Şimdi Ara

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
514
Favori
512.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlığın ismi değişmiş bende kaybettim diye üzüldüm
  • Sonlara doğru çok bilindik filmleri vermeye başlamışsın :/
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    O zaman senin için çok fantastik bi film yazıyorum en sona
  • çok teşekkürler izlediklerim var ama izlemediklerim için iyi filmler hepside teşeeekür
  • Bence eklenebilecek filmler
    Altıncı his
    Black swan
    Warrior
    Requiem for a dream
    3 idiots
    Rush
    Help
    Once
    Blood diamond
    Citizen kane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naughtydog tlounc kullanıcısına yanıt
    Warrior hariç bahsi geçen filmlerin tümünü izledim dostum. 6. His'i hatırlattığın için çok teşekkür ederim, ama ne yazık ki diğer filmlerin listeye girebileceğini düşünmüyorum. Yanlış anlaşılmasın güzel olmadıkları değil düşüncem. Sadece belli bi genel başlığa hitap eden bir liste olduğu için. Ama tekrar teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

Warrior hariç bahsi geçen filmlerin tümünü izledim dostum. 6. His'i hatırlattığın için çok teşekkür ederim, ama ne yazık ki diğer filmlerin listeye girebileceğini düşünmüyorum. Yanlış anlaşılmasın güzel olmadıkları değil düşüncem. Sadece belli bi genel başlığa hitap eden bir liste olduğu için. Ama tekrar teşekkür ederim

Önemli değil hocam aklıma yeni filmler geldikçe mesaj atarım ve warrior'ı kesinlikle izleyin seveceğinizi düşünüyorum.

• Hepsi bilindik filmler. Bunun daha iyisi türlerine göre filmler diye bir konu vardı üst konu muydu hatırlamıyor mobilden girdiğimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Nisan 2015; 2:09:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    1, hayır hepsi bilindik filmler değil. Hepsi "bildiğin" filmler olabilir o apayrı bi olay.
    2, bu konu filmlerin türlerine göre sıralandığı değil, en iyi ve sıkıcılıktan en uzak filmlerin derlendiği bir başlık, tamamen öznel değerlendirmelerim sonucu seçim yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

1, hayır hepsi bilindik filmler değil. Hepsi "bildiğin" filmler olabilir o apayrı bi olay.
    2, bu konu filmlerin türlerine göre sıralandığı değil, en iyi ve sıkıcılıktan en uzak filmlerin derlendiği bir başlık, tamamen öznel değerlendirmelerim sonucu seçim yapılıyor.

Valla bu filmleri bilmeyen DH sinema üyesi yok. Her önerilen filmler listesinde isimleri geçiyor, ezberledik yani. Öznel olduğu doğrudur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • k-pax i koymadığın için sana bir o kadar kırıldım =((
  • Cahilliğime ver dostum, en yakın zamanda :)
  • 5 güzel film daha eklendi
  • 44- The Town (Yakın tarihte çekilen soygun filmleri arasında ilk 5'e rahat girer, akıl oyunu içerir)

izlediğim en kötü soygun filmi, akıl oyunu denen zerre bir şey yok.
  • ellerine sağlık buradan da film seçeriz artık
  • Takibe aldım genişlemesi dileği ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Film aramaya başlayıp saatler sonra bir film begenemeyip izlemeyen ve vakit kaybeden ben için harika bir liste eline sağlık. Mr nobody için yapılan farklı seçimler üzerine gerçekleşecek olayları anlatan desek daha iyi olur yani sonsuz secenek ve sonsuz farklı yaşam...

aynı kişi olup ta burdaki filmleri izlemiş biri olan ben için ne yapıcaz :S izlediklerimi tekrarlıyorum artık :)
  • Harika bir film daha ekledim, iyi seyirler.
  • Liste güzel hemen hemen hepsini izledim Özellikle serinin ilk filmi harika olan Taken serisi nide ben tavsiye edeyim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.