Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,

Cihazınız desteklenmiyorsa yapamıyorsunuz malesef.
  • bilgisayarımda windows vista yüklü. naviextras toolbox programı navigasyon cihazımı görmüyor ne yapmam lazım?
  • mr.KNC kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Naviextras Toolbox mı cihazınızı görmüyor, Bilgisayarınız mı görmüyor? yani Toolbox kapalıyken bilgisayara bağladığınızda donanım olarak algılıyor mu?
  • bilgisayarım da görmüyor. piranha navigasyon cihazı acaba windows vistayla uyumsuz mu.
  • mr.KNC kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

geç cevap verdiğim için özür dilerim; Forumun bu bölümünde Piranha Destek konumuz var. Sorunuzu oraya sormanız cevap almanızı kolaylaştıracaktır.

Saygılar.
  • Araça bundan taktırmayı düşünüyoruz 2 yıl ücretsiz harita güncellemesi var 2 yıl sonra haritaları internetten ücretsiz temin etme şansımız var mıdır ?
  • Arkadaşlar,

Naviextras Toolbox Yazılım ve cihazlarda global_cfg.zip güncellemesi var.

Bilginize
  • NaviextrasToolbox programı ile iGO harita yazılımı yüklü navigasyonlarda harita güncelleme nasıl yapılır videosunu ve yazılı açıklamasını görmek için burayı tıklayın.
  • Next ye-g535 navigasyon cihazım var dokunmatiğine noldu anlamış değilim. Bastığım yerler algılamıyor. Reset attım cihazı güncelledim hiç birşey değişmedi.
    Ne yapmalıyım?
  • Selamlar,

Naviextras Toolbox üzerinde 2014.07 Harita güncellemesi yayınlanmıştır. Güncellemelerinizi indirip cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Hayırlı olsun

Keyifli navigasyonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Naviextras Toolbox üzerinde 2014.07 Harita güncellemesi yayınlanmıştır. Güncellemelerinizi indirip cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Hayırlı olsun

Keyifli navigasyonlar.

Değerli Admin,
    Bende aracımda Necvox Platinum var bunun için güncelleme yapılması ile ilgili sizlerin bilgisi varmıdır.?
    Yada konu ile ilgili yönlendirmeniz olabilirse sevinirim.
    Saygılarımla,
  • atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Eve girer girmez ilk size cevaben yazıyorum.
    Aslnda ilk mesajda var; Desteklenen cihazlar.

Gözden kaçmış olabilir tekrarlamalıyım;
    https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport

Cihazınız burada kayıtlı veya var ise Naviextras Toolbox ile güncelleme yapabilirsiniz. Eğer güncelleme imkanı yoksa cihazı aldığınız yer ile irtibat kurmanız uygun olur.

Saygılar

• quote:

Selamlar,

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Eve girer girmez ilk size cevaben yazıyorum.
    Aslnda ilk mesajda var; Desteklenen cihazlar.

Gözden kaçmış olabilir tekrarlamalıyım;
    https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport

Cihazınız burada kayıtlı veya var ise Naviextras Toolbox ile güncelleme yapabilirsiniz. Eğer güncelleme imkanı yoksa cihazı aldığınız yer ile irtibat kurmanız uygun olur.

Saygılar

Çok teşekkür ederim görüştüm ama denemedim henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam merhaba aracım honda civic kullandgım navigasyon cihazı navimex 9914 kullanılan navigasyon cihazdaki igo haritaları güncellemek istedim gps kartımı pc ye taktım naviextras toolboxu kurdum ancak sd kartı görmüyor program cihaz baglı degil diyor üyeliğimde var yardımlarınız bekliyorum

• ersinsss E kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Iki üst mesajdaki linkte desteklenen cihazlar linkinden cihazınızın desteklenip desteklenmediğini kontrol ediniz.
    Varsa; NE Toolbox açıkken Kartı takıp takıp bekleyiniz. Bazen Windows güncellemeleri eksik ise kartınızı Görmez ama sizde bu yönde bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü ekran görüntüsüne bakınca gördüğü belli oluyor.
    Kartın yazma Koruması varsa açın. Güvenlik yazımınız karta erişmeyi engelliyor olabilir, kapatıp deneyin.
    Son olarak da NE Toolbox Sürümü güncel olmaya bilir; kaldırıp yeni Sürümü kurun.
    Aklıma gelen çözümler bunlar; farklı bir bilgisayarda deneme yapmak da bazen çözüm olabiliyor.
    Bir deneyip paylaşın lütfen.
    Kolay gelsin.
    Iyi bayramlar.

• quote:

Selamlar,
    Iki üst mesajdaki linkte desteklenen cihazlar linkinden cihazınızın desteklenip desteklenmediğini kontrol ediniz.
    Varsa; NE Toolbox açıkken Kartı takıp takıp bekleyiniz. Bazen Windows güncellemeleri eksik ise kartınızı Görmez ama sizde bu yönde bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü ekran görüntüsüne bakınca gördüğü belli oluyor.
    Kartın yazma Koruması varsa açın. Güvenlik yazımınız karta erişmeyi engelliyor olabilir, kapatıp deneyin.
    Son olarak da NE Toolbox Sürümü güncel olmaya bilir; kaldırıp yeni Sürümü kurun.
    Aklıma gelen çözümler bunlar; farklı bir bilgisayarda deneme yapmak da bazen çözüm olabiliyor.
    Bir deneyip paylaşın lütfen.
    Kolay gelsin.
    Iyi bayramlar.

hocam sd kartı bilgisayar sorunsuz olarak görüyor fakat navi extrasda oturum açılmıyor galiba cihaz fabrika ayarlarına döndürülmüş içinde yazılımı var fakat navi extra cihazı görmüyor ss:

yardımcı olurmusunuz nasıl düzelticem

necvox black edition dva serisi cihaz bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feel my kappa -- 7 Ekim 2014; 12:39:10 >

• feel my kappa kullanıcısına yanıt
    Naviextras Toolbox ile güncelleme alabilmeniz için cihazın bir kere çalışmış, konum belirlemesi yapmış olması gerek bildiğim kadarıyla.
    Bir şekilde çalıştırmanız gerekli. Yazılımın klasöründe crash.txt dosyası varsa silin; Save klasörünü yedeğini Alıp silin. Bir daha ilk kez çalıştırmayı deneyin bakalım sonuçta değişiklik olacak mı?
    Saygılar.

• quote:

Naviextras Toolbox ile güncelleme alabilmeniz için cihazın bir kere çalışmış, konum belirlemesi yapmış olması gerek bildiğim kadarıyla.
    Bir şekilde çalıştırmanız gerekli. Yazılımın klasöründe crash.txt dosyası varsa silin; Save klasörünü yedeğini Alıp silin. Bir daha ilk kez çalıştırmayı deneyin bakalım sonuçta değişiklik olacak mı?
    Saygılar.

çok teşekkürler hocam deniyorum hemen
  • quote:

Saygılar.

hocam 3 farklı bilgisayarda denedim save klasörünü sildim crash.txt diye bi dosya bulunmamakta cihazı depolama aygıtı olarak telefonuma takıp sd kartı o şekilde yaptım hala görmedi acaba notebooku alıp doğrudan arabadaki cihaza bağlasam o şekilde güncelleme yapılabilirmi
  • AVG0 7370 Model cihazım var. Geçen seneden beri kullanıyorum fakat artık haritada bazı sorunlar yaşamaya başladım. Güncellemek istiyorum. Yazdığınız adımları tek tek denedim. Fakat güncelleme işlemini program aracılığıyla yapamadım. SD kart ile bilgisayarıma bağladığımda malesef program görmüyor. Listede de yok. Acaba bu ürünümü Manuel olarak sizin vereceğiniz dosyalarla güncelleme imkanım olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.