Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki OBA'nın Renekton rehberinden sonraki en iyi rehber bence,ama Nasus'a IBG'nin middle game'in sonlarına doğru alınması taraftarıyım başka türlü çok stack kaçırıyorsunuz,çekilişe yazarsın ismimi
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Bence sirchez i Nasus oyununda emsal görmemek lazım. Nasus u potansiyeliyle oynadığını düşünmüyorum. Low elo larda smurf hesaplarıyla 800-900 stack yapıp millete tek atıyor. Streamini izliyorum adam 30 dk pasif oynayıp stack yapıyor. Sonra be felan kasıp millete tek atıyor. High elo da Nasus u rahat bırakmazlar öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekiliş için yeni konu acacan mı?

Ben ne olur ne olmaza yazayım qnq: Çekilişe katılmak istiyorum
  • Güzel olmuş uğraşmışsın ama rünler bence kırmızılar armor pen büyükler lifesteal maviler cdr(karşımızdakiap değilse)

• Biraz fazla uzun olmuş ama çoğunu okudum Güzel bir rehber olmuş.
  • Trinity Force vs Iceborn Gauntlet karşılaştırmasına kesinlike katılıyorum.Hem daha dayanıklı oluyoruz hemde CDR sağladığı için daha fazla Q stack yapmamızı sağlıyor.
    Elder Lizard pek tercih edilmiyordu şuan alınmasınını hiç bir mantığı yok,çünkü sezon 4 te Elder Lizard sadece fiziksel hasar ile çalışıyor.Eskiden E skili ve ulti Elder Lizard'ın pasifini uyguluyordu.
  • Rehber güzel,Nasus ayrı bi güzel :D.İyu oynayan birinin ellerinde adeta bir canavara dönüşüyor.Ancak teleport+Ghost daha etkili oluyor bence.Bu sayede base gittiğinizde zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

• çok güzel bi rehber olmuş eline sağlık
  • Spellere teleport niye koymadın bilmiyorum ama teleport-ghost tercih ederim her zaman. hem lanede farm kaçırmama hem de olası bir dragon savaşında yardım edebilme. bütün olarak güzel rehber olmuş
  • Hocam ben nasusla oynarken acayip fazla ks yiyorum
    +15 asist her zaman
    Taktik ne olmali ks yememek icin

• Benim tek takildigim nokta buzdogan eldiveninin ap vermesi. O ap gercekten isimize yariyor mu? 3lu kuvvati daha iyi gibi goruyordum ama bu durumda sizin yorumunuza gore degistirebilirim fikrimi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel konu tesekkurler

• Daha önceki rehberini de inceleyip beğenmiştim. Bu rehber de çok güzel olmuş. Bu arada Donmuş Yürek hakkında ne düşünüyorsun? Ben Buzdoğan Eldiven yerine genelde onu alıyorum. Hata mı yapıyorum acaba?
  • Foruma sağlam bir Nasus rehberi lazımdı. Ellerine sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasus bu sıralar çok oynadığım bir hero , bu rehber sayesinde daha da bilgi sahibi oldum nasus hakkında. Ellerine sağlık gayet ayrıntılı ve bilgilendirici olmuş rehberin.
  • TF konusundaki yorumlarına kesinlikle katılıyorum. Nasus AD build yapmayan bir hero zaten, IBG dururken TF yapmak oldukça saçma.
  • Eline sağlık dostum güzel olmuş
  • Gördüğüm rehberler arasında üzerinde en çok çalışılmış olan galiba.

Gidip Nasus alıp sabaha kadar Q stack yapasim geldi.

Eksik yani yok bence rehberin.Eğer izin verirsen senin tarzini kendi yazdığım rehberlerde de kullanmak istiyorum.İzin vermezsen de önemli değil.

W skilli slow değil bu arada.Bildigin stun.Yürümeyi unutuyorum üstümde o varken.

• Eline sağlık kardeş.

• Yararlı konu, nasus ad kasmış bir lee tarafından out farm kalabiliyor. Q + Q + W ile dürtüp kaçabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.