Şimdi Ara

NBA 2K12 (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar bu my purchases bölümünde 500bin dolara shot inside aldım ama hiç bir şey olmadı aynı duruyor skill.NE işe yarıyor bu my purchases?
  • Rookie'ler açılsın diye roster yaması kurdum ve rookiler açıldı. Ama Enes'in kollar siyah oluyor, bunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Ya arkadaşlar bu my purchases bölümünde 500bin dolara shot inside aldım ama hiç bir şey olmadı aynı duruyor skill.NE işe yarıyor bu my purchases?

tam hatırlayamıyorum ama sanırım o senin maksimum verebileceğim değeri artırıyordu. Yani mesela normalde 3pt sut en fazla 90 a kadar skill point verebiliyorsun ama onu satın aldıktan sonra en fazla 95 oluyor. He bide o kollarda ki siyahlığın bir çözümü yok henüz. Siz 2k nın roster ından başka bir şey kullanırsanız oyunu bozabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 16 Aralık 2011; 21:47:47 >
  • çaylaklar oyuna eklendı mı?
  • arkadaslar quick game deki takımları kalıcı olarak nasıl değiştirebiliriz? her seferinde ayarlamaktan bıktım çok alakasız 2 takım denk geldi değiştiremıyorum kalıcı olarak.
  • Düzenlenmiş salon dosyalarını nereye atacağım?

NBA.2K12.Los.Angeles.Lakers.Court.Patches --- Mesela bu...
  • Çaylar oyunda var diyebiliyorum
  • l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanılmayacakhesap -- 17 Aralık 2011; 13:16:36 >
  • Resmi roster update gelmemiş hala dolayısı ile çaylaklar yok kadrolarda...
  • bu oyunda yapay zekayı yapan mühendisin .... bu kadar salak bir yapay zeka,bu kadar mal takım arkadaşları olamaz.son saniye en iyi 3 lükcü benim takımda adam benı sagdan baslatıyor iclerinde pas verılecek adam rondo tabı o da atamıyor

bu oyunda neden 84 mac bır sezon da o kadar mac yok ki

neyse son 3 mac kaldı su an playoffta 8.sıradayız mac kaybetmeye tahammul yok(bu takımla zor gercı)sıradakı mac mıamı ile
  • My Player bu sene güzel yenilikler getirmiş ama oyuncuyu zorlayacağız diye içine sıçmışlar modun. Sadece onda değil CAL modunda da aynı, normalde oynarken (quick match falan) Hedo hiç kaçırmıyor, CAL modunda Hedo'yu alıyorum 1 tane atamıyorum, Lebron'u alıyorum yine atamıyorum + takım mal gibi oynuyor. Blake Griffin'i alıyor tüm oyunlar Kaman için oynanıyor heralde Kaman'da keramet var diyip Kaman'i alıyorum bu sefer tüm oyunlar Griffin'den dönüyor anlamadım valla.
  • My Player moduna ne kadar saydırsam az..

Lakers'tayım rakip Oklahoma City.3-2 öndeyiz.6. maç sayemde farkı 13 sayıya çıkartıyoruz ilk periyot.38-25.Sonra 3. faulümü yapıyorum.Oyuna sokmuyor son periyota kadar.Son periyotta aldığım takım 75-92..Ve O maçta 117-91 yenildik.

7.maçta hiç faul yapmadan oynuyorum %62 FG ile oynuyorum.Top çalıyorum fast break atıyorum ilk yarıyı 8 sayı önde kapıyoruz.3.periyotun başından itibaren Oklahoma City'yi bir kez dahi hücumda durduramıyoruz.Bırak durdurmayı 2lik yersek seviniyorum.Sürekli basket faul 3lük..Şaka gibi.İkili sıkıştırma yapıyoruz yine aynı yapmıyoruz yine aynı.İlk yarı 55-47 maç sonu 107-122 bitiyor ve eleniyoruz.

Kevin durant ne şekilde atarsa atsın topun girip girmeyeceğini kendisi belirliyor.Westbrook sürekli içeri dalıp smaçlayıp duruyor.

Bizde Rudy Gay her maç 4 sayı falan Kobe 10-14 sayı başka da işe yarıyan yok.

Oynadığım zorluk seviyesi superstar.

Hücumda hiçbir şey üretmiyoruz.Birisi topu getiriyor.Bir pas veriyor.Pası alan potaya gidiyor ya da topu fırlatıyor.Ne bir top çevirme ne pozisyon hazırlama..Karşı takımda hiçbir zaman 2li sıkıştırma yapmıyor.Kolay kolay fake yemiyor.Asist yapmak ta çok zor.

AI ile hiç ama hiç uğraşmamışlar.

Ne zaman pas istesem gerizekalılar top kaptırıyor.İstemesem de kaptırdıkları oluyor.

3e 1 fast break'e gidiyoruz ne yaparsan yap o bir kişi pas verirsen engelliyor.Pas vermesen savunma yapıp atışını bozuyor.Normalde 3e1 FB'te topla birlikte tek saunmacıda potadan geçirilir be.

Valla elenmek çok koydu bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

My Player moduna ne kadar saydırsam az..

Lakers'tayım rakip Oklahoma City.3-2 öndeyiz.6. maç sayemde farkı 13 sayıya çıkartıyoruz ilk periyot.38-25.Sonra 3. faulümü yapıyorum.Oyuna sokmuyor son periyota kadar.Son periyotta aldığım takım 75-92..Ve O maçta 117-91 yenildik.

7.maçta hiç faul yapmadan oynuyorum %62 FG ile oynuyorum.Top çalıyorum fast break atıyorum ilk yarıyı 8 sayı önde kapıyoruz.3.periyotun başından itibaren Oklahoma City'yi bir kez dahi hücumda durduramıyoruz.Bırak durdurmayı 2lik yersek seviniyorum.Sürekli basket faul 3lük..Şaka gibi.İkili sıkıştırma yapıyoruz yine aynı yapmıyoruz yine aynı.İlk yarı 55-47 maç sonu 107-122 bitiyor ve eleniyoruz.

Kevin durant ne şekilde atarsa atsın topun girip girmeyeceğini kendisi belirliyor.Westbrook sürekli içeri dalıp smaçlayıp duruyor.

Bizde Rudy Gay her maç 4 sayı falan Kobe 10-14 sayı başka da işe yarıyan yok.

Oynadığım zorluk seviyesi superstar.

Hücumda hiçbir şey üretmiyoruz.Birisi topu getiriyor.Bir pas veriyor.Pası alan potaya gidiyor ya da topu fırlatıyor.Ne bir top çevirme ne pozisyon hazırlama..Karşı takımda hiçbir zaman 2li sıkıştırma yapmıyor.Kolay kolay fake yemiyor.Asist yapmak ta çok zor.

AI ile hiç ama hiç uğraşmamışlar.

Ne zaman pas istesem gerizekalılar top kaptırıyor.İstemesem de kaptırdıkları oluyor.

3e 1 fast break'e gidiyoruz ne yaparsan yap o bir kişi pas verirsen engelliyor.Pas vermesen savunma yapıp atışını bozuyor.Normalde 3e1 FB'te topla birlikte tek saunmacıda potadan geçirilir be.

Valla elenmek çok koydu bana.

Boşver kardeşim, hiç uğraşmaya değmez. En iyisi Association.

• Eğer karşıda Kevin Durant varsa ve yanında ateş gibi bir şey çıkmışsa o an hayata küsün ve oyunu kapatın.Üst üste 6-7 üçlük bile yiyebilirsiniz.Çeyreği 5 dakikalık oynuyorum hiçbir maçta atmadığım kadar sayı attım ve 71 sayı attım ama buna rağmen rakip 77 attı her şey Durant'in yanında çıkan o ateşle oldu . 40 sayıyla bile maç kazanırken 71 sayıyla maç kaybetmek çok koyuyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

Eğer karşıda Kevin Durant varsa ve yanında ateş gibi bir şey çıkmışsa o an hayata küsün ve oyunu kapatın.Üst üste 6-7 üçlük bile yiyebilirsiniz.Çeyreği 5 dakikalık oynuyorum hiçbir maçta atmadığım kadar sayı attım ve 71 sayı attım ama buna rağmen rakip 77 attı her şey Durant'in yanında çıkan o ateşle oldu . 40 sayıyla bile maç kazanırken 71 sayıyla maç kaybetmek çok koyuyor ya

Lebron aklıma geldi. (Hikaye nin doğruluğunu bilmiyorum.)
    Lebron bir maçta 72 sayı atıyor maç bitiminde spiker soruyor: "Bu gece 72 sayı attınız neler hissediyorsunuz?" Lebron: "Belki de bu gece hayatımın en iyi maçını oynadım ama bunu yenildiğimiz bir maçta yapmak hiç bir şey ifade etmiyor."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun orjinal ve quick match de oyuna başlamadan oyundan atıyor ayrıca çok ilginç bi bug var oyunda lig modunda 12. maçtan sonra yorumcular oyuncular hakkında bilgi vermeyi kesiyor sadece topu aldı sayı felan diyor lar ilginç yani nba2k11 dede var dı bu problem
  • deli olucam assonication hariç her modda oyundan atıyor
  •  NBA 2K12

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayvan eti Yiyen

NBA 2K12

Aynı problem bende de var. Rookie'lerin neredeyse hepsi bu durumda reset roster yaptıktan sonra.

• evet biçok oyuncuda varmış yeni rosterde düzelir heralde
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.