Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani ben oyuncuya 40 bine yakın vc harcadım belkıde daha fazla onlar gelıyomu gerı bunu soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

yani ben oyuncuya 40 bine yakın vc harcadım belkıde daha fazla onlar gelıyomu gerı bunu soruyorum

Eğer silersen o oyuncuyu unut, harcadığın vcleride unut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • my park gırıcek olan varsa overallım 87 her oyunu oynadım Muco1903_tr
    eklesin
  • muco190358 M kullanıcısına yanıt
    Oyunda overall fazla bisey ifade etmiyor kardes:) parkta oynamak ayri bir mantik parktaki seviye daha onemli cunku oyunu bilen adam seviyeyle belli oluyor overalla degil malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

evet oynadım ve şimdi baştan başlamak istiyorum ama vc yukledıgım ıcın adamım 87 overallgider diye silmiyorum yardımcı olabılıcek varmı

Gider hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Oyunda overall fazla bisey ifade etmiyor kardes:) parkta oynamak ayri bir mantik parktaki seviye daha onemli cunku oyunu bilen adam seviyeyle belli oluyor overalla degil malesef

Overall olmadanda seviye yapamazsın. 55 overall ile parkta oynayacak değilsin heralde?

Mantıksız konuşmanın anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

quote:

Overall olmadanda seviye yapamazsın. 55 overall ile parkta oynayacak değilsin heralde?

Ne mantiksizi kardes sen cumleyi dogru okuyamiyorsun sanirim.Ben yuksek overallin bisey ifade etmedigini soyledim dusuk overalla yukselebilirsin demedim.Parkta onemli olan seviyedir 99 olunca iyi oynuyor olmuyorsun

• tugaytutalay kullanıcısına yanıt
    Tugay hocam

• Old town icin ovr yuksek Center ariyorum var mi oynamak isteyen ciddi oyuncu?

• quote:

quote:

quote:

Ne mantiksizi kardes sen cumleyi dogru okuyamiyorsun sanirim.Ben yuksek overallin bisey ifade etmedigini soyledim dusuk overalla yukselebilirsin demedim.Parkta onemli olan seviyedir 99 olunca iyi oynuyor olmuyorsun

İlla kimse senin gibi yok pro bilmem neye doğru koşamadı diye mi iyi oynuyor olmuyoruz?

Nereden biliyorsun iyi oynamadığını arkadaşım? Tek sen misin iyi oynayan?

Bir sınıra kadar da olsa overall'in ortalama olmak zorunda.
    Overall'in ortalama olmadan iyi de oynayamazsın, seviye de yapamazsın.

Gir o zaman 55 overall ile oyna sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 11 Ocak 2016; 10:04:38 >

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum bende 2k15 var bunu satıp 2k16 almaya değermi? lütfen değerli yorumlarınızı bekliyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Hocam kusura bakmayın, dün ancak deneyebildim maçta. Ben sorunsuz pas alıp pump fake atıp yürüyebildim. Kareye uzun basıyor olabilirsiniz belki, ben de bilemedim neden size öyle olduğunu.

Edit: İmla

Teşekkür ederim cevap için. Olay aslında şuymuş topu ilk aldığınızda pump fake yapıp yürüyEbiliyorsunuz ama topu sektirdikten sonra pump fake yaparsanız tekrar topu sektirimiyorsunuz. Kural ile alakalı bir durum sanırım.

O yaptığınız top taşıma olur zaten.

Steps, traveling.

onu biliyorum tabiki :) ben sanki onu online da yapanı gördüm o yüzden sordum zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Hocam kusura bakmayın, dün ancak deneyebildim maçta. Ben sorunsuz pas alıp pump fake atıp yürüyebildim. Kareye uzun basıyor olabilirsiniz belki, ben de bilemedim neden size öyle olduğunu.

Edit: İmla

Teşekkür ederim cevap için. Olay aslında şuymuş topu ilk aldığınızda pump fake yapıp yürüyEbiliyorsunuz ama topu sektirdikten sonra pump fake yaparsanız tekrar topu sektirimiyorsunuz. Kural ile alakalı bir durum sanırım.

O yaptığınız top taşıma olur zaten.

Steps, traveling.

onu biliyorum tabiki :) ben sanki onu online da yapanı gördüm o yüzden sordum zaten.

Doğrudur hocam ama yanlış görmüşsünüzdür büyük ihtimal. :))

• sen pro olmayi seviyeden sayiyorsan konusmaya degmez bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallerprensi4 -- 11 Ocak 2016; 12:11:22 >
  • quote:

sen pro olmayi seviyeden sayiyorsan konusmaya degmez bence :)

Ben ne diyorum sen ne diyorsun hocam, anlaşamıyoruz malesef.

Neyse uzatmaya değmez boş yere tartışıp kırmayalım birbirimizi.
  • Sizce de pota altındaki çarpışmalar abartılı olmamış mı? Superstar'da oynuyorum ama oyun zor geliyor ki en son 2k14'ü pc'de oynamıştım hall of fame'de.

Ben ne kadar kaçırıyorsam adamlar da o kadar atıyor.El üstü,koltuk altı demeden her şekilde potaya topu sokuyorlar.Oyunculara biraz dinamiklik lazım bence,aşırı yavaş kalıyorlar Cpu'nun oyuncularına göre.Oyun hızını arttırıyorum Cpu fast break manyağı yapıyor.Lateral acceleration'ı artttırıyorum tamam benim oyuncular düzeliyor ama yine Cpu hücumda çok çabuk geçiyor benim adamları.Kendime ve Cpu'ya da farklı oranlarda dağıtmak istemiyorum.Başka böyle düşünen var mı?
  • Pro am'e giremiyorum arkadaşlar maç başlayacaklen kalıyor öyle preparing derken. Nedendir bilen var mı? Mypark'da sorun yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlla kimse senin gibi yok pro bilmem neye doğru koşamadı diye mi iyi oynuyor olmuyoruz?

Nereden biliyorsun iyi oynamadığını arkadaşım? Tek sen misin iyi oynayan?

Bir sınıra kadar da olsa overall'in ortalama olmak zorunda.
    Overall'in ortalama olmadan iyi de oynayamazsın, seviye de yapamazsın.

Gir o zaman 55 overall ile oyna sen.

Sunsete gelde gallerle seni bi tokatlayalım

• araniza yendi katildim. En cok oynanilan Oyun Modu hangisi ? Bi suru oyun modu var

psn: rusdevnba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 12 Ocak 2016; 22:56:49 >
  • Mycareee mypark usta takimla oynamayi seviyorsan myteam

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.