Şimdi Ara

Nazi yandaşları cehenneme gideceklermiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir alman dindarla konuştum kendisi kliseye falan gidiyormuş içki ve sigarayı bize tanrı yasak etti gibisinden şeyler demişti 1 hafta öncede adam hristyian fakat dindar olanlarından bende sordum tanrı neden bazı insanlara aşırı zor bir yaşam yolluyor ? oda dediki çünkü iyi yaşamı olanlar hemen tanrıyı unutuyor eğer tanrı birine kötü yaşam yollarsa o tanrıyı hatırlıyor
    naziler ırkçılık faşistler vs. ereye gidecek peki dedim öldüklerinde ? oda dediki hayatları boyunca o tarz yaşamışlarsa cehenneme gidecekler dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

Bugün bir alman dindarla konuştum kendisi kliseye falan gidiyormuş içki ve sigarayı bize tanrı yasak etti gibisinden şeyler demişti 1 hafta öncede adam hristyian fakat dindar olanlarından bende sordum tanrı neden bazı insanlara aşırı zor bir yaşam yolluyor ? oda dediki çünkü iyi yaşamı olanlar hemen tanrıyı unutuyor eğer tanrı birine kötü yaşam yollarsa o tanrıyı hatırlıyor
    naziler ırkçılık faşistler vs. ereye gidecek peki dedim öldüklerinde ? oda dediki hayatları boyunca o tarz yaşamışlarsa cehenneme gidecekler dedi

Doğru söylemiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin bilgi hemen yayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden dünyanın böyle bir yer olduğunu kabul etmeyip hep bir ilahi adalet arıyoruz ki. sokaktaki kedi öldüğünde nereye giderse herkes oraya gidecek bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.