Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladim ben de modemle alakali bir durum sandim cunku birkac kez farkli oyunlarda modemden dolayi sorunlar yasamistin bu sorun da 4 gun once de olmustu umarim duzelmistir tesekkurler cevap icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak etmeyin, şu an düzeldi. EA' deki gibi bazen denetim yapılıyor. Hala sorun varsa Hata kodunu bir yede not alarak, konu hakkında 2K support üzerinden oyun hakkında iletişim kurabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk34_34 -- 20 Şubat 2019; 17:21:34 >
  • mk34_34 M kullanıcısına yanıt
    hocam hala aynı sorun ya serverlar çok kotu ya da benim modemde bir sorun var 5 dk önce arkadaşımla online oynadım maç yaptım ikinci maça geçicez bir türlü bağlanmıyor hiçbir yerde sorun çözümünü bulamıyorum çok ilginç
  • Evet hala devam ediyor. Güncelleme yapmaktan vazgeçilmeli. Dangalak 2K 2k15, 16, 17, 18' in aynısını 2k19 olarak bize sunmuş. Bari DLC çıkardık demiş olsalar 2k' ya olan güvende artar. Bence 2k20 çıkmasın. Tüm maliyeti sadece serverlara ve yeni bir denetim şirketine(hile vs gibi şeyler için) harcasın. Yoksa sadece PC kullanıcıları değil PSN ve Xbox kullanıcılarıda zamanla oyunu bırakacak.Biri Christoph Hartmann' a yalvarabilir mi?!
  • twitch prime loot olarak nba2k19 ile alakalı bir item veriyor sanırım arkadaşlar

boş durmasın diye kodu aldım

55DMH-CBQUQ-7RLVU-84VA9-2VXVJ

bütün platformlara ait global bir kod sanırım
  • mk34_34 M kullanıcısına yanıt
    Hala ayni hala oyuna baglandiktan sonra sifir sorun oyun bittikten sonra menuye gelme kismi tekrar baglanma kismi yok mu cildirtiyor beni oyundan o kadar zevk almama ragmen menuler cildirtiyor beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun pri hesabını 1 haftalığına kiralayaycak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirbereket E kullanıcısına yanıt
    Anasayfadan options menüsüne tıklayarak ayarları değiştirebilirsiniz!
  • Emirbereket E kullanıcısına yanıt
    Değişiklik yapamayan kullanıcılar oluyor. Dediğim gibi aslında çok kolay. Ana sayfadan 'options' sekmesinden 'Controller Configuration' kısmına girerek ayarları değiştirebilirsiniz. İsterseniz özel mesaj atarak size birebir nasıl değiştirilmesi konusunda yardımcı olabilirim.Eğer isterseniz.
  • Arkadaşlar oyuncuların yorgunluğu açıp kapatma özelliğine nasıl ulaşabilirim ?

• Merhaba,

Malum 2K19 sonlarına doğru yaklaşıyoruz,

PS4 için +93 karakterini elden çıkarmak isteyen olur ise mesaj atabilir mi?

• Merhaba,

Daha önceden park oynamışlığım var şimdi yeniden başlayayım dedim. Bitane Sf açmak istiyorum ama ilerde pişman olur muyum bilemedim kafam allak bullak oldu. Primary shot creater secondary driver finisher yapmak istiyorum boyu da 6.7" yada 6"8 yapayım diyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Karakterden beklediğim şut ve içeri devrilmede biraz iyi olsun. Sg arkadaş ile ikili oyunlarda iyiyiz top sürmek gibi hevesim de yok. Park için Build uygun mudur yoksa başka bir build tavsiye eder misiniz?

• 2k16 rivet, 2k17 momentum dribbling, 2k18 de kendi tişörtümüzü yapma özgürlüğü her yıl bu oyun bir şeyi eksiltip yenisini çıkarıyor üzülüyorum. bugün 2k18 de metin2 tişörtümü giyip parka daldım ama bomboştu.

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN
  • baris707 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben SF oynuyorum, Post Scoring-Shot Creator oluşturduğuma biraz pişman olmuştum açıkçası ama Post oynamayı sevince sorun kalmadı. Daha önce hep PG oynadığım için SF'den çekiniyordum ama çok büyük keyifmiş. Bir kere her şeyden biraz biraz yapabiliyorsun. Şut, Ribaund, Asist, Blok her şey mümkün. 28 badge açtım. Tek sorunum Amateur kalmak oldu, bir türlü Amateur tek yıldızdan ileri gidemedim. Çok araştırdım ama neye göre seviye atlanıyor anlamadım. Adam 75 ovr, Amatuer ** olmuş. Bakıyorsun oynadığı maç sayısı da 25-30. Ciddi anlamda yeteneğe bakıyor sanırım ve ben de Park için yeteneksizim :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Önceden PF oynuyordum 16 da çok iyiydi 18 de çöp gibiydi. 19 da PF bitik diyorlar. Kısa sg açıp 3lük atmayı da sevmiyorum. Ben de bu sene sf açayım diyorum ama kafam çok karıştı. 6.11" PF açmak istiyordum maalesef hevesim kaçtı olumsuz yorumları okuyunca.

Amateur olma mevzusunu bilmiyorum ama şey olabili mi; maçlarda ortalama neyle oynadığın? B ve üzeri rate ile bitirince mi artıyor acaba? Ama öyle olsa keşfederdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Merhaba,

Ben SF oynuyorum, Post Scoring-Shot Creator oluşturduğuma biraz pişman olmuştum açıkçası ama Post oynamayı sevince sorun kalmadı. Daha önce hep PG oynadığım için SF'den çekiniyordum ama çok büyük keyifmiş. Bir kere her şeyden biraz biraz yapabiliyorsun. Şut, Ribaund, Asist, Blok her şey mümkün. 28 badge açtım. Tek sorunum Amateur kalmak oldu, bir türlü Amateur tek yıldızdan ileri gidemedim. Çok araştırdım ama neye göre seviye atlanıyor anlamadım. Adam 75 ovr, Amatuer ** olmuş. Bakıyorsun oynadığı maç sayısı da 25-30. Ciddi anlamda yeteneğe bakıyor sanırım ve ben de Park için yeteneksizim :)
    zaten park a amateur 2 olarak başlıyorsun. grade ve win/loss raten kötüyse amateur 1 e düşüyorsun. yalnız şuan parkta 60 adam varsa yarısı elite 3 ve squadlar. seneye rookie room falan yapmalılar amatörler oyunu bırakıyor.

• Amateur 2 başlandığını bilmiyordum, üzdün :) Serverlar buna göre olsa keşke. Elit ve prolar benimle oynamak istemeyip çıkıyor. 1 saat oynayacak adam bulamayınca bari biriyle oynayayım diye maça giriyorsun, sen 3 amatör, karşıya 1-2 Elit geliyor, hop mağlubiyet. Şu oyunu forumdan arkadaşla konuşarak oynadık, 4-5 maç üstüste kazandık. Amatör 1 olacak kadar kötü değilim ama oyunun adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Bir de şut esnasında çok lag oluyor. Sanki şut stilim kariyerdeki maçla aynı değil hissi veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Amateur 2 başlandığını bilmiyordum, üzdün :) Serverlar buna göre olsa keşke. Elit ve prolar benimle oynamak istemeyip çıkıyor. 1 saat oynayacak adam bulamayınca bari biriyle oynayayım diye maça giriyorsun, sen 3 amatör, karşıya 1-2 Elit geliyor, hop mağlubiyet. Şu oyunu forumdan arkadaşla konuşarak oynadık, 4-5 maç üstüste kazandık. Amatör 1 olacak kadar kötü değilim ama oyunun adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Bir de şut esnasında çok lag oluyor. Sanki şut stilim kariyerdeki maçla aynı değil hissi veriyor.
    randomla oynuyorsan 3v3 de lockdown defender yada slashing rebounder 2v2 de pure post scorer oyna. hızlı rank atlatırsın. squad olmadan shot creatorle falan oynayıp carry yapmak imkansız. 2k15 den beri center oynarım bana zevkli geliyor. kıyafetler üstüne oturuyor tam bir ayıboğan görünümün var. kısalar deli gibi squad isteği atıyor herkes takımında rebound alan adam istiyor.

• Düne kadar hiç Rec Center oynamamıştım. Dünden beri baktım sardı. Bugün 30sayı önde olduğumuz ve bitime 1,5 dk kalan maçta sunucu bağlantı hatası verip oyundan attı. Üstüne yenik sayılmışım. 3G 5M olacakken 2G 6M olmuşum. Acayip uyuz oldum. Zaten oynayacak birilerini bulmakta zorlanıyorum, bir de böyle istatistikler düşünce kimse oynamak istemiyor.

Modemi taşıyıp kabloyla oynasam yararı olur mu ? Online oynadığımda şutlar bile kabız gibi gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Senin adına üzüldüm. Açıkçası 2K serverlarının kötü olduğunu zaten biliyoruz. Oyundan atması olası. Bunun bilincinde ol. Ayrıca istatistiklerde oyunun kendisi 8.0 üzerinde puan alırken kullanıcıların verdiği puan 2,5 puanı geçmiyor. Wifi dışında kablolu bağlantı kurmanı tavsiye ederim. Belki ping düşer. Ama bağlantı problemleri, gtx 1080 ti kullanan pc kullanıcısının online oynarken arasıra 30 fps alması gibi şeyler hala yaşanmakta. Metaciriticten puanlamalara bakabilirsin. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.