Şimdi Ara

NBA FANTASY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 12 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • pau_gasoll (7 mesaj) csb (4 mesaj) RccP (2 mesaj) drexler22 (2 mesaj) rasheed_wallace (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    607 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar geçen yıl donanımhaber nba fantasy ligi kurmuştuk. bu yıl için bugüne kadar bir oluşum olmadı. acaba böyle bir lig oluştursak katılım olur mu?

ben bir tane taslak lig oluşturdum ama bilmem katılımınız olur mu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    tam olarak nasıl , biraz açıklar mısın?
  • Yarbay
    3241 Mesaj
    yapacaz csb..

yanlız bu sefer şifreli yapalım ve her isteyen giremesin..adam gibi ilgilenecek drafta gelecekler ilgilensin..yakında açar bi konu green

sen açtıysan yaparız..yanlız şifreli yap bi konu aç..ortak draft tarihi belirleyelim girelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 19 Eylül 2006; 14:54:37 >
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    bende katılırım
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dh_nba adında özel bir lig kurdum arkadaşlar. içeriğini ve draft tarihini katılmak isteyen arkadaşlarla belirleyelim.
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    draft için sanki biraz daha erken ama mesela haftaya cuma yada cumartesi
  • Yarbay
    3241 Mesaj
    draft tarihi belirleyin bana uyar..yanlız diğerleri de görmesi için konuyu canlı tutalım..
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    hocalar geçen sene olduğu gibi ben de katılırım ama konuyu basketbol kısmına açsanız daha iyi olur.. melea ben burayı fazla takip etmem normalde, şans eseri gördüm.. basketbol kısmına açarsanız katılım daha çok olur..
    basketbol kısmının diğer ağır topları r7brtpires ve greenflash da katılsa daha hoş olur.. onlara da haber verelim.. draftı da ligin başlamasına az bi zaman kala yaparız.. malum; sakatlıklar falan nolcağı belli olmaz
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    inşallah pek sakatlık olmaz.en önemliside andre krilenko.bi sene şunun sakatlanmadığını görim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

hocalar geçen sene olduğu gibi ben de katılırım ama konuyu basketbol kısmına açsanız daha iyi olur.. melea ben burayı fazla takip etmem normalde, şans eseri gördüm.. basketbol kısmına açarsanız katılım daha çok olur..
    basketbol kısmının diğer ağır topları r7brtpires ve greenflash da katılsa daha hoş olur.. onlara da haber verelim.. draftı da ligin başlamasına az bi zaman kala yaparız.. malum; sakatlıklar falan nolcağı belli olmaz

haklısın yaaa, hiç farketmemişim konuyu diğer sporlar başlığı altında açtığımı. bunu basketbola taşıyabilir miyim, yoksa bu işi modların mı yapması gerekiyor?
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: csb
    haklısın yaaa, hiç farketmemişim konuyu diğer sporlar başlığı altında açtığımı. bunu basketbola taşıyabilir miyim, yoksa bu işi modların mı yapması gerekiyor?

şimdilik konu yeni olduğu için taşımak şart değil.. basketbol kısmına yeni bir konu açabiliriz
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    şimdi diyelimki benim kurduğum lige katılmak isteyen olursa, o arkadaşa şifre vermem gerekiyor demi?
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    gerekirse msnden verirsin
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    geçen seneki gibi bende varım,draft olayını ligin başlamasına yakın yapalım geçen sene pek yapamadık ama inşallah bu sene daha aktif oluruz oyunda
  • Yarbay
    2415 Mesaj
    Ben de geçen seneki gibi katılmak isterim. Hem heyecan oluyor hem de NBA i takip etmiş oluyoruz.
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    arkadaşlar hadi ne oldu yapalım şu draftı ya???? bide şu konuyu basket topicine taşısanıza yada ben taşim fark etmez yani
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkdslar ben de katilmak isterim daha once oynamistim bu oyunu bilgim vardir biraz
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    bende katılmak isterim biliyorum aktif bi üye degilim ama benide aranıza alırsanız sevinirim
  • Teğmen
    243 Mesaj
    aboo ben de gelsem çok olur mu??
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    ilkayk biraz geç olmadımı??

ama isteyen olursa yeni bi lig açarız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.