalışmalarını başarılı buldum tebrik ediyorum TB lar dolusu kolleksiyonum olmasına rağmen burdan görüp not ettiğim film ler oldu,inşallah hep güncel kalır :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Çalışmalarını başarılı buldum tebrik ediyorum TB lar dolusu kolleksiyonum olmasına rağmen burdan görüp not ettiğim film ler oldu,inşallah hep güncel kalır :)

Senin gibi işini bilen insanların tebriğini hak etmek ayrı bir mutluluk. Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Finali söylemeyeyim belki izlersin ama merak ediyorsan youtube a the mist ending yaz.

Sis adında baya bir film izledim ve yanılmıyorsam bu filmin adı da sis. Eğer doğru gidiyor isem filmin sonu bir araba içerisinde geçiyor değil mi? Eğer o film ise sonu için bile izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Zamanlar Amerika
    Lost Highway(Kafa yoran film arayanlara tavsiyemdir/+18 sahneleri var)
    Muholland Dr.
    Seven Pounds(Efsane bir sonu var)
    Rainman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 30 Nisan 2015; 21:01:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Finali söylemeyeyim belki izlersin ama merak ediyorsan youtube a the mist ending yaz.

Sis adında baya bir film izledim ve yanılmıyorsam bu filmin adı da sis. Eğer doğru gidiyor isem filmin sonu bir araba içerisinde geçiyor değil mi? Eğer o film ise sonu için bile izlenir

Ta kendisi :)
  • Bilim kurgu tarzında filmler arıyordum buradan baya bi film not ettim . çok güzel bir konu olmuş . 127 hour gibi survivor tarzı filmleri biraz daha eklesen tadindan gecilmezdi :)

• Oldeuboi filmini bu listeden seçip izledim. İzlediğim en iyi intikam hikayesi. Kesinlikle Holywood yapımı olmayan filmlere karşı ön yargınız olmasın, birçok başyapıtı kaçırmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

Bilim kurgu tarzında filmler arıyordum buradan baya bi film not ettim . çok güzel bir konu olmuş . 127 hour gibi survivor tarzı filmleri biraz daha eklesen tadindan gecilmezdi :)

Aynı tadı vermese de farklı yönlerden parlayan 3 yeni haytta kalma/kurtulma tarzı film ekledim, hepsi sana özel

@grid2 Beğenmene çok sevindim dostum. Çok fazla başyapıtın sırf Holywood yapımı olmadığı için göz ardı edildiği acı bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

Bilim kurgu tarzında filmler arıyordum buradan baya bi film not ettim . çok güzel bir konu olmuş . 127 hour gibi survivor tarzı filmleri biraz daha eklesen tadindan gecilmezdi :)

Aynı tadı vermese de farklı yönlerden parlayan 3 yeni haytta kalma/kurtulma tarzı film ekledim, hepsi sana özel

@grid2 Beğenmene çok sevindim dostum. Çok fazla başyapıtın sırf Holywood yapımı olmadığı için göz ardı edildiği acı bir gerçek.

Buried hariç diğerlerini izlemedim . diğerlerini de izlerim , emeğine sağlık :)

• Çok tesekkurler

• Fava attım bi ara bakarım,teşekkürler bu arada.
  • Benden duymuş olmayın efsane bir film ekledim.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 8 Mayıs 2015; 2:04:22 >
  • Film zevkin bi harika dostum

• Yeni eklediğin film leri 94-95-96 diye ekliyirsun değilmi sondan ?

• Emegine saglik

• Güzel konu olmuş fava attım bakarım artık ara ara

• Filmler gayet güzel, çoğunu izledim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.