Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pure Sharp badge grindleyebilecek var mı? Ücretli :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPG NBA2K Türkiye Pro Am liginin 2nci sezonu için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar herhangi bir ücrete tabi değildir. Proam takımı olup ligimize katılmak isteyen arkadaşlar bana özelden yazabilir. 2nci sezonun şubat ayı içerisinde başlamasını planlıyoruz.
  • MrAktacir kullanıcısına yanıt
    2klab sitesine bir bak istersen... Orası da bir ücret karşılığı yapıyor diye biliyorum...
  • Server sorunları olmasa çok keyifli bu sene neighborhood. Dandik de olsa oyunlar ve yarışmalar heyecan veriyor. İlk defa bu sene SF karakter yaptım, çok hoşuma gitti. Bunca sene boşuna PG oynamışım, SF'de her şey var. Üçlük, smaç, hız, savunma, ribaund, blok hepsi tatmin edici. Archetype olarak da Post Scoring-Shot Creator yaptım yanlış hatırlamıyorsam.

İlk etapta şu 60-70 aralığında kimsenin oynamak istemediği adamlarla Park'ta oynamaya çalıştım ama hem overalları düşük hem de pas vermiyorlar. Ben paslı oynarım, savunmam da fena değil ama şut konusunda çok iyi değilim. 0-24 ile başladım parka Dün akşam benim gibi galibiyeti olmayan biriyle girdim, 3 maç üstüste kazandık. Sonuncuyu 20-10'dan çevirdik. Çok keyif aldım, uyumlu bir arkadaş olunca oyun gerçekten çok keyifli. Sonrasında House of Rules etkinliğine girip iki tane kısayla aynı takıma girdim. Onlarla da 4 maç üstüste kazandık. İstatistiklerime bakan oynamak istemiyordu ama en azından durumu biraz topladım. 2'ye 2'yi çok sevmiyorum, 3'e 3 daha keyifli. İkiye iki de iyi üçlük atan bir rakip gelince 21-0 bile bitebiliyor. Üçe üçte en azından hücum edebiliyorsun.

Varsa forumda Park oynamak isteyen arada oynayabiliriz. Çok üst düzey oyuncusuysa çekinirim ama söyleyeyim. Zaten çok yeşil atamam bir de lag olunca saçma sapan atış çıkıyor :) Oyunun en büyük sıkıntısı serverları zaten. Bir de artık şu saç ve dövme modelleri arttırılmalı, her sene aynı şeyler çıkıyor.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Dostum overall ve win/lose ratinglerinden ziyade ortalama puanı oyuncuların seviyesini daha net gösteriyor. B ve üstü ratingli kişiler genelde daha takım oyuncusu oluyor. Yoksa dediğiniz gibi sürekli randomlarla oynayan birinin win/lose rating'i zaten iyi olamaz imkanı yok :) İnsanüstü bir şutör olman lazım 2 kişiyi aynı anda taşımak için. Ama bu sene benim en sevdiğim şey; tamam server konusunda sıkıntıları vs bir kenara bırakıyorum; bence herkesin herkesi yenme şansı var. Ben düşük ratingli takımlarla çok Elite 3 yendiğimizi bilirim. Eğer mantıklı takım oyunu oynayıp doğru şutu seçebilirsen herkesi yenebilirsin. Bu arada çok kritik nokta Switch savunmasını düzgün yapabilmek. Onu yapamazsa zaten takımın hiç şansı yok. Çünkü oyun tamamen Sharp üzerine kurulu yine.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    90 overallı adamların yanına giriyorum, çöp çıkıyorlar. 76lık adamlar çok iyi oynayabiliyorlar, buna bazen ben de şaşırıyorum. Takım oyuncusuyum, bencil oynamam hiçbir oyunu. Ama 2v2 oynarken rakipte Sharpshooting Slashers olduğunda tüm şutları girince team grade inanılmaz düşüyor :(

Bu oyunda bencil oynamanın hiçbir artısı yok, çok iyi şutör değilsen topu alıp eve götürecek düzeyde oynamanın manası yok. Ben şu reytingi biraz daha yükseltmeye çalışayım. B- olması lazım şu an, B yapsam yeter herhalde. Olmazsa parayı basıp 90 overall yapacağım, zaten 85'im şu an.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Açıkçası aynen öyle 90 overall olmak falan bir şey ifade etmiyor. Ama temel özelliklerin fullenmesi için minimum 85 ve üzeri olmak gerekiyor. Onun dışında B grade için pas ve rebound dışında iyi savunma yapmak gerekiyor. 2v2 giriyorsanız da bence iyi rakiplere girmeyin. Çok iyi bildikleri için 2v2'nin taktiklerini, size top vermezler. Tavsiyem en kısa sürede Türk Yabancı fark etmez arkadaş edinin. Takım olmak her zaman ciddi avantaj. Hele de konuşabilirseniz çok ciddi avantaj :)

Bu arada savunma yaparken sağ analoğu mutlaka kullanın. Genelde herkes kullanmıyor. 2k19'da shot contest artık otomatik değil sizin yapmanız lazım manuel olarak. Çok ciddi fark yaratıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 29 Ocak 2019; 13:18:9 >
  • gelecek yıl şu rank olayı kalkmazsa almam. elite 3 olduktan sonra maç bulmak imkansız. geçen yıl kahverengi tişörtü giyip öyle giriyorduk sıraya. oda fayda etmiyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Dostum overall ve win/lose ratinglerinden ziyade ortalama puanı oyuncuların seviyesini daha net gösteriyor. B ve üstü ratingli kişiler genelde daha takım oyuncusu oluyor. Yoksa dediğiniz gibi sürekli randomlarla oynayan birinin win/lose rating'i zaten iyi olamaz imkanı yok :) İnsanüstü bir şutör olman lazım 2 kişiyi aynı anda taşımak için. Ama bu sene benim en sevdiğim şey; tamam server konusunda sıkıntıları vs bir kenara bırakıyorum; bence herkesin herkesi yenme şansı var. Ben düşük ratingli takımlarla çok Elite 3 yendiğimizi bilirim. Eğer mantıklı takım oyunu oynayıp doğru şutu seçebilirsen herkesi yenebilirsin. Bu arada çok kritik nokta Switch savunmasını düzgün yapabilmek. Onu yapamazsa zaten takımın hiç şansı yok. Çünkü oyun tamamen Sharp üzerine kurulu yine.
    imkanı var. 2k16dan beri randomlarla oynarım geçen yıl 1400win 200lose ile kapadım. randomları tanı yeter. bide 2v2 de karşıya glass ve pure strecth geldiyse yapman gereken bu

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

• 1400-200'ü yine de sadece randomlarla yapmadığına eminim ve sanırım çoğu da 2v2'den gelmiştir :) Ama evet randomları doğru seçmek de çok önemli. Yine de yeni başlayan arkadaşlara tavsiyelerim;

-) Oyuna tam hakim olmadan 2v2 girmeyin
    -) Kendinize kemik takım arkadaşları bulmaya çalışın
    -) Mümkünse konuşarak oynayın
    -) Ve gözünüzü seveyim pas verin. Oyuna yeni başlayarak tüm takımı taşıyamazsınız. :)
    -) Savunmada adam değişmeyi refleks haline getirin.

Sonrası zaten basketbol zekası....
  • uzun pure slasher olarak takeover ımızın etkisini reddit de paylaştım. sabah gold hediyesi yanında 20 mesajla uyandım
    https://www.reddit.com/r/NBA2k/comments/algsh3/takeover_affects_in_2k19/
  • Arkadaşlar oyuncum da ankle breaker özelliği mevcut fakat şu bilek kırma olayını yapamıyorum hangi tuşlara basmak lazım bu özelliği kullanmak için animation storedan satın almak gerekiyor mu

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Dribble move animasyonları alıyorsun... Ondan sonrası senin doğru ve zamanında yaptığın dribble move'lara kalıyor iş... Bu arada sürekli ankle breaker olacak diye bir olay yok tabiki :) Bu arada Badge'ini de makslamaya çalış...
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Momentum dribble öğren. Youtube da nasıl yapıldığına bakabilirsin.
  • quote:

Dribble move animasyonları alıyorsun... Ondan sonrası senin doğru ve zamanında yaptığın dribble move'lara kalıyor iş... Bu arada sürekli ankle breaker olacak diye bir olay yok tabiki :) Bu arada Badge'ini de makslamaya çalış...
    Teşekkürler badgeyi max yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: atsız1925

Momentum dribble öğren. Youtube da nasıl yapıldığına bakabilirsin.
    Teşekkürler bakayım

• Oyunu vakit bulamıyorum diye satmıştım geçen haftalarda. Şimdi alayım diyorum satan yok 💩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşımdan 20th anniversary edition'ı aldım indirmeye başladım fakat anniversary ile ilgili hiç bi ibare yok, paketin içeriğindeki zımbırtıları VC puanlarını filan oyuna girdikten sonra mı verecek? Bazı oyunlarda add-on gibi sonradan ekleniyor ya ondan merak ettim.
  • Karakter açtıktan sonra ekstra VC'leri göreceksin ayrıca inventory'de de şapka gözlük vs hazır olacak...
  • quote:

Karakter açtıktan sonra ekstra VC'leri göreceksin ayrıca inventory'de de şapka gözlük vs hazır olacak...
    Bu arada arkadaşın hediye VC'leri kullandıysa malesef 2. kez onları vermiyor... Ben öyle biliyorum denemeniz lazım... VC'leri ilk kullanıcı kullanabiliyor sadece... Kardeşlik yaptıysanız da sadece oyunu satın alan account kullanabiliyor...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.