Şimdi Ara

NBA 2K16 [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
3
Favori
22.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam Linki:http://store.steampowered.com/app/370240

2k de olayı senaryo ve drama moduna bağlamış, ünlü yönetmen Spike LEE senaristliğini yapacak.

Çıkış:29 eylül
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Euroleague takımları olcak mi bilgi var mı dahada mühim olan Karşıyaka olcak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euroleague elbette olacak
  • Euroleague'i turnuva olarakta ekleseler keşke
  • yalnız oyunu bilemem de klasik takımlar efsane olma yolunda gidiyor arkadaşlar

2001 LA Lakers (Kobe - Shaq)
    2008 Boston Celtics (Pierce - Allen - Garnett)
    2008 Houston Rockets (T-Mac - Yao Ming)
    2000 Portland Trail Blazers (Pippen - Sabonis - Rasheed Wallace)
    2003 Dallas Mavericks (Nash - Nowitzki - Finley)
    2004 Detroit Pistons (Wallace x2 - Billups - Hamilton)
    2000 Toronto Raptors (Vince Carter - Tracy McGrady)

12 takım olacakmış toplamda :) valla sırf bunlarla bile gider bu oyun.en azından benim açımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreePeatLAL -- 21 Ağustos 2015; 20:52:18 >

• ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    vallahi ha muhteşem olacak ama akk gene yerlerde sürünecek indirirken
  • 40 küsurdu geçen oyun...

bakalım bu da aynı mı olacak
  • 2 saat içinde 2 klasik takım daha açıklanacak.
  • 2007-8 Boston ve 2012-13 Heat ! ulen Boston'ı zaten daha önce açıkladınız.tamam iyi takım efsane 3lü falan da...

2012-13 Heat diyor ya.daha 2 sezon öncesi...

saçmaladılar bu defa.
  • 2K16 da euroluge turnavası olacakmı?Euroluge taıımları olupda turnuva olamması çok saçma geldi bana.2K15 de turnuva yokdu sadece tek maç yapabiliyorduk

• Konu artık PC ana konusudur.
    Resim eklendi, steam linki eklendi, başlık güncellendi.
    Konu sahibinin metinler, resimler ve videolar ile güncel tutması dileğiyle @TORU-NAGA
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Alan varsa o.m atsın bana. Steamden beraber oynayabiliriz

• Ciddi bir senaryo moduyla karşıkarşıyayız çocukluktan yaşlılığa bir nba oyuncusunun hayatından kesitler yaşarken saha dışında yaşadığı kişisel zorluklara, aile hayatı vb.
    muhattap olacağız ,böyle giderse karı koca kavgalarınada şahit oluruz bu Spike Lee adamı kasar.

• Beyler pre load ne zaman acılıyor bılen varmı 258 nde oynayabılcez fakat 25 nde acarlarsa zaman kaybı akn ıle 27 sine anca biter indirme.51 gb
  • Nuveemde baya ucuz oradan alın arkadaşlar

• almayacaktım dayanamadım aldım yine. playstore'dan 104 liraya mal oldu. aldıktan sonra bir baktım key ayın 30'unda verilmeye başlanacak diyor. Sitede sayfada erken erişimden bahsediyorlardı. sorduk bakalım cevaba göre almak isteyenler playstore'dan nispeten daha uygun fiyata alabilir. geçen sene indirmesi çok uzun sürer diye kutulu aldık onun da içinden steam key çıkmıştı. bu sene bari mağdur olmayalım.
  • Neden Türkçe dil desteği yok ? Getirmez dediğimiz EA bile Türkçe dil desteği getirdi.
  • Nuveemde 68 lira mı ne arkadaşlar

• Nuveem patladı hola ile alamıyorum.nuveem kapatmış heralde artık başka bölgeden alımı.paypal ile deniyorum kartınız bu bölgeyle uyuşmuyor diyor.anlıcağınız patladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankurt21 -- 21 Eylül 2015; 13:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdlsln

almayacaktım dayanamadım aldım yine. playstore'dan 104 liraya mal oldu. aldıktan sonra bir baktım key ayın 30'unda verilmeye başlanacak diyor. Sitede sayfada erken erişimden bahsediyorlardı. sorduk bakalım cevaba göre almak isteyenler playstore'dan nispeten daha uygun fiyata alabilir. geçen sene indirmesi çok uzun sürer diye kutulu aldık onun da içinden steam key çıkmıştı. bu sene bari mağdur olmayalım.

nuveem region lock yaptığı için nuveemden alamadım.ben de playstoredan aldım.bende de aynı şeyi söylüyor hemen bir mail attım inşallah 25inde verirler keyleri
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.