Şimdi Ara

NAVİTECH 7'' NAV75 TABLET+NAVİGASYON (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
16.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu modelde SIM Kart özelliği yok malesef; WiFi veya USB Dongle ile internete çıkabilirsiniz. OTG kablo ambalajından çıkıyor.

Saygılar
  • DD252Admin Öncelikle soruma verdiğiniz cevaptan ötürü teşekkür ediyorum. İzniniz olursa biraz daha bilgi almak adına foruma bir kaç soru daha yönelteceğim.
    Sizin söylediğinizi doğrumu anladım acaba, cihazda vınn kullanabiliyormuyuz?
    Cihazı kullandıysanız memnun musunuz? Isınma problemi yaşıyor musunuz? Son olarak ta kesintisiz kullanımda bataryası ne kadar gidiyor?
  • ertanb E kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

VINN ile kullanılıyor. Cihazda ısınma sorunu tesbit etmedim, tabii ben kısa süreli test amaçlı kullandım; o nedenle performans yönünde vereceğim değerler yanıltıcı olur.

Cihaza sahip, daha performanslı kullanan arkadaşlar doğru bilgiyi paylaşacaktır. Benim için Navigasyon önemli, iGO da gayet güzel çalışıyor üzerrinde. Bunun yanında araç şarj ünitesinin de kutu içeriğinde olması hoşuma giden bir özellik.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 19 Mart 2014; 22:31:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar;

VINN ile kullanılıyor. Cihazda ısınma sorunu tesbit etmedim, tabii ben kısa süreli test amaçlı kullandım; o nedenle performans yönünde vereceğim değerler yanıltıcı olur.

Cihaza sahip, daha performanslı kullanan arkadaşlar doğru bilgiyi paylaşacaktır. Benim için Navigasyon önemli, iGO da gayet güzel çalışıyor üzerrinde. Bunun yanında araç şarj ünitesinin de kutu içeriğinde olması hoşuma giden bir özellik.

Saygılar

Verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkürler.
    Navigasyon olarak sizden olumlu not almış, şimdi tablet olarak kullanan arkadaşların yorumlarını almakta sıra :) Aslında benim için öncelikli vınn ile kullanabilmek tabi yanında navigasyon olması da harika. İşte tablet olarak kullanan arkadaşlar ısınma ve kesintisiz kullanımda batarya sürelerini söyler ise en kısa zamanda bu cihazdan bende almak isterim.

Benim baştan beri bu cihaz için "Android Tabanlı Navigasyon Cihazı" tanımlamam değişmedi; sonuna kadar da arkasındayım.

Internet bağlantısı+iGO Primo + trafik Bilgi Sistemi işin içine girdiğinde başka özelliğini verimli olarak kullanamazsınız. Böyle bakın cihaza. Neden?

Tüm fonksiyonlarıyla Navigasyonu kullandığınızda 500-600 Mb. RAM kullanıyor iGO. Bürüt 1Gb. olan RAM 800Mb.kullandırıyor net olarak.

Başka uygulamalara ne derece yer kalır düşünün.

Bu cihaz Tablet falan değildir...

[Edit] iGO cayır cayır çalışıyor üzerinde; hiç bir cihazda kullanmadığım kadar keyifle kullandım Navigasyonu. Erkek seslendirmesi de rezil bayan sesine mükemmel bir alternatif olmuş. Bunu da belirtmeden geçemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 19 Mart 2014; 23:42:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Benim baştan beri bu cihaz için "Android Tabanlı Navigasyon Cihazı" tanımlamam değişmedi; sonuna kadar da arkasındayım.

Internet bağlantısı+iGO Primo + trafik Bilgi Sistemi işin içine girdiğinde başka özelliğini verimli olarak kullanamazsınız. Böyle bakın cihaza. Neden?

Tüm fonksiyonlarıyla Navigasyonu kullandığınızda 500-600 Mb. RAM kullanıyor iGO. Bürüt 1Gb. olan RAM 800Mb.kullandırıyor net olarak.

Başka uygulamalara ne derece yer kalır düşünün.

Bu cihaz Tablet falan değildir...

[Edit] iGO cayır cayır çalışıyor üzerinde; hiç bir cihazda kullanmadığım kadar keyifle kullandım Navigasyonu. Erkek seslendirmesi de rezil bayan sesine mükemmel bir alternatif olmuş. Bunu da belirtmeden geçemem...

Ben navigasyonu kullanmadığım zamanlarda arada internete göz atacağım sadece. Yoksa ikisini bir arada kullanmak gibi bir düşüncem yok.

• Bu cihazı kullanan arkadaşlardan cihazın içini açıp bakan oldu mu? arabamda tablet pc var ama bu cihazı koymak istiyorum . Lcd ekran ve dokunmatik pad kısmının genişliği ve yüksekliğini öğrenmem gerekli
  • Ekran Yüksekliği : 8,7 cm
    Ekranın Genişliği : 15,4 cm
    Dokunmatik Pad Yüksekliği : 11 cm
    Dokunmatik Pad Genişliği : 18,5 cm
    Cihaz Yüksekliği :11,6 cm
    Cihaz Genişliği : 19 cm

Cihaz üzerinden ölçerek cevap vermeye çalıştım. Başka ölçüm isterseniz , yardımcı olurum.

Kolay Gelsin
  • Cihazı fabrika ayarlarına çevirdikten sonra , "SD Kartı Sil" derseniz , Android dışında olan şeylerin tamamı siliniyor. Aldığınız yedekten ( eğer almışsanız ) tekrar yüklemeniz gerekiyor. "SD Kartı Sil" demezseniz , IGO 'yu tekrar install ettiğinizde cihazınız navigasyonu sorunsuz çalıştırıyor. ( Tecrübeyle Sabittir ). File explorer'dan IGO klasörü altına giriyor ve install kısmından IGO.apk'yı çalıştırıyorsunuz ve cihazınızda IGO tekrar çalışmaya başlıyor. Bende aldığımda sildim , firmaya göndermem gerektiği söylendi , gönderdim ve IGO geri yüklemesi yapıldı. Bu noktada önemli olan şey , cihazınızın lisansını kaybetmeme adına en azından IGO klasörünü yedek almanız , böylelikle aksi durumda cihazı servise göndermeden IGO ve lisansınızı geri yükleyerek kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flying fortress

Ekran Yüksekliği : 8,7 cm
    Ekranın Genişliği : 15,4 cm
    Dokunmatik Pad Yüksekliği : 11 cm
    Dokunmatik Pad Genişliği : 18,5 cm
    Cihaz Yüksekliği :11,6 cm
    Cihaz Genişliği : 19 cm

Cihaz üzerinden ölçerek cevap vermeye çalıştım. Başka ölçüm isterseniz , yardımcı olurum.

Kolay Gelsin

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Benim aracımda kullandığım tabletin dokunmatiği şu boyuttahttp://www.aliexpress.com/item-img/7inch-7-capacitive-panel-touch-screen-digitizer-glass-for-All-Winner-A13-Q8-Q88-Tablet-PC/1306450028.html#

ama nav75 ide sığdırırm gibi geliyor. Touch padi söküp mü ölçtünüz acaba? sökmesi kolay mı merak ettim :)

• Kamerama (canon 550d) monitör olarak bağlamak istiyorum.
    Cihazın Video girişi var mı?
    Yada bilgisi olan arkadaşlar video girişi olan benzer modeller hakkında bilgi verebilirmi?
    Teşekkürler.
  • highwayE6 H kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Mesajınızı geç gördüm. Cihazda Video girişi yok bildiğim kadarıyla; MicroUSB ve HDMI portları var, bunlar giriş amaçlı kullanılabiliyor mu bilmiyorum.
    Ve tabii Kulaklık ve SD Kart girişi ile şarj adaptörü bağlantısı da bulunuyor cihazın sağ yan yüzünde. Resimlerde pek belli olmuyor yazayım o nedenle buraya.

İsteğiniz doğrultusunda bir tecrübe paylaşımı olmamış gördüğüm kadarıyla. Firmaya mail atıp sorun en iyisi.
    bilgi@navitech.com.tr

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 8 Nisan 2014; 12:00:25 >
  • Cihazı aldım ve şuan tablet olarak kullanıyorum bir sıkıntısı yok. Yalnız navigasyonu kullanmak istediğimde konumum kısmını hep aynı yer olarak gösteriyor. GPS alıcısı otomatik olarak bulunuyor demesine rağmen hiç bir değişiklik olmuyor. Rota belirlediğim zaman İstanbul'a göre hesaplama yapıyor oysa ben Ankaradayım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    Anladığım kadarıyla ilk uydu bağlantısını kuramamış cihaz. Açık alanda deneyiniz; 3-5 dakika sürer ilk bağlantı. WiFi alanı içinde olun ki Gps ile beraber kablosuzu da kullansın konum ararken.

Şarj edilmiş olsun cihaz, veya ev şarj adaptörü takılıyken pencere kenarında da bağlantı sağlayabilir. Aracınıza bağlayıp da yapabilirsiniz ama tam uydu bağlantısını kurana kadar hareket etmemeniz işlemi hızlandırmak için iyi olacaktır. Sonraki uydu bağlantıları için bu prosedür gerekli değildir.

Ankara'da gerçek konumunuzu belirlediği zaman her şey yoluna girecektir. Bir deneyin tekrar bakalım olumsuzluk durumunda.

Hayırlı olsun bu arada cihazınız
  • Dediklerinizi en kısa sürede uygulayacağım. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.
  • DD252Admin dediklerinizi yerine getirdim şuan da hiç bir sıkıntı olmadan navigasyonu kullanabiliyorum, zaman ayırıp ilgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ediyorum.
    Cihazı almayı düşünen arkadaşlara ben azda olsa kendi edindiğim tecrübeleri aktarmak istiyorum.
    Tablet olarak kullanmak isteyen arkadaşlar kesintisiz kullanımda full dolu batarya ile ortalama 2 - 2,5 saat arası gidiyor.
    Navigasyonu da deneme fırsatım oldu navigasyonunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
    Kısacası ben cihazdan gayet memnunum, bununla hemen hemen aynı fiyatta bir tablet almıştım markası reeder kesinlikle iki arasında kıyaslama yaparsak reeder marka tabletten çok çok üstün.
    Bir kaç tablete daha ihtiyacım var ve kesinlikle yine navitech navigasyon+tablet alacağım.
    3 - 5 gün kullanımdan sonra edinmiş olduğum tecrübelere dayanarak bunları yazıyorum ona göre karar sizin.
    Hayırlı olsun diyeyim
  • Arkadaşlar bugün kötü bişiy yaptım, tableti arka cebime koydum ve unutup üzerine oturdum :( halilen üst ekran çatladı. bunu nerden tedarik edebilirim acaba? ve ne kadara tabi. yardımlarınız için çok tşk ediyorum.

• Bu cihazda usb girisi varmi, yani bildigimiz flash bellekten muzik veya video (uzun yolda cocuk icin) dinleyip izleyebilurmiyiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

Kutusunda OTG Tipi kablo görmüştüm; bu kablo ile bağlayacağınız herhangi bir USB Donanımı okuyup çalıştıracaktır. Bu donanım USB dongle üzerinden internet bağlantısı kurmasına veya Flash bellek üzerinden dosya çalıştırmasına olanak verir.

Beklentinizi karşılayacak bir cihazdır.

Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.