Şimdi Ara

NBA 2K12 (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Yav arkadaş her seferinde aynı şey oluyor bıktım artık. Normal maçta Dirk takır takır sokuyor. CAL modunda Dirk u alıyorum boş şutlar kaçıyor. Içine ettiğinin oyununu bi duzeltemediler. Ve sanırım bu durum sadece PC de böyle. Chris Smoove a bakıyorum adam ilk maçında el üstü şutları bile sokuyor. Asist yapıyor ribaund alıyor rahat rahat bende boş şutları soktuğum zaman seviyorum.

o adam çok ağır pro bir kere.. boş şut atmak girmesi anlamına gelmez release'ini tam olarak hissetmeden bırakırsan kaçırır tabiiki de

Oyunu yıllardır oynarım ve her oyuncuyla perfect release yaparım. Tabi ki release'i çok iyi ayarlayıp atıyorum. Yinede girmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 22 Aralık 2011; 16:40:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Bu sene nba maçları d-smart tan yayınlanacakmış

Kesin değildi o haber...
  • quote:

quote:

quote:

Yav arkadaş her seferinde aynı şey oluyor bıktım artık. Normal maçta Dirk takır takır sokuyor. CAL modunda Dirk u alıyorum boş şutlar kaçıyor. Içine ettiğinin oyununu bi duzeltemediler. Ve sanırım bu durum sadece PC de böyle. Chris Smoove a bakıyorum adam ilk maçında el üstü şutları bile sokuyor. Asist yapıyor ribaund alıyor rahat rahat bende boş şutları soktuğum zaman seviyorum.

o adam çok ağır pro bir kere.. boş şut atmak girmesi anlamına gelmez release'ini tam olarak hissetmeden bırakırsan kaçırır tabiiki de

Oyunu yıllardır oynarım ve her oyuncuyla perfect release yaparım. Tabi ki release'i çok iyi ayarlayıp atıyorum. Yinede girmiyor.

hocam öyleyse biraz sliderlarla oynaman gerekiyor malum oyun zorluk seviyesi olarak zorlaşmıyor ki zaten hall of fame e getir tek farkı adamların zor üçlükleri atması ve bizim kolay üçlükleri kaçırmamız yoksa pro ile hall of famedeki yapay zeka aynı sayılır

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam öyleyse biraz sliderlarla oynaman gerekiyor malum oyun zorluk seviyesi olarak zorlaşmıyor ki zaten hall of fame e getir tek farkı adamların zor üçlükleri atması ve bizim kolay üçlükleri kaçırmamız yoksa pro ile hall of famedeki yapay zeka aynı sayılır

Biliyorum Hall of Fame'de ki tek zor yan şutların daha az girmesi (sliderin düşmesi doğal olarak) önceden bunu ayarlıyordum trainer ile şimdi trainer falanda bulamadım nasıl yapabilirim? Önceden benim sliderları 45'ten 51'e çıkarıyordum CPU'yu da 50 yapıyor maçlar süper geçiyordu.

• Arkadaşlar bu yıl maçların hangi kanalda yayınlanacağıyla ilgili bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar kusura bakmayın 13. sayfaya kadar tek tek okudum ama göremedim.
    Benim PS3 için My Player'da para ve skill point hilesine ihtiyacım var nasıl yapabilirim ?
  • caylaklar oyuna dahıl edildi mi?
  • güncelleme ile edildi
  • Oyunda online moda giris yapamiyorum servise erisilemiyor diyor internet falan normal cozumu nedir?
  • Oyunu DS3 (otioninjoy) ile oynayan var mı ?
  • offical roster geldimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

offical roster geldimi

evet geldi
  • Arkadaşlar bi bilgisi olan yok mu benim sorumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

quote:

offical roster geldimi

evet geldi

2K Share'de gözükmüyor + kendiliğinden update'de etmedi?

Sychronizing NBA Today diyor 10 saniye bekliyor sonra devam ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

quote:

offical roster geldimi

evet geldi

2K Share'de gözükmüyor + kendiliğinden update'de etmedi?

Sychronizing NBA Today diyor 10 saniye bekliyor sonra devam ediyor.

aynı şekilde benimde hatta ben 2k online da girişte yapamıyorum.

• bu rosterı benımkıde yuklemıyor.baska nerden bulabılırız kı?ah 2k ah
  • Buyrun beyler official roster diyor ama tam emin olamadım az sonra deniyorum.

http://downloads.moddingway.com/file/17875.html
  • http://downloads.moddingway.com/file/18020.html

çalışmadı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 23 Aralık 2011; 23:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

Arkadaşlar bu yıl maçların hangi kanalda yayınlanacağıyla ilgili bilgisi olan var mı ?

D-Smart olduğu kesinleşti.
    Ama arada CNN Türk kanalında da maç vericeklermiş bu pazar ve salı günü maç varmış hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orachi -- 24 Aralık 2011; 1:07:18 >
  • Beyler asıl roster'ı buldum bu gerçeği, takaslar falan hepsi yerli yerinde rookiler var ve Ron Artest'in ismide değişmiş.

http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&t=24568

Rookie'lerin siyah kol probleminin giderilmeside yazıyor konunun içinde.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.