Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
8
Favori
41.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pre order gelmedi. Acaba demo gelir mi PSN Türkiye'ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şimdi bu çaylak kısmı us psn den indirsem primary hesap bende ama asıl hesabım tr psn onda oynasam bi sıkıntı olur mu ?

• Hong kong psn e demo geldi mi?

• Millet patir patir prelude oynuyor nerden edindiler acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni zelanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Millet patir patir prelude oynuyor nerden edindiler acaba?

Yeni zelanda psnden fakat şu an yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yeni farkettim erkenden koyup silmişler.Kapan kapmış o arada.

• Kaldı 25 dk saat 7de çıkıyor us psnde bekliyoruz

• Facebook ta tüm dünyada çıktı deniyor us psn de bulamadım bende kendi oynadığım tr psn den indirmeye başladım oyunu aldığım psn us psn umarım aktarırken sıkıntı olmaz. 15 gb boyutu var

• US psn'den indirmeye başladım. Bu arada şunu belirteyim: oyunu hangi bölgeden satın alacaksanız Prelude versiyonu da o bölgeden indirin. Mesala Yeni Zelanda Prelude ile karakter açıp us psn'den nba 2k17 alırsanız, the Prelude karakteri büyük ihtimalle oyunda olmayacaktır çünkü bölge kodları farklı. İşinizi sağlama alın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

US psn'den indirmeye başladım. Bu arada şunu belirteyim: oyunu hangi bölgeden satın alacaksanız Prelude versiyonu da o bölgeden indirin. Mesala Yeni Zelanda Prelude ile karakter açıp us psn'den nba 2k17 alırsanız, the Prelude karakteri büyük ihtimalle oyunda olmayacaktır çünkü bölge kodları farklı. İşinizi sağlama alın bence.

Hocam bu indircemiz modda takımlarla maç yokmu

• Prelude versiyonunu indirdikten sonra oyunu alırsak bunun üstüne mi download yapıcak yoksa baştan mı indirmemiz gerekicek?
    Bu konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi
  • Daha ben oyuna giremedim ama duyuruya bakarsak sadece MyCareer modunun kolej kısmını oynayacağız. Takımlarla maç yok diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

US psn'den indirmeye başladım. Bu arada şunu belirteyim: oyunu hangi bölgeden satın alacaksanız Prelude versiyonu da o bölgeden indirin. Mesala Yeni Zelanda Prelude ile karakter açıp us psn'den nba 2k17 alırsanız, the Prelude karakteri büyük ihtimalle oyunda olmayacaktır çünkü bölge kodları farklı. İşinizi sağlama alın bence.

Umarım öyle değildir. Yoksa baştan indircem TR PSN den indirdim ama 2k server ile bağlantılı olursa girdiğimiz psn e kaydolur diye düşünüyorum bakalım görcez.
  • Rusyadan alacağım oyunu TR PSN hesabından indirsem sorun olmaz sanırım kodlar aynı mı ?
  • demosu neden çıkmadı hala ya usa store dada yok

• Hong Kong için prelude geldi mi? Bilgisi olan var mı?
  • EU Demo geldi haberiniz olsun.
  • Hongkong a geldi. İniyor bakalım nasıl olacak merakla bekliyoruz
  • prelude versiyonunu indirdim.şimdi dijital olarak alırsam eğer bu indirilen 15gb ın üzerine tekrar 50 gb mı indirecek yoksa 35 gb mı indirmem gerekecek ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.