Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynı sorunları herkes yaşıyor hocam size özel değil merak etmeyin maalesef bir türlü çözemediler şu işi

• Merhabalar. Oyunu Series X grafikleriyle oynamak için, Series X çıktığı zaman aşağıdaki 499.00 liralık ürünü almak yeterli oluyor mu? Yoksa Series X grafikleriyle oynamak için illa Mamba Forever Edition mu alınmalı?

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/nba-2k21/9p0q1f7p0kr1?activetab=pivot:overviewtab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egonschiele -- 26 Ekim 2020; 11:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Merhabalar. Oyunu Series X grafikleriyle oynamak için, Series X çıktığı zaman aşağıdaki 499.00 liralık ürünü almak yeterli oluyor mu? Yoksa Series X grafikleriyle oynamak için illa Mamba Forever Edition mu alınmalı?

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/nba-2k21/9p0q1f7p0kr1?activetab=pivot:overviewtab

Hayır geçerli değil. Şu an Microsoft Türkiye sayfasında bir tek Mamba Forever olarak yeni jenerasyon oyunu alabilirsiniz. İlerleyen günlerde yeni jenerasyon olarak oyunun versiyonu da satışa çıkar. Tahmini fiyat 599 TL olacaktır.

Bende Mamba Forever versiyon kodlar var. Bonuslar P1 ve P2’ye ikisine de geliyor mu, yoksa sadece P2’ye mi geliyor bilginiz var mı ? Daha önceki oyun serilerinde denediyseniz aynısı geçerlidir, ona göre kodları aktif edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MambaVino kullanıcısına yanıt

Bonuslar P2'ye geliyor hocam. Mesela ben zaten offline kariyer yaptığım için standart versiyonda kafi geliyor :)

• Peki xbox x versiyonu series s/x te çalışıyor mu?

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt

Standard Edition alırsanız hayır. Ya iki konsolda da oynanabilecek olan Mamba Forever Edition alacaksınız ya da yeni nesil konsol sürümünü.

• Ben mi önemli bir sıçrama göremiyorum yoksa oyun mu neredeyse eski nesille aynısı :(

• quote:

Ben mi önemli bir sıçrama göremiyorum yoksa oyun mu neredeyse eski nesille aynısı :(

Seyirci ve sunucuda geliştirme olmamış. Saha içini oyuncular, formalar, potalar, şut saati, salonun tamamı onları geliştirmişler. Mesela koçun yüzünü geliştirmişler ama takım elbisesi çok kötü eski nesil devam edilmiş. Aslında zor bir detay değil neden düzgünce bunları gerçekçi grafikle yapmamışlar bilmiyorum. Saha içi oyuncu yüzleri, formaları hepsi bence tam gerçekçi olmuş. Oyunu 2K ve 4K çözünürlükte oynadığımızda farkı daha da anlayacağız.

Umarım hocam. Gördüğüm gibi olursa benim için büyük hayal kırıklığı olur. Geçen nesil geçişinde aklım çıkmıştı :)

• quote:

Umarım hocam. Gördüğüm gibi olursa benim için büyük hayal kırıklığı olur. Geçen nesil geçişinde aklım çıkmıştı :)

PS3’ten PS4’e geçiş nesli kadar arasında fark artık hiçbir zaman beklemeyin NBA 2K21 [ANA KONU] Bu sadece 2K değil, diğer tüm oyunlar için de geçerlidir. Bu oyun biz basketbol severleri mutlu edecek merak etmeyin. 2K’yı biliyorum, seneye de seyirci ve sunucuları gerçekçi yapar ve bunu yenilik olarak sunarlar. Bazı bu şekilde grafik artırmalarını bilerek sonraya saklıyorlar. Spor oyunları her sene çıkan ve gelişim noktası belli olan oyun olduğu için maalesef yapımcı firmalar hepsini bir anda bize sunmuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Peki xbox x versiyonu series s/x te çalışıyor mu?

evet çalışıyor. current-gen olarak oynamaya devam edebilirsiniz. sadece myplayer oyuncunuzu taşıyamazsınız. onun için her iki konsolda da çalışacak olan mamba versiyonu almanız lazım.

• quote:

Ben mi önemli bir sıçrama göremiyorum yoksa oyun mu neredeyse eski nesille aynısı :(

2010 dan beri aynı oyun motorunu sürüyolar nasılsa koyunlar her sene alıyo koşup

• Bence oyun motorunda çok büyük eksikler yok, oyun gerçekten yıllardır iyi. Oyuncu yüzleri, efektler hep başarılıydı. Ama yeni nesil diye o kadar reklam döndürünce beklenti yükseliyor. Ayrıca 2K’in grafiklerden çok oyundaki saçma sapan hataları gidermesi gerekiyor bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kobe’mi bu kadar gerçekçi oynayabileceğim için çok mutluyum. Mamba Forever !
    NBA 2K21 [ANA KONU]

NBA 2K21 [ANA KONU]

• Oyunu beğendim fakat asıl grafiksel yükselişin 2K22'de olacağını düşünüyorum. 2K21'den sonra PS4 ve XB1'a da çıkan oyunlar olsa da next-gen'e daha çok önem vereceklerdir. Şuan NBA 2K en iyi spor oyunu. FIFA'yı bıraktığımdan beri her oyununu alıyorum.

• oyunun grafiklerinde bir sorun yok bence gayet tatmin edici daha fazla gölge daha fazla ter daha gerçekçi yüz oyuna bir şey katmıyor, iyi bir şey yapıyorlarsa özellikle parkta yaşanan saçma sapan animasyonları ve fizik hatalarını gidermeleri gerekiyor gerçekten bazen kolu kırma noktasına geliyorum bu saçma animasyonlar ve fizik hatalarından dolayı...

PS4 sürümü ile PS5 sürümü arasında bariz fark var, PS5 gelsede deneyimlesek NBA 2K21 [ANA KONU] 

• Arkadaslar merhaba oyunun cdli olarak ps4 icin mamba edition versiyonunu alinca icinden cikan kodla ps5 icin oyuna sahip oldugumda o oyun uzerinden kardeslik yapabiliyormuyum acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.