Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tosunoo

arkadaşlar g2s dan nba 2k16 aldım mycareer oynadım sonra connecte giriş yapıp mypark oynuyum dedim 3 tane bölge geldi sonuncusunu seçtim bağlanırken yüzde 45 de takılıyo kalıyor giremiyorum neden lütfen yardım

Mycareer e oflineken giris yaparsan ayni adaminla parka giremezsin.once connect yap o sekilde adam ac internet bagli olmadan adaminla kariyerde oynarsan o adam bidaha parka giremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

quote:

arkadaşlar g2s dan nba 2k16 aldım mycareer oynadım sonra connecte giriş yapıp mypark oynuyum dedim 3 tane bölge geldi sonuncusunu seçtim bağlanırken yüzde 45 de takılıyo kalıyor giremiyorum neden lütfen yardım

Mycareer e oflineken giris yaparsan ayni adaminla parka giremezsin.once connect yap o sekilde adam ac internet bagli olmadan adaminla kariyerde oynarsan o adam bidaha parka giremez

hocam bu sferde yüzde 99 da takılıyor :D acaba biraz oynamam mı gerekiyordraft edildim ama hiç maç yapmadım
  • Arkadaşlar Basketbol oyunu alma niyetim var sizce NBA Live 16 mı yoksa NBA 2K16 mı,birde aralarında çokmu fark var bilgilendirirseniz çok makbule geçer
  • quote:

quote:

quote:

hocam bu sferde yüzde 99 da takılıyor :D acaba biraz oynamam mı gerekiyordraft edildim ama hiç maç yapmadım

Yok artik olmustur bazen 99da cok bekletiyor oyun daha sonra girmis olmasi lazim

• rindaasd kullanıcısına yanıt
    Cok fark var live 2k'nin cok altinda

• quote:

Cok fark var live 2k'nin cok altinda

Hangi yönlerden mesela kardeşim,azcık açarmısın
  • Öncelikle bu oyuna verdiğin emeklerden ve ülkemizde nadir yapılan türkçe anlatımlı oyun bilgi videoları için ne kadar teşekkür etsek azdır.
    En son john stockton carl malone ikilisinden beri uzak kaldığım nba ye en azından oyun olarak nba2k15 le dönüş yaptım. Ve sayende set hucumlari vs nasıl yapılcağını videolarını izleyerek öğrenmeye çalışıyorum. Zira bu oyun bilinçli oynandıkça keyif verecek bir oyun.
    Youtube kanalından da rica ettim cevapta aldım senden yapacağına dair ama burdan da biraz baskı altına almak istiyorum ve senden mutlaka defensive settings ve iyi defans yapma üzerine videolarda bekliyorum. Protect the paint , neutral defans,on ball presure force direction vs vs vs. Az çok aralarından anladıklarımda var ancak hem hiç anlamayanlar hemde benim gibi yarım bilenler için süper bir kaynak olcaktır videon.
    Tekrar teşekkürler

Her yonden :)

• ne yaptıysam olmadı hala takılıyor girmiyor
    Ikisi arasinda fiyat farki cok var su an US PSNde nba live $20a indirimde oldugu icin ama 2K16 cok daha basarili. NBA liveda online oynamak istiyorsan cok az insan aldigi icin oyuncu bulmakta zorlaniyor. Ultimate Teamde de transfer marketta kart konulmadigi icin bir noktadan sonra tikaniyor. 2k16 su andaki en iyi spor oyunu zaten parasinin hakkini veriyor.
  • PSN Nickim sbabac

Online 2k16 için ekleyebilirsiniz..
  • steam nickim tolgax1288 maç yapmak isteyenler eklesin turnuva filan varsa
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak sanırım 2k14 almıştım en son ama kontroller karışık gelmişti alisamamistim normalde futbol ve fps oynarım ps te. 2k16 alsam mı basket oynamayı severim fakat kontrollere alışmam zor olur mu ilk defa oynayanlar var mı?

• Arkadaşlar selam bir sorum olacak, nba216 ya henüz gecen hafta sahip oldum sonunda ama oyunda bir sıkıntı var Chicago Bulls forması giyen Joakim Noah yok ... ne normal arkdaslarla maç yaparken seçtiğimde çıkıyor nede lig açtığımda... Baya yok laa adam:D aynı sorunu yaşayan oldumu _? çözümü nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimStinson

Arkadaşlar selam bir sorum olacak, nba216 ya henüz gecen hafta sahip oldum sonunda ama oyunda bir sıkıntı var Chicago Bulls forması giyen Joakim Noah yok ... ne normal arkdaslarla maç yaparken seçtiğimde çıkıyor nede lig açtığımda... Baya yok laa adam:D aynı sorunu yaşayan oldumu _? çözümü nedir acaba ?

Hocam oyun canlı güncelleme yaptığı için şu anki mevcut durum neyse oyunda da aynı şekilde. Geçen ay oklohamada durant yoktu aynı şekilde oyunda da yoktu.

• AA yaa en son 2k14 oynadım onda da hani hep güncelldi ama oynatabiliyordun bunda olmayınca tribe girdim bide lig açtık onda da olmaması iyice kafamı karıştırdı.. Saollasın dostum yardımın için
  • Primary hesap olan var mı arkadaşlar yazdım kardeşlik konusuna da haber çıkmadı birde buraya sorayım dedim

• Merhaba arkadaslar bugun oyunu aldım ama inceleme videolarında ana menude mypark ve myteam seceneklerı bende eksık neden olabilir bi fikriniz varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende en son 2K14 oynanıştım.

Geçen hafta PS4'e geçmemle tekrar başladım. Kontrol konusunda benim de sıkıntılarım vardı ama alıştım. Birkaç hareket öğrendim youtube'dan da pick and roll falan. Alışıyorsun yani :)

Ama oyunda el üstü şutu bitirmişler. Bu kadar gerçekci oyun yap el üstü şut yok yani illa boş adamla atacan. Basketbol el üstü sutlarla güzel.

• JOKER357 J kullanıcısına yanıt
    Kardes internete bagli degil oyunun o sekilde kariyer acma onu myparkta kullanamazsin.menude en altta connect var baglan sonra o myteam ve mypark secenegi gelir

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.