Şimdi Ara

NBA Live Mobile Ligimize Davetlisiniz | 50 MİLYON TARAFTAR | Her Gün Lig Turnuvası (LvL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam alt limiti ligdeki arkadaşlarla fikirleşerek belirledik ve bunun yüzünden alamadığım başka insanlar da var. Limitlere yaklaştığın zaman istek atarsan alabilirim, o şekilde biraz esnetebiliyoruz.
  • Türkish Airlines Euroleague diye bir ligde oynuyordum. Vasat takımları yeniyor ama denk ligleri yenemiyorduk, grupta dedim ki 32 takımla maç yapılıyor ama bizden 12-13 kişi aktif, dolayısıyla bu şekilde kazanmak mümkün değil. Adamlar beni atmış.

Neyse başvuru yolladım lige
  • quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

Türkish Airlines Euroleague diye bir ligde oynuyordum. Vasat takımları yeniyor ama denk ligleri yenemiyorduk, grupta dedim ki 32 takımla maç yapılıyor ama bizden 12-13 kişi aktif, dolayısıyla bu şekilde kazanmak mümkün değil. Adamlar beni atmış.

Neyse başvuru yolladım lige

Doğru söylemişsin hocam ilk mesaja da detaylı yazdım aktiflik çok önemli. Firemizi sıfıra indirdik son birkaç turnuvada, ondan önce de 2-3 oyuncuyu hiç geçmiyordu 25-30 oyuncu arasında, en büyük avantajımız da bu zaten. Bizden güçlü ligi yenebildik mesela, onlardan fazla oynadık.

Kabul ettim sanırım.

• Bende gelirim benim su isimi bi cozsek, 50 level tum oyuncular elit ama google ve facebooktan oturum acinca oyundan atiyor son 3gundur giremiyorum sebebini bilen varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smhglcck S kullanıcısına yanıt
    Hocam ne hatası veriyor?

Buradan daha yararlı destek alabilirsin bence:https://help.ea.com/en/
  • Günceldir.
  • Şuan yabancı bir ligdeyim ama 4 kişiyiz ortalamamiz 86 GNL. Ama sohbet ve paylaşım az . Lig başarınız nedir?
  • smhglcck S kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişide var Serverler den dolayı. Oyun çoğu ea mobile da olduğu gibi bağlantı sorunu yaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11-6 şuan.
  • Konuyu takipteyim . Takım ismi ne? Şuan setlere yogunlastim lig den pek birşey gelmiyor. 12-1 gidiyoruz ama.

92 Harden ve 93 James için uğraşıyorum
  • Günceldir, bir kişilik yerimiz var şuan, alt limitleri unutmayalım lütfen.
  • Günceldir, 2 kişilik yerimiz var.
  • selam.oyuna yeni başladım sayılır.25 levelim.bi kaç sorum var.

1-85 westbrook benim 82lik isiah thomasımdan daha kötü özellikleri (üçlük pas verme defans vs.) ama daha pahalı.bütün altın oyuncularım, alt seviye elitlerden daha iyi.Neden böyle

2-herkesin çok fazla elite oyuncusu var.bana 1 kere paketten paul george çıktı.bu kadar elite oyuncuyu kafa kafaya oynayıp para kazanarak almıyosunuzdur heralde

3-arkadaşımın telefonunda dışarıdan oyunu başlatıcakken solda &quot;değiştir&quot; orta da &quot;pas&quot; tuşu var.bende normal top oyundaymış gibi olan depar pas atış var.bi sorun var.nasıl düzeltirim.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hokky -- 6 Ocak 2017; 21:26:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogangs

selam.oyuna yeni başladım sayılır.25 levelim.bi kaç sorum var.

1-85 westbrook benim 82lik isiah thomasımdan daha kötü özellikleri (üçlük pas verme defans vs.) ama daha pahalı.bütün altın oyuncularım, alt seviye elitlerden daha iyi.Neden böyle

2-herkesin çok fazla elite oyuncusu var.bana 1 kere paketten paul george çıktı.bu kadar elite oyuncuyu kafa kafaya oynayıp para kazanarak almıyosunuzdur heralde

3-arkadaşımın telefonunda dışarıdan oyunu başlatıcakken solda "değiştir" orta da "pas" tuşu var.bende normal top oyundaymış gibi olan depar pas atış var.bi sorun var.nasıl düzeltirim.

teşekkürler

1. Bazi elit oyuncularin ozellikleri altinlara nazaran daha dusuk senin de ornek verdigin isaiah thomas , 83 reytingli hayward bazi elit kisa forvetlerden daha iyi yada pivot towns altin karti bazi elitlerden daha iyi.Yani elit oyuncular sadece reyting amacli basari acmak icin yada daha populer oyuncularla oynamak icin.

2. Çogunun elit olmasi oyunun yaklasik 1 yildir olmasindan kaynaklaniyor.Paket işi şansa bagli youtube da adamin biri 1 paketten 3 elit cikardi yada para biriktirip 40k 50k degerinde elitleri alabilirsin

3. Arkadasin ayarlarda manuel degistirme yapmis belliki seninki otomatik ayarlara girersen nasil yapacagini gorursun.

• TheGodfather- kullanıcısına yanıt
    çok sağol hocam.son olarak tek sorum var.

hangi dizilişi tavsiye edersin?

sen hangiaini kullanıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogangs

çok sağol hocam.son olarak tek sorum var.

hangi dizilişi tavsiye edersin?

sen hangiaini kullanıyosun

Ben defansif baslamistim oyunculari diger kadrolara bakarak biraz daha ucuz ama simdi kisa top kadrom en guclusu
  • TheGodfather- kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam ben şuan shooting kullanıyorum.kısa topu denemek istedim ama beceremedim gelen geçen smaç basıyordu tam beceremedim heralde.
  • Başvuru yaptım lige. 👍 3. defa oyuna sıfırdan başladım 25 Aralık tarihinde öyle bir şans ki Award Winner Leonard ve TOTW Irving çıkardım paketten, yavaş yavaş diziyoruz franchise'ı.
  • selam arkadaşlar şuan pro 2 ligindeyim.two way ve shooting kadro dizdim.biraz daha sorularım var.

1.Neden 1 kadro üzerinde yoğunlaşmayıp diğer kadrolara oyuncu alıyoruz.Sırf franchise yükseltmek için mi ?

2.head to head oynayıp taraftar kasıyorum ama coin gerçekten artmıyor.coin kasmak için ne yapmalıyız

3.Takımım sayfasından KK dizilişi diyip yıldız koyuyoruz ya hani.Orda hangi dizilişi tavsiye edersiniz ? Karşı adam oynarken hangisi daha etkili olur.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokky

selam arkadaşlar şuan pro 2 ligindeyim.two way ve shooting kadro dizdim.biraz daha sorularım var.

1.Neden 1 kadro üzerinde yoğunlaşmayıp diğer kadrolara oyuncu alıyoruz.Sırf franchise yükseltmek için mi ?

2.head to head oynayıp taraftar kasıyorum ama coin gerçekten artmıyor.coin kasmak için ne yapmalıyız

3.Takımım sayfasından KK dizilişi diyip yıldız koyuyoruz ya hani.Orda hangi dizilişi tavsiye edersiniz ? Karşı adam oynarken hangisi daha etkili olur.

Teşekkürler

1. Franchise'ı yükseltmek, diğer dizilişlerle oynanan canlı etkinlikler ve lig turnuvası için. Lig turnuvasında rakip senin istediği 3 dizilişin ile oynuyor.

2. Coin için snipe yapabilirsin, ucuza alıp pahalıya satmak ve özel etkinlikleri kaçırmamak lazım, yakındaki noel ve kış etkinliği gibi.

3. Hangi dizilişin iyi ise onu seçmek lazım, kişiye göre değişir açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.