Şimdi Ara

NBA Live Mobile Ligimize Davetlisiniz | 50 MİLYON TARAFTAR | Her Gün Lig Turnuvası (LvL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: piyanist2014

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Hocam geçen güncelleme ile gameplay tamamen değişti. Özellikle üçlükler aşırı kısıtlandı, asla eskisi gibi atılmıyor. AI çok güzel savunma yapıyor vs. pek çok değişim oldu çok şikayetçi olan var.

Misalen ben de Shooting dizilişi için uğraştım hep ama birden bire bu update gelince herşey değişti, baştan böyle olsa Small Ball veya Big Man için uğraşırdım sanırım.

International Nowitzki ve Master Harden boş üçlük kaçırdı defalarca, şaka gibi gerçekten. Açıkçası hiç memnun değilim bu güncellemeden ama alışmak zorundayız sanırım, oyunu bırakanlar oldu sırf bu yüzden. Üçlükler çoktu kabul ediyorum ama bu kadar kısıtlanmamalıydı. Rakip savunma bu kadar güçlü olmamalı, oyun eskisi kadar eğlendirmiyor geriyor, yabancı forumda da pek çok kişi bu görüşte.

Ben de biraz zorlaşmasını istiyordum ama bu da biraz fazlaya kaçmış.
    Dün sırf bu değişiklik yüzünden turnuvada en kötü performansı göstermiş oldum.
    Bilmiyordum, hazırlıksız yakalandım.

Bence de birçok kişinin canını sıkar, bu abartı durum.
    Aynı şekilde, 3'lük atış puanı 90'ın üzerinde olan adamlarım bile önleri açık iken bomboş atışlar kaçırıyorlar.
    Bu kadarı gerçekten çok abartı olmuş.

Bugün mecbur pota altına gireceğiz. Riske girmeye değmez.

Pota altindan da girmiyor tam ortasina tutturuyorum yinede girmiyor ea kendi topuguna sıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGodfather-

quote:

Orijinalden alıntı: piyanist2014

quote:

Hocam geçen güncelleme ile gameplay tamamen değişti. Özellikle üçlükler aşırı kısıtlandı, asla eskisi gibi atılmıyor. AI çok güzel savunma yapıyor vs. pek çok değişim oldu çok şikayetçi olan var.

Misalen ben de Shooting dizilişi için uğraştım hep ama birden bire bu update gelince herşey değişti, baştan böyle olsa Small Ball veya Big Man için uğraşırdım sanırım.

International Nowitzki ve Master Harden boş üçlük kaçırdı defalarca, şaka gibi gerçekten. Açıkçası hiç memnun değilim bu güncellemeden ama alışmak zorundayız sanırım, oyunu bırakanlar oldu sırf bu yüzden. Üçlükler çoktu kabul ediyorum ama bu kadar kısıtlanmamalıydı. Rakip savunma bu kadar güçlü olmamalı, oyun eskisi kadar eğlendirmiyor geriyor, yabancı forumda da pek çok kişi bu görüşte.

Ben de biraz zorlaşmasını istiyordum ama bu da biraz fazlaya kaçmış.
    Dün sırf bu değişiklik yüzünden turnuvada en kötü performansı göstermiş oldum.
    Bilmiyordum, hazırlıksız yakalandım.

Bence de birçok kişinin canını sıkar, bu abartı durum.
    Aynı şekilde, 3'lük atış puanı 90'ın üzerinde olan adamlarım bile önleri açık iken bomboş atışlar kaçırıyorlar.
    Bu kadarı gerçekten çok abartı olmuş.

Bugün mecbur pota altına gireceğiz. Riske girmeye değmez.

Pota altindan da girmiyor tam ortasina tutturuyorum yinede girmiyor ea kendi topuguna sıktı

Açıkçası 2 gündür oyundan epey soğudum.
    Aynen, az önce kaçan atıştan sonra pota altından aldığım ribaund sonrası 2 oyuncum peşpeşe 3 atış kaçırdı.
    Birinin puanı 92 diğerinin de 89 olan iki yıldız oyuncu pota altındaki mücadelede 3 atışı art arda kaçırıyorsa, boşa vakit harcıyoruz..!

• Merhaba beyler, mütevazi ama olduğunca aktif bir lig oluşmuş. Ben kendi ligimden pek memnun değilim eğer ayrılma durumum olursa ilk olarak bu konudayım. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KmKz_Lito -- 15 Aralık 2016; 22:38:28 >
  • TheGodfather- kullanıcısına yanıt
    KmKz_Lito K kullanıcısına yanıt
    @TheGodfather-
    Merhaba hocam oyundaki ismin nedir?

@KmKz_Lito
    Bekleriz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 16 Aralık 2016; 4:9:21 >
  • Bugünkü LvL eşleşmesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Yabancı forumda bizden de beter eşleşmelerden bahsettiler, belli ki şuan denk eşleşme için bir parametre yok sistemde, tek parametre katılan oyuncu sayısı gibi duruyor.

Bana kalırsa bu durum değişmeli, daha net bilgi için EA ile iletişime geçtim.
  • quote:

Bugünkü LvL eşleşmesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Yabancı forumda bizden de beter eşleşmelerden bahsettiler, belli ki şuan denk eşleşme için bir parametre yok sistemde, tek parametre katılan oyuncu sayısı gibi duruyor.

Bana kalırsa bu durum değişmeli, daha net bilgi için EA ile iletişime geçtim.

Çok saçma olmuş.
    Bu adaletsizlikten başka bir şey değil!
    Son 1 haftadır gelen tüm yenilikler oyunu adetâ katletti.
    Öyle bir ligin karşısına aynı denklikte bir lig çıkması gerekiyordu.
    Bu saçmalık değişmezse, sıkıntı...

• piyanist2014 P kullanıcısına yanıt
    Çıktıktan sonra gördüm buradan yazayım, bol şans hocam, iyi eğlenceler.
  • quote:

Çıktıktan sonra gördüm buradan yazayım, bol şans hocam, iyi eğlenceler.

Çok teşekkür ederim saygıdeğer dost.
    Birden "pat" diye çıkmış gibi oldum, affınıza sığınarak.
    Yine görüşeceğiz elbet.
    İyi oyunlar...

• quote:

@TheGodfather-
    Merhaba hocam oyundaki ismin nedir?

@KmKz_Lito
    Bekleriz hocam.

ErkanPolis beni tanirsin zaten chatta biraz gevezelik yapiyorum

Tanıyorum hocam gevezelik iyidir herkes konuşsa keşke :)

Yine oynamayanlar var sordum da cevap vermeyecekler sanırım. Oyuna girmesine rağmen oynamayan ve cevap vermeyenler daha çok can sıkıyor aslinda.

• Merak etmeyin grupta birkac degisiklik ile her sey yoluna girer istenilen uyum ve ortam yapilir
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    Hocam usta oyuncu için başarımlarda, usta, set ustası 90 farklı seti kazan yazıyor. Farklı setten kastı nedir?

• amon35 kullanıcısına yanıt
    Bildiğimiz setler hocam hani ekranı soldan çekince gelen menüden girdigimiz setler. 90 farklı seti tamamlamak gerekiyor.

Bu arada oyundaki nickin nedir hocam?

Hocam ilginiz teşekkür ederim. Bir de ödül sahiplerinde bütün kupalar düşüyor, 6.adamı bir türlü düşüremedim bir yolu var mı? Curry & Kawhi Leonard için 3 haftadır Sixth Man ödülünü bekliyorum.

Oyun içi nick 35KD35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 18 Aralık 2016; 23:3:47 >
    Ben bizimde ligdesiniz sandıydım ondan sordum :)

Yolu yok hocam iğrenç bir etkinlik o, çok erken yapan da var aylardır yapamayan da, mesela benim curry için 3 tane eksiğim var, tonlarca diğerlerinden çıktı ama o 3 tane çıkmadı aylardır. Şans meselesi.

Aynı şekilde supremacy için de uzun süredir shooting bekliyorum tek eksiğim o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 18 Aralık 2016; 23:57:13 >
    Supermacy'de ayak içi ve ribaount pozisyonu kaldı. Yabancı bir forumda gördüğüm kadarıyla, sixth man için 6. adamı kullanın gibi tavsiyeler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 19 Aralık 2016; 2:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon35

Supermacy'de ayak içi ve ribaount pozisyonu kaldı. Yabancı bir forumda gördüğüm kadarıyla, sixth man için 6. adamı kullanın gibi tavsiyeler vardı.

Hangi 6. Adam kardesim

Bide ribaund beni bayaa ugrastirdi ama bekledigime degdi hic ummadigim zamanda cikti artik her periyot sonunda kesin 3 sayi aliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGodfather- -- 19 Aralık 2016; 2:23:10 >
    Crawford ile bütün hücumları yapın yazmakta, fakat bir sonuç alamadım.
    Hocam isimleri ile alakaları yok, tamamen şans meselesi.
  • Oyuna yeni başladım sayılır henüz 19 levelim muhtemelen kabul edilmeyeceğim ama yine de liginize istek attım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.