H

Teğmen
23 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 2)
Gönderileri
arkadaşlar samsung c7 telefonum var. Telefona güncel yazılımını yükleyeyim odin üzerinden dedim. Sistemini sildim. Şimdi download mode alıyorum. Güncel yazılım dosyalarını odin üzerinden yüklemeye çalışıyorum bir türlü başaramadım. Aldığım hata ise volume size is too big diyor. Odin invalid ext4 image diyor çıldıracağım saatler oldu hala yapamadım. Complete(Write) operation failed yazıyor odin de ise. Sürekli bir hata kafayı yememek elde değil. Çıldıracağım lütfen yardımcı olun. :(
Arkadaşlar birçoğunuzun da bildiği gibi dizilab ve dizibox siteleri dün itibariyle mahkeme kararıyla kapatılmış. Sitelere ulaşamıyorum. Sitelere girmek için vpnler çok yavaş dns ler ise çalışmıyor. Bu konuda acil düzgün bir önerisi olan var mı? Sizler böyle sitelere girmek için güncel ne tür yöntemler kullanıyorsunuz. Bizlerle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Ekran kartım destekliyor. NVIDIA son sürümüne de güncelledim. Optimize de ettim ama oyun içi böyle hatalar mevcut. Lütfen yardımcı olun. Oyunu aldığıma pişman oldum resmen.

2 yıldır geçmek bilmeyen göz kuruluğum var. :( arkadaşlar ciddi ciddi çok kuruyum sürekli acıyor gözlerim. Sürekli yüzümü yıkamak zorunda kalıyorum. En az 10 göz doktoru gezdim yok yok tedavisi. Biri alerji diyor biri kirpik dibi iltihabı diyor biri romatizma vuruyor romatoloji git diyor. Suni göz yaşı damlatıyorum. 5 dakika geçmeden yine hemen kuruyor. Lütfen yardımcı olun bilenler yoksa intihar edeceğim.
arkadaşlar 2006 model ford fiesta ghia paket 90.ooo km de lpg takılı sizce çok yakar mı? 25oo tl hasar kaydı var. Ve 1.6 motor. Sizce çok yakar mı? 26.5oo tl istiyor sahibi? expertize soksam her şeyini çıkarır mı? Lütfen cevap yazın.
arkadaşlar 1 yıldır blefarit sorunuyla başbayım. Geçmiyor bi türlü. Sırf bu illet yüzünden sinüzit ameliyatı olacağım hatta :'( arkadaşlar bu sorunu yaşayıpta iyileşen oldu mu hiç? artık psikolojik olarak çökmek üzereyim. Bir de benim gibi ışık çakmaları yaşayan var mı?
Alerjim o kadar fazla ve hat safhadaki alerji haplarından, spreylerinden, damlalarından ne kullansam fayda etmiyor. En son circus kullanıyorum artık. O da uykusuzluk yapıyor. Az kendi durumumdan bahsedeyim. Ben yıllardır kronik sinüzit ve alerjik rinit hastasıyım. Geçen sene motosiklet aldım. 1 ay kullandım. Alerjim ve sinüzitim tavan yaptı. Hatta en aşağıya sinüzit tomografimin fotoğrafını da koyacağım. Ve kullandığım bütün ilaçları da yazacağım. Sürekli genizime yeşil akıntı geliyordu. Burnum sürekli tıkalı zaten. Sonra bir gün gözlerimde ışık çakmaları başladı. Işıklar bir anlık sönüp geliyordu. Gökyüzüne baktığımda sürekli beyaz beyaz bir şeyler uçuşuyor gözlerimde. Bu hastalığın adı tıpta "vitreus dejenerasyonu" . O kadar çok göz doktoruna gittim. Hepsi korkmamam gerektiğini gözlerimde yırtılma olmadığı sürece ışık çakmalarını, şimşek çakmalarını takmamam gerektiğini böyle yaşamamı söylediler. Hatta sinüzit o kadar ileri derecedeydi ki kulağımdaki işitme sinir hücrelerime zarar verdi. Bu hastalığa da "tinnitus" diyorlar. 7/24 kulaklarım çınlıyor 3 yıldan beri. Ona alıştım artık ama şu ışık çakmaları beni çok korkutuyor. :KK43: Daha 2o yaşındayım. Bazen o kadar çaresiz kalıyorum ki ağlamak çözüm olmuyor. Bu arada hemşireyim kendim. Her şeyi sonuna kadar bilmeme rağmen kendi söküğümü dikemiyorum. Motosikleti 1 ay kullandıktan sonra bıraktım. Gözlerim çok ağrıyor, acıyor. Işıklar çakıyordu. Hemen göz doktorlarına gittim bissürü. Baktılar tertemiz dediler. Çok üzülüyordum. İntihar aşamasına gelmiştim artık. Bir gün grip oldum. Genizimde kanlı akıntılar başladı. Çok kötüydüm artık. Yaşama hevesim bile kalmamıştı. O çok korktuğum çok radyasyon yayıyor dedikleri tomografiye girdim. Tomografi çektirdim. Şok olmuştum. Sinüslerim çenemden kaşlarımın üstüne kadar iltihap içindeydi. Baş boyun ağrılarımda bu yüzden oluyormuş demek ki dedim. İstanbul'da hemen özelde kbb doktoruma gittim. Hemen 2 kutu tavanic 500 mg antibiyotik başladı. Gözlerim o kadar rahatlamıştı ki hayatta o kadar mutlu olmuştum ki. Çok sevinmiştim ama ışık çakmalarını ağrılarımı acılarımı tamamen yok etmemişti. Bu arada burnum da devilasyon yani eğrilikte var. Ameliyata gerek yok dedi doktorum antibiyotikle geçirmişti. Şimdi aradan 4-5 ay geçti. Yine ışık çakmaları başladı gözlerimde. Yine nefes alamıyorum artık. Sürekli beyaz ve yeşilimsi geniz akıntım oluyordu. Hemen augmentin bid 1000 mg başladık. Azaldı azcık. Sonra kendim cirrus içmeye başladım. Daha da rahatladım ama tamamen geçmiyor. İlaçları bıraktığım an kötü oluyorum ışık çakmaları başlıyor. Alerji artık gözlerimin içine kadar girdi. Milletin gözü yaşarır, akar. Benim ise ışık çakmaları kuruluk yapışaklık oluyor. Arkadaşlar lütfen bu konuda görüşlerinizi paylaşın benimle çıldırmak üzereyim. Sizlerde gökyüzüne bakınca beyaz sim gibi şeyler uçuşuyor mu? 1 yıldır bir düzeltemedim şu gözlerimi. Artık alerjiyi geçtim gözlerimle uğraşıyorum. :KK43: O kadar kötü aciz çaresiz durumdayım ki. Lütfen görüşlerinizi, tecrübelerinizi paylaşın benimle.

Kullandığım alerjik ilaçlar bu zamana kadar ;

- cirrus

- desmont

- otrivine sprey

- nasonex

- vicks buharı

- zyrtec

- zaditen 1 mg ve 2mg sro

- zaditen göz damlası

- dexa sine göz damlası bunlar sadece aklıma gelenler ..

Bu da paranazal tomografim ; (sinüzit tomografim)

Lütfen görüşlerinizi mutlaka benimle paylaşın. Bu arada o kadar çok farklı yerlere alerji testi yaptırdım. Hiçbir şey çıkmıyor ama sigara dumanı, soba dumanında duramıyorum hiç hem de hiç. Genel alerji iğnesi falan oluyor mu? Şu iğrenç alerjik rinitten kurtulabilen var mı? :KK43: Lütfen cevap yazmayı unutmayın.
Merhabalar benim gibi ışık çakması, ışık parlamaları, sinek uçuşmaları, siyah noktalar sorunları yaşayan herkesi

"vitreus dejenerasyonu" facebook grubumuza beklerim. Bu bir hastalıktır ve tedavisi yoktur. Hep beraber dertlerimizi,

çözüm önerilerimizi grubumuzda paylaşalım.

facebook grubumuz :https://www.facebook.com/groups/vitreusdejenerasyonu/
Arkadaşlar Tekirdağ/Çorlu'da erkek hemşireydim. Tayinim çıktı Balıkesir'e memleketime geldim çok şükür. İnternetimi kapattırayım dedim daha sözleşmenin bitmesine 10 ay var. Benden kapatma cezası olarak 435 tl istiyor ttnet. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Kapattırmak zorundayım. Şimdi ne yapmam gerekiyor benim acil yardımcı olun :( lütfen :(
Buderus almalı mıyım? Bana acil yoğuşmalı adam gibi kombi önerisi verir misiniz? yardımcı olursanız çok sevinirim. Ona göre n11 den ya da akakçe den falan bir yerlerden almak istiyorum. Aldıktan sonra montajını servis mi yapıyor ? yardımcı olun lütfen :(
Hakkında
Meslek: Erkek Hemşire
Forum İmzası:
Hasan YANGEL :)
- Erkek Hemşire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 340
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 28.708 (Bu ay: 452)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.