Şimdi Ara

NBA FANTASY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçen yıl donanımhaber nba fantasy ligi kurmuştuk. bu yıl için bugüne kadar bir oluşum olmadı. acaba böyle bir lig oluştursak katılım olur mu?

ben bir tane taslak lig oluşturdum ama bilmem katılımınız olur mu?

• tam olarak nasıl , biraz açıklar mısın?
  • yapacaz csb..

yanlız bu sefer şifreli yapalım ve her isteyen giremesin..adam gibi ilgilenecek drafta gelecekler ilgilensin..yakında açar bi konu green

sen açtıysan yaparız..yanlız şifreli yap bi konu aç..ortak draft tarihi belirleyelim girelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 19 Eylül 2006; 14:54:37 >
  • bende katılırım
  • dh_nba adında özel bir lig kurdum arkadaşlar. içeriğini ve draft tarihini katılmak isteyen arkadaşlarla belirleyelim.
  • draft için sanki biraz daha erken ama mesela haftaya cuma yada cumartesi
  • draft tarihi belirleyin bana uyar..yanlız diğerleri de görmesi için konuyu canlı tutalım..
  • hocalar geçen sene olduğu gibi ben de katılırım ama konuyu basketbol kısmına açsanız daha iyi olur.. melea ben burayı fazla takip etmem normalde, şans eseri gördüm.. basketbol kısmına açarsanız katılım daha çok olur..
    basketbol kısmının diğer ağır topları r7brtpires ve greenflash da katılsa daha hoş olur.. onlara da haber verelim.. draftı da ligin başlamasına az bi zaman kala yaparız.. malum; sakatlıklar falan nolcağı belli olmaz
  • inşallah pek sakatlık olmaz.en önemliside andre krilenko.bi sene şunun sakatlanmadığını görim
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

hocalar geçen sene olduğu gibi ben de katılırım ama konuyu basketbol kısmına açsanız daha iyi olur.. melea ben burayı fazla takip etmem normalde, şans eseri gördüm.. basketbol kısmına açarsanız katılım daha çok olur..
    basketbol kısmının diğer ağır topları r7brtpires ve greenflash da katılsa daha hoş olur.. onlara da haber verelim.. draftı da ligin başlamasına az bi zaman kala yaparız.. malum; sakatlıklar falan nolcağı belli olmaz

haklısın yaaa, hiç farketmemişim konuyu diğer sporlar başlığı altında açtığımı. bunu basketbola taşıyabilir miyim, yoksa bu işi modların mı yapması gerekiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: csb
    haklısın yaaa, hiç farketmemişim konuyu diğer sporlar başlığı altında açtığımı. bunu basketbola taşıyabilir miyim, yoksa bu işi modların mı yapması gerekiyor?

şimdilik konu yeni olduğu için taşımak şart değil.. basketbol kısmına yeni bir konu açabiliriz
  • şimdi diyelimki benim kurduğum lige katılmak isteyen olursa, o arkadaşa şifre vermem gerekiyor demi?
  • gerekirse msnden verirsin
  • geçen seneki gibi bende varım,draft olayını ligin başlamasına yakın yapalım geçen sene pek yapamadık ama inşallah bu sene daha aktif oluruz oyunda
  • Ben de geçen seneki gibi katılmak isterim. Hem heyecan oluyor hem de NBA i takip etmiş oluyoruz.
  • arkadaşlar hadi ne oldu yapalım şu draftı ya???? bide şu konuyu basket topicine taşısanıza yada ben taşim fark etmez yani
  • arkdslar ben de katilmak isterim daha once oynamistim bu oyunu bilgim vardir biraz
  • bende katılmak isterim biliyorum aktif bi üye degilim ama benide aranıza alırsanız sevinirim
  • aboo ben de gelsem çok olur mu??
  • ilkayk biraz geç olmadımı??

ama isteyen olursa yeni bi lig açarız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.