Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Primary hesap bende kalacak şekilde yaptık da VCleri muhtemelen kullanmıştır artık kısmet. Diğer özelliklerden faydalanabiliriz umarım.
  • Tahminim faydalanabilirsin... Ama zaten VC'den başka dandik 2-3 kıyafet var ve çok da önemli değil bence
  • pc de oyun iyice spacejam filmine döndü. tiplere bak

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN
  • Oyun offline olarak tam kıvama gelmiş :) zorluk seviyesi cidden çıldırtacak seviyedeydi! Artık süperstarda müthiş keyifli maçlar oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben sadece offline oynuyorum, 2k18 le 19 arasinda grafik ve oynanis olarak cok fark var mı 19 almaya deger mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker7777

Arkadaslar ben sadece offline oynuyorum, 2k18 le 19 arasinda grafik ve oynanis olarak cok fark var mı 19 almaya deger mi?
    Bence değer hocam. Geçen yıla göre bir çok animasyon eklendi. Özellikle post oyunları ve savunma ile ilgili.

• ps4 de temiz record glass isteyen ulaşabilir. yanında uncharted 4 driveclub hediye 180 tl.
  • Oyunu almayı düşünen Eski ve Referanslı üye varmı arkadaşlar Hong Kong PSN de 157 TL civarına geliyor sanırım eğer almak isteyen varsa ortak olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Bence değer hocam. Geçen yıla göre bir çok animasyon eklendi. Özellikle post oyunları ve savunma ile ilgili.

Alıntıları Göster
    Grafik olarak belirgin fark var mı peki hocam ısıklandirma salon, oyuncular vs.?

• stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Grafiksel çok fark yok hatta hiç yok... Animasyon zenginliği biraz daha arttırılmış o kadar...
  • Usa psnde şu an 20 dolar almak isteyenler kaçırmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Hocam usa psnden alinan oyun tr psnmde oynamak icin bir islem yapmam gerekiyo mu ana hesap olarsk ayarlama falan tr hesabmdan oynamak istiyorm ama tr psndeki plusla oynayabilir miyim direk usa psnden satin alip?

• İkisini de ana hesap yapın oynarsınız hocam

• Birlikte oynamak istiyenler psn den ekleyebilir nick :Enver1325 sharpshooting shot creater sg yim :D
  • Allah aşkına bu hileyi nasıl yapıyorlar. Hile yapmak imkansız değil miydi?

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

• quote:

Orijinalden alıntı: mk34_34

Allah aşkına bu hileyi nasıl yapıyorlar. Hile yapmak imkansız değil miydi?

Play Station mı bu ? Alper Biçen'in videolarında görmüştüm bu hileyi. Bilgisayarda yapılabiliyor diye biliyorum.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardayım. Herif 60 ovrell her attığı girmiyor ama her ribaunt onda. Nasıl yapıyorlar bu hileyi anlamıyorum. 2k tespit edip banlayamaz halde mi?

• Onlineda sorun yasayan var mi? Bende menu yavas her online mactan sonra servera baglanmiyor hata veriyor hata kodlari 4b538e50 ya da 390ac39f hic bu sorunlarla karsilasan var mi ?

• Şu an hata vermekte. Şayet ovrall için My Point max olup yükseltme gelmediyse merak etmeyin. Oyun birazdan yeniden düzelecek. Muhtemelen rutin hile denetimi başladı. Şu hilecileri defet attık two k.

• Bu sene oyunda ilk defa 90 oldum, daha önce fazla 89 olmuştum. Portland'da SF oynuyorum, 4 numaralarımız çok kötü. 90 olunca Influence özelliği aktif oldu.

Şimdi ben Influence Free Agent'tan üç oyuncuyu işaretleyebiliyorum. 4 için Porzingis, yedek 5 ve 2 için de Greg Monroe ve Rodney Hood'u işaretledim. Aldıkları maaşlara da baktım, zaten benden de 5-6 oyuncu FA oluyor. Bu üç oyuncu kesin olarak gelecek mi şimdi ? Herhangi biri ya da hiçbirinin gelmeme olasılığı var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.