Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Naviextras üzerinde Harita Güncellemesi var arkadaşlar; emin olamadım ama 3 cihazımda da güncelleme alabildiğime göre sessiz sedasız bir güncelleme gelmiş. Ya da geçen hafta tatilde olduğumdan fark edemedim.

Denemenizi öneririm.

Başarsoft harita Q1 ama [150608] olmuş sürüm.
  • Navitech QX-B512 model cihazımız cihaz guncelleme sunucusuna kayıt olmadı hatası verıyor sebeb nedır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanjk -- 27 Temmuz 2015; 9:52:07 >
  • serkanjk kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

1- PC cihazı görüyor mu? Görüyorsa,
    2- Cihaz içerisindeki yazılım iGO Primo v1.1 olmalı değilse bağlanmaz.

Kontrol edin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

1- PC cihazı görüyor mu? Görüyorsa,
    2- Cihaz içerisindeki yazılım iGO Primo v1.1 olmalı değilse bağlanmaz.

Kontrol edin lütfen.

evet cıhazımı goruyor her zaman yapıyordu guncellemeyı sıkıntı yoktu bu sefer yapamadım bır turlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanjk -- 27 Temmuz 2015; 10:09:57 >

Son 2-3 gündür sıkça sorulan bir problem. Kendi cihazımda kontrol edeceğim önce lütfen bekleyin.
  • Evet, benim 2 cihazım da bağlanmadı; NNG Tarafında sorun olmalı. Daha sonra tekrar deneyelim.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    navıtech tarafındamı bır sorun var yoksa cıhazdamı acaba ne zaman sorun duzelırkı kıme yazsak?
    Navitech'e telefonla sorun.
    http://navitech.com.tr/contact.asp
    başka bılgısayarda denedınızmı dıye soruyor evet dedım o zaman bıze gonderın dıyorlar sadece bende yokmuş dedıgınıze gore ben gondersem ne olucak kı
    herkesın gondermesımi lazım teknık servıse
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

navıtech tarafındamı bır sorun var yoksa cıhazdamı acaba ne zaman sorun duzelırkı kıme yazsak?

piranha,goldmaster,next cihazlarla denedim sorun yok,güncelleme yapılabiliyor

• Bende 2 cihaz yine bağlanmadı. Toolbox'ı kaldırıp tekrar kuruyorum. Haber vereceğim.
  • Naviextras Toolbox v3.18.4 Sürümü indirip tekrar kurdum; ilk cihazım için güncelleme yok dedi, 2. cihaz için (Android) globalcfg dosyasını güncelliyor şu an.

Sorun kalmadı. Bilginize.
  • akşam bende deneyeyım bakalım olucakmı
  • yenıden kurdum programı ama bu seferde guncelleme sunucusuna baglandı Ama kontrol ekranında sureklı donup duruyor tepkı vermıyor bır sure sonrada hata ekranı gelıyor
    Bence sizin PC veya güvenlik yazılımında sorun var, eset, kaspersky veya bitdefender mi kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    guvenlık yazılımım yok bende başka navıgasyonda var navıtechın onu yapıyor bunu yapmıyor
    O zaman siz cihazınızı gönderin Navitech'e...
  • QX-B512 model Navigasyon vardı dun güncelleyeyim dedim fakat içindeki dosyalar silinmişti simdi de cihaz toolbox a bağlanmıyor. Recovery programı ile bazı dosyaları geri getirdim ancak bu sefer de dosyalar karışık karışık yüklendi. Dolayısıyla yine bağlanmıyor. Bu cihaza komple reset atıp PC'ye bağlanabilir halde Olmasını sağlamanın bir yolu yok mu acaba? Veya harita dosyası satın alıp yeniden icine mı atsam beyi nereye atacağımı da bilmiyorum :( bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Lisans dosyası dışında diğer dosyaları upload edebilen olursa cihazı kurtarabileceğim sanırım
  • naciaksy N kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bana özelden mail adresinizi atın; Orijinal yazılımı Lisans klasörü hariç size link link olarak göndereyim. Bir deneyin.

Geçmiş olsun.
  • cihazım arabaya bağlı arabadan nasıl söküp güncellerim ki sadece harita olan hafıza kartını takıp güncelleyebildim o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.