Şimdi Ara

Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan tahliye edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İğrenç insanlardır.

Lakin karar ne yazıkki doğrudur. Darbe yapmaktan yargılamak saçmaydı.

Lakin dışarıda kim görse yüzlerine tükürsün bunların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberallerin televizyonuna dönmüş halk tvde işe başlarlar.

Belli oldu cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk defa erdoğana oy vereceğiz,erdoğan giderse bunlar 2 günde ulkeyi yine 2002 soros ruhuna döndürecek anlaşıldı.

• Fetocu Zekeriya Öz denen şahısın kankası nazlı ılıcakmı Hani şu cumhurbaşkanımızın zırhlı araba verdiği zekeriya öz? buda onun kankası nazlı ılıcak. Ergenekonun medya tetikçileri bunlar, iş aş ekmek vermeyin yani görürseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 4 Kasım 2019; 20:35:1 >
  • En son Nazlı Ilıcak, Erdoğan'a mektup yazdıydı

"Çok yaşlıyım, suç işlediğimi düşünmüyorum, sadece sizi eleştirdik" falan bir şeyler diyordu....

• Bülent Arınç'ın açıklaması bir yandan, bu bir yandan, hayrola U dönüşünün izleri mi bu?

Ayrıca bu kadın ve onun gibi vakti zamanında iktidarın tetikçiliğini yapan, ama bir süre sonra ortaklık konusunda fikir ayrılığına düşen insanların çıkmasını hazzedemiyorum, ölene kadar hapishanede çürüseydi üzülmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaz -- 4 Kasım 2019; 20:48:2 >
  • bu akp ne yapıyor????

• Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan tahliye edildi
  • Şaşırmadım.Bunlarla mücadele filan edildiğine zaten ihtimal vermiyordum.Yavaş yavaş ''Yanılmışız özür dileriz'' derler bunların peşinde giden kitlede ''Yanılmışsa ne olmuş hüloğğğğ'' diye desteklemeye devam ederler...
  • soruları çalanları bulacaklar ,hesap soracaklar derken daha elindekileri bırakmak.

biz bu devlete bir günde küsmedik.

Hadi eyvallah.

• Ortamlarda fetoyle mücadele ediyorum dersin kim bilecek bu fetoculerin iftiralariyla hayatı kararan insanların ahi dilerim yakalarını bırakmasın hiç bir zaman bu ülkede artık tuzda koktu derler ya aynen öyle. Adalet adamına göre sahsa gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haşin_ErKeK -- 4 Kasım 2019; 22:11:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaş yavaş bir şeylerin zemini hazırlanıyor sanki ya buda ergenekon gibi olursa?

• KK ağlıyordu bu isimler niye içeride diye. Sevinebilir artık. Ha eski best kankileri Rte de sevinsin.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Acaba D. Bahçeliyi bilerek mi hasta ettiler tehdit olarak. Sen kenara çekil gibisinden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.