Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar 88 SF Lockdown Defendırım çoğu badgeim ya altın ya silver iyi oynuyorum Jordan REC veya Myparka girecek 80 üstü oyunu iyi bilen arkadaşlarım ekleyebilirler onlara destek olurum İD: KaanTheClipper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler merhaba bi el atın şu problemime online oynarken defansı geçmek mümkün değil adam kene gibi yapışıyor crossever perde hiçbir işe yaramıyor aksine o beni çok rahat geçiyor yaklaşıyorum yapışıyorum ama çok rahat bir şekilde geçiyor bunun defans ayarı falan mı var ya da kol da hangi tuşlara basmak lazım bu şekilde defans yapmak için

• Arkadaslar burasi ps4 konusu k.bakmayin bilgi bulamiyorum hersey ingilizce

Ben pc den oynuyorum. Dualshock 4 koluyla. İlk oynadigimda lb 1 rb 1 tuslarina bastigimizda konsolun simgeleri cikiyordu. Mac sirasinda bazen xbox simgeleri x y a b bazen dualshock 4 simgeleri yuvarlak ucgen kare ucgen optionsa girdigimde hem xbox hemde dualshock 4 vardi sonra ayarlarim mantigia oyunu bitirdim steamde kontrolcu ayarlarina girdim xbox yaziyor onu dualshock 4 olarak tanimladim ds4windowsu kapayip oyuna girdim bu sefer hic birsekilde dualshock simgeleri cikmamaya basladi options xbox ve keyboard yaziyor. Dswindosu kapatip girsemde acip girsemde olmuyor bunu nasil ayaryabilirim

• Selam arkadaşlar. Malumunuz bu sene oyunda "private" maç yapabilme özelliği getirildi.

Bu özellik sayesinde Nba 2k Pro Am Türkiye ligi oluşturuldu. Hali hazırda 1nci sezon oynanmakta. Ligimizde şu an için 12 takım mevcuttur. Ligimizde lisanslı e spor kulüpleriyle birlikte, 2k oynayan çoğu kişinin tanıdığı Alper Biçen arkadaşımızın Turkish Kings takımı da bulunmakta.

1nci sezon bittikten sonra 2nci sezona başlanacak. Ligimize katılmak isteyen proam takımı varsa benimle özelden konuşabilir.
  • d&r Maltepe Carrefour'da 199 tl

• NBA 2K15 ve NBA 2K16'yı VC alarak karakteri geliştirip oynamıştım bu sefer kendim oynaya oynaya geliştirdim. Sezon sonunda 82 Overall'a kadar yükselttim ki çok iyi bir şutör haline geldi oyuncum sadece defansif özellikleri kalmıştı geliştirilecek. Lakers'a gittim ve takımdaki 4 ve 5 numaralardan şikayetçi olduğum için sezon sonu free oyuncuları alırım gözüyle bakıyordum. Keza Alfa Games adlı bir youtuber Karl Anthony Towns, Cousins ve DeAndre Jordan'ı birden alınca gaza gelmiştim. Ama sezon bitti Pro zorlukta oynamanın da verdiği rahatlıkla (aslında çoğu maç çekişmeli geçti sezonu 65 G 17 M ile tamamladım) şampiyon bitirdim. Sol altta update yazısı çıkınca önce bir menüye döneyim sonra tekrar girer istediğim oyuncuları takımdan isterim dedim ama oyuna döndüğümde direkt bana kontrat önerisi (1 senelik kontrat imzalamıştım) ile başladı ve free oyuncuları talep etme sayfası yoktu olması gerektiği yerde. Üstüne McGee ile Zubac da gidince geriye uzun rotasyonunda Chandler ile Wagner kalınca sildim oyunu. Demem o ki, bütün hevesimi baltaladığın için teşekkürler 2K.

Oyun hakkında görüşüm ise 2K16'da perdeleme ile kolay sayı atılıyor ve attırılıyordu bu oyunda Pro zorlukta bile bu zor yapılıyor fakat zorluklar arasında inanılmaz bir dengesizlik var. AllStar'a bile alınca inanılmaz zorlaşabiliyor oyun. Keza Pro zorlukta bitirdim ve bu zorlukta da öyle çok rahat galibiyetler almadım birkaç maç dışında. Genelde çekişmeli maçlar geçti ve yukarıda dediğim gibi 17 mağlubiyetle tamamladım. Fakat kadroyu ve süreleri ayarlama hakkına sahip olunca daha rahat maçlar çıkardım. Lakers'ın 4 ve 5 numarası inanılmaz kötü. Lebron'u 4'e Kuzma'yı 3'e çektim. Harris'i aynı mevkide olduğumuzdan koç oynatmıyordu ben de onu 1 numara oynattım playofflarda Minnesota-OKC-Golden State ve finalde Toronto ile oynadım. Sadece Golden State ilk 2 maçı kazandı ve çok kötü oynadım. Onda da Thompson'ı geçemiyordum kendimi 1'e Harris'i 2'ye çektim, Ingram'ı 3 numara oynatınca sorun çözüldü. Gerçi ben 1 numara oynamama rağmen beni hala Thompson ibişi tutuyordu. Yukarıda bahsettiğim sorun olmayıp da uzun transferleri yaptırabilseydim Hall of Fame oynayarak devam edecektim ama bütün hevesim yerle bir oldu bir update yazısı yüzünden. Tekrar teşekkürler 2K.

• Herkese merhaba,

1) PG / Pure Playmaker, 5 badge hof.. tamamen asist düşünceli oynamaktayım. Main karakterim.

2) SF / Lockdown Defender; amaç tabii ki karşı tarafın badgelerini düşürmek, sayı attırmamak..

Rec / ProAm giren arkadaşlar varsa aranıza katılabilirim,

PSN: MrAktacir yahut dh özel mesaj,

• Myteamde playbook editleyemiyorum sebebini bilen var mi ? Coach sliders menüsünde playbook seçeneği mevcut değil,koçum diamond olmasına rağmen
  • Beyler konu hakkında bilgisi olan herkesin cevap yazmasını istediğim bir sorum var.

-> Ben oyunu online oynamıyorum. Oyunu aldığımda en çok vakit geçirdiğim alan MyLeague, NBA Today vs. gibi offline modlar.

Oyunu oynadığım zaman menülerde problem yaşamıyorum fakat gameplay kısmında çok fazla lag yaşıyorum. NBA2K18'in son döneminde yine bu sorunu yaşamıştım. Nedir bu sorun diye içini açayım.

Oyuncular etmesi gereken hızda ilerlemiyorlar, saniselik ama hissedilen şekilde ağır hareket ediyorlar. Basbayağı hantallar.. Riboya kalkarken, hizli hucumda kosarken veya savunmacini takip ederken atik degiller. Durması gereken zamandan bir adım geç duruyorlar, yani oyun benim komutlarımı ağırdan anlıyor.

Çok araştırma yaptım, superstar sliderı, game speed 55 ve herhangi bir bozukluk olmadığina eminim.

Televizyon modu? Normal ve oyun modunda kasmalar oluyor, dinamik moda alınca kısmen düzelir gibi oluyor ama tatmin etmiyor. Televizyon panasonic orta halli idare ediyor. Ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum ama ufak süphe var.

Bu arada makina PS4 normal sürüm, CoD veya Uncharted oynarken gram kasma olmuyor. Sadece 2K'da yaşadığım sorun bu.

Anlatmak istediğimi anladınız diye düşünüyorum, googlelamadığım terim kalmadı, input lag, freeze, game crash, lagging, slow vs vs. Paramın karşılığını verecek seviyede beğendiğim bir oyun olmuş ama bu problem keyfimi kaçırdı.

Bu tarz sorun yaşayan veya konu hakkinda en ufak bi bilgisi olan varsa mentionlasın.

• Selam, oyunu satan biri varsa bana ulaşabilir mi ?

• Arkadaşlar park bölümünde 1 e 1 nasıl maç yaparız 2 e 2- 3 e 3 oynayabiliyorum ama 1 e 1 bulamadım

• Arkadaşlar online oyunda bir türlü üçlük atamıyorum lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur

• Hareket videoları için öneriniz olabilir mi? Temel skills hareketleri,crossover vs için? Ya da smac turnike falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, oyunu alalı 2-3 gün oldu ve ps4 de oynuyorum oyunu ve komik bir sorum olacak sizlere.My career de oyunu nasıl save ediyoruz ? 2 kere nba de takım seçtiğimiz kısma gelip 2-3 maça çıktım ama oyun her seferinde my career kısmına baştan başlatıyor.Lütfen yardım edin senaryoyu ezberledim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Shankly

Arkadaşlar merhaba, oyunu alalı 2-3 gün oldu ve ps4 de oynuyorum oyunu ve komik bir sorum olacak sizlere.My career de oyunu nasıl save ediyoruz ? 2 kere nba de takım seçtiğimiz kısma gelip 2-3 maça çıktım ama oyun her seferinde my career kısmına baştan başlatıyor.Lütfen yardım edin senaryoyu ezberledim :D
    Oyun kendisi kaydediyor. O aşamada kaydetmiyor olmalı. Garanti olsun diye takım seçip kaydetmek daha doğru olur. Takım konusunda kararsızlık varsa pozisyonunu ve aklındakileri söylersen yardımcı olmaya çalışalım.

Ben bu sene ilk defa 3 oynuyorum. Portland Trail Blazers'a gittim. Nihayet ilk 5'e de yerleştim, overall henüz 69. İlk başta alışmak zor oldu. Özellikle nerede duracağımı bile bilemediğim maçlar oldu. Takımı genel olarak sevdim. CJ ve Lillard tam leblebici. Oyunu dinamik tutmak adına kırmızı top-mavi top oyunu zevkli. Bugün de A üzeri bitirince 6000 vc veriyordu, o çok katkı sağladı. Bu sene suratı oyuna atmak biraz zor olmuş. Bir de setlerle ilgili sıkıntı yaşıyorum.

• oyunu kardeslikle alacak ya da second yahut first hesabı satabilecek var mı ? su pro am olayına cok sardım deli gibi oynamak istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyun kendisi kaydediyor. O aşamada kaydetmiyor olmalı. Garanti olsun diye takım seçip kaydetmek daha doğru olur. Takım konusunda kararsızlık varsa pozisyonunu ve aklındakileri söylersen yardımcı olmaya çalışalım.

Ben bu sene ilk defa 3 oynuyorum. Portland Trail Blazers'a gittim. Nihayet ilk 5'e de yerleştim, overall henüz 69. İlk başta alışmak zor oldu. Özellikle nerede duracağımı bile bilemediğim maçlar oldu. Takımı genel olarak sevdim. CJ ve Lillard tam leblebici. Oyunu dinamik tutmak adına kırmızı top-mavi top oyunu zevkli. Bugün de A üzeri bitirince 6000 vc veriyordu, o çok katkı sağladı. Bu sene suratı oyuna atmak biraz zor olmuş. Bir de setlerle ilgili sıkıntı yaşıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam ilginç bir şekilde oyun tekrardan yeni bir mail adresi isteyerek tekrardan hesap açmamı istedi, öyle yapınca sorunumda gitmiş oldu, ilginç için teşekkür ederim.

Ben Houston'da Chris Paul'ün yedeği olarak oynuyorum.

• Make 1 limitless 3PM while playing mycareer games İngilizcesi iyi olan bi arkadaş şunu çevirebilir mi çeviri yaptım ama tam olarak be yapacağımı anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: crysis85

Make 1 limitless 3PM while playing mycareer games İngilizcesi iyi olan bi arkadaş şunu çevirebilir mi çeviri yaptım ama tam olarak be yapacağımı anlamadım
    PM yazmıştım, aynısını yazayım.

Bunda My Career oynarken 1 tane uzaktan üçlük at demiş. Epey uzaktan sallaman lazım ama :D Hatırlarsan Limitless Range badge antrenmanı yaparken uzaktan üçlük çalıştırıyor. O antrenmana gir bir bak, o mesafelerden maç içinde şansını dene. Yarı sahanın yarısı diyebilirim mesafe için.
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Ante'ye gitmen lazım... Orada tek saha var...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.