Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Serverlardami sorun var acaba hocam cunku baglanamiyorum bir turlu plus uyeligim yok bu yuzden olabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Bende en son 2K14 oynanıştım.

Geçen hafta PS4'e geçmemle tekrar başladım. Kontrol konusunda benim de sıkıntılarım vardı ama alıştım. Birkaç hareket öğrendim youtube'dan da pick and roll falan. Alışıyorsun yani :)

Ama oyunda el üstü şutu bitirmişler. Bu kadar gerçekci oyun yap el üstü şut yok yani illa boş adamla atacan. Basketbol el üstü sutlarla güzel.

Bitirdiklerini zannetmiyorum çünkü çok rahat atılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 7 Ocak 2016; 13:10:02 >
  • Evet el ustu sut cok nadir giriyor eski oyunlardaki gibi kolay degil sut sokmak veya sutu yesil yapmak

• Boş şutlar çok kolay giriyor. Ama iyi şutörle el üstünde zorlanıyorum. Bende böyle belki farklı bir durum vardır.

Online oynarken rakipte de görüyorum bunu el kaldırdığım şutları sokamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 7 Ocak 2016; 14:54:17 >
  • gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    Sımdı onlıne oldum ama her gırısımızde bu bılgıleri bastanmı yapıcaz bu profılı kaydetme secenegı yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın, dün ancak deneyebildim maçta. Ben sorunsuz pas alıp pump fake atıp yürüyebildim. Kareye uzun basıyor olabilirsiniz belki, ben de bilemedim neden size öyle olduğunu.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 7 Ocak 2016; 15:31:27 >
  • quote:

Boş şutlar çok kolay giriyor. Ama iyi şutörle el üstünde zorlanıyorum. Bende böyle belki farklı bir durum vardır.

Online kısmından konuşuyorsanız bilemiyorum ama online bana göre değil zaten, delay oluyor sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

quote:

Boş şutlar çok kolay giriyor. Ama iyi şutörle el üstünde zorlanıyorum. Bende böyle belki farklı bir durum vardır.

Online kısmından konuşuyorsanız bilemiyorum ama online bana göre değil zaten, delay oluyor sürekli.

hoppala, hala devam ediyor mu delay

mis gibi oyunu şu sorundan ötürü almaya yıllardır çekiniyorum.

• Delay dediğiniz nedir hocam?

Önceden PC'de oynardım ve malum korsan oynardım. Online daha yeni yeni ps4 ile başladım.

• Var hocam malesef eskisi kadar olmasa da.

Delay gecikme demek Çağrı hocam, lag işte birnevi.
    Adaşız bu arada.

• Anladım hocam sağ olasın :) Pek yok gibiydi ama :)

Memnun oldum hocam :)

• şu oyunun Sec hakkini neden hickimse satmiyor ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 7 Ocak 2016; 22:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Hocam kusura bakmayın, dün ancak deneyebildim maçta. Ben sorunsuz pas alıp pump fake atıp yürüyebildim. Kareye uzun basıyor olabilirsiniz belki, ben de bilemedim neden size öyle olduğunu.

Teşekkür ederim cevap için. Olay aslında şuymuş topu ilk aldığınızda pump fake yapıp yürüyEbiliyorsunuz ama topu sektirdikten sonra pump fake yaparsanız tekrar topu sektirimiyorsunuz. Kural ile alakalı bir durum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

şu oyunun Sec hakkini neden hickimse satmiyor ??
    edit...

yanlış anlaşılma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_king -- 8 Ocak 2016; 10:47:30 >
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam, o temel basketbol kuralı zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Teşekkür ederim cevap için. Olay aslında şuymuş topu ilk aldığınızda pump fake yapıp yürüyEbiliyorsunuz ama topu sektirdikten sonra pump fake yaparsanız tekrar topu sektirimiyorsunuz. Kural ile alakalı bir durum sanırım.

O yaptığınız top taşıma olur zaten.

Steps, traveling.
  • merhaba herkese ben nba 2k16 da kariyer modundaki oyuncumla tekrardan kariyere başlamak istiyorum 7 sezondur oynuyorum ama vc yükledim gider diye korkuyorum silemiyorum bu konu hakkında bilgisi olan bilgilendirebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

merhaba herkese ben nba 2k16 da kariyer modundaki oyuncumla tekrardan kariyere başlamak istiyorum 7 sezondur oynuyorum ama vc yükledim gider diye korkuyorum silemiyorum bu konu hakkında bilgisi olan bilgilendirebilirmi ?

7 sezon kariyer mi oynadın ?
  • tugaytutalay kullanıcısına yanıt
    evet oynadım ve şimdi baştan başlamak istiyorum ama vc yukledıgım ıcın adamım 87 overallgider diye silmiyorum yardımcı olabılıcek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

evet oynadım ve şimdi baştan başlamak istiyorum ama vc yukledıgım ıcın adamım 87 overallgider diye silmiyorum yardımcı olabılıcek varmı

87 overall oyuncunuz tabi ki gider.

Sizin niyetiniz 87 overall ile sifirdan yeniden baslamak sanirim.

Malesef oyuncunuzda silinir. VC olduğu gibi kalır sadece.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.