Şimdi Ara

NBA LIVE 08 // TBL LIVE 08! On Fire! (ÇIKTI) (DOWNLOAD)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merakla beklenen yapımı aylar alan ve bugüne kadar yapılan en güzel TBL Live yaması olan TBL Live 08 sonunda Çıktı!

TBL Live08'i yüklemeden önce NBA Live 08'i baştan yüklemenizi öneriyorum aksi halde bazı özellikleri göremeyebilirsiniz ya da oyundan atmalar yaşanabilir. NBA Live 08'i baştan yükledikten sonra TBL Live 08 kurulumunuda hatasız tamamlarsanız hiç bir şekilde oyundan atma yaşamazsınız.

Ayrıca TBL Live08'i yüklemeden önce TBL-Live.08.rar içinde bulunan ''Yüklemeden önce MUTLAKA okuyun!'' yazan text dosyasınıda mutlaka okuyun.

Bu yamanın her hakkı Türkiye'nin Nba Live sitesi olan TBL-LIVE.com'a aittir.

Bu yama sadece oyuna zevk ve değişik bir renk getirmek için yapılmıştır
    Hiçbir TİCARİ amacı yoktur. Para ile satılamaz.

Ayrıca sisteminize gelebilecek herhangi bir zarardan TBL LIVE ekibi ve emeği geçenler sorumlu tutulamaz.

===TBL Live 08'in Özellikleri===

- 16 TBL Takımı, 14 TB2L Takımı, 2 Allstar Takımı (Turk-Allstar ve Yabancı-Allstar), Genç yıldızlar, Veteranlar Takımları ve
    12 Dev Adam yani toplam 23 takım.

- Takımların orijinal logoları

- 150 adet gerçekçi yüz (face) ve 450'den fazla oyuncu portresi

- Takımların oyun içi home, away formaları ve bazı takımların alternatif formaları da mevcut!

- Takımların Menü formaları (Home-Away-Alternatif)

- Takımların salon ve sahaları

_ Dynasty Mode'da denge saglanmasi açisindan konferanslar en uygun halde düzenlendi.

- Draft oyunculari tamamen Türk yapildi. Isimleri, portreleri ve yüzleri yabancilar gibi zenci degil beyaz tenli olarak düzenlendi.

- TB2L kadrolari ve TBL takim kadrolari bastan asagi düzenlendi, gerçege uygun hale getirildi.

-FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası takımları oyuna eklendi

- TBL Live 08'ye özel başlangıç görüntüleri

-Ayrıca Gerçekçi oynanış yaması ilede oyuncu şut stilleri ve daha gerçekçi bir oynanabilirlik sizleri bekliyor

===Emeği Geçenler===

Faceler: Marcus (Yiğit)

Logolar: Marcus (Yiğit)

Oyun içi formalar: a_defiant_23(Mehmet)

Menü Formaları: Marcus (Yiğit)& a_defiant_23(Mehmet)

Oyuncukların Portreleri: Marcus (Yiğit) yt1990 (Yigit) ve Eagle-Eye (Şükrü)

Sahalar ve salonlar: Marcus (Yiğit)

Database: Marcus (Yiğit) & Eagle-Eye (Şükrü) & Rap (Efe) & CyberKing (Yigit)

Set up ve Düzenleme: Marcus (Yiğit)

http://r a p i d s h a r e . c o m/files/115422286/TBL-Live.08.rar

Rar Şifresi:www.tbl-live.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 17 Mayıs 2008; 4:07:53 >

• Süper olmuş ellerinize sağlık tamamen bittiğinde indirecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rundown -- 13 Mayıs 2008; 18:06:09 >
  • güzel
  • Çok güzel olmus. Ne zaman bitceğini dair tahmininiz varmı ve ücretlimi olcak?
  • Ücretli olmayacak , yama yaklaşık 80 mb büyüklüğündedir. Hafta sonu indirebileceksiniz.
  • TBL Live 08 17 Mayıs 2008 Cumartesi günü yayınlacaktır.

Yamanın yapımcı ben ve arkadaşlarım bu yama için çok emek harcadık şunu garanti edebilirim 2005den beri NBA Live serileri için Türkiye Ligi yamasını çıkarıyorum ama bu bugüne kadar yapılan en güzel en detaylı TBL Live. Bundan Hiç şüpheniz olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus83 -- 14 Mayıs 2008; 13:55:58 >
  • çıktığı gün indircem arkadaşım,yapımında emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler dört gözle bekliyorum...
  • ŞimdideN Tebrikler Bu Güzel Yama İcin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michael Kenji

TBL LIVE 08 ÖZELLİKLERİ

- 16 TBL Takımı, 14 TB2L Takımı, 2 Allstar Takımı (Turk-Allstar ve Yabancı-Allstar) , Genç yıldızlar, Veteranlar Takımları
    - 12 Dev Adam ve 7 adet FIBA takımı (Arjantin , Fransa , Almanya , Yunanistan , İtalya ,Amerika , İspanya) yani toplam 42 takım.
    - Takımların orijinal logoları
    - 150 adet gerçekçi yüz (face) ve 500'den fazla oyuncu portresi
    - Takımların oyun içi home, away formaları ve bazı takımların alternatif formaları da mevcut!
    - Takımların Menü formaları (Home-Away-Alternatif)
    - Takımların sahaları
    _ Dynasty Mode'da denge saglanmasi açisindan konferanslar en uygun halde düzenlendi.
    - Draft oyunculari tamamen Türk yapildi. Isimleri, portreleri ve yüzleri yabancilar gibi zenci degil beyaz tenli olarak düzenlendi.
    - TB2L kadrolari ve TBL takim kadrolari bastan asagi düzenlendi, gerçege uygun hale getirildi.
    - FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası takımları oyuna eklendi

3. Beta versiyonundan görüntüler.

GERÇEK TBL LIVE 08 ÇIKMIŞTIR. İYİ EĞLENCELER :)

• Ya bende nba live 2008'in Cd si vardı kaybettim yeniden yüklemeden yapsam bişi olur mu?
  • NBA LIVE 08 'in bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • TBL Live08'i yüklemeden önce NBA Live 08'i baştan yüklemenizi öneriyorum aksi halde bazı özellikleri göremeyebilirsiniz ya da oyundan atmalar yaşanabilir. NBA Live 08'i baştan yükledikten sonra TBL Live 08 kurulumunuda hatasız tamamlarsanız hiç bir şekilde oyundan atma yaşamazsınız.

ben bunu söylüyorum bilgisayarda kurulu ama Cd'yi kaybettim direk yüklesem yani nba bidaha yüklemesem birşey olurmu?
  • Müthiş olmuş mutlaka indirip oynayacağım.
  • 80 mb
  • Çok teşekkürler Artık sıkılmıştım oyundan değişiklik olur
  • tbl live 2007 oynadım çok hoşuma gitmişti emeğinize sağlık bunuda yakında indiririm
  • linkler çalışmıyor çok eski olduğu için :(

bu dosyayı/yamayı paylaşabilecek biri var mı? :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.