Şimdi Ara

Nasıl Yüzülür (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
107.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kelimeyounu

Hacım ben de 25 yaşına kadar yüzme bilmiyordum. Sitede 10 yaşında balık gibi yüzen bir çocuk öğretti. Şimdi balıklama atlıyor, suyun altından 20 m kadar gidip, geri geri yüzerek çıkıyorum. Ben bunları yaptıysam ohooo, sen uçarsın emin ol.

Konu 2009 konusu hocam. Üzerinden 7 sene geçti. Konuyu açtığım zaman öğrenmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Dün havuza gittim , yerimde duramıyorum anca kulaç atacam, kulaç attıktan 2 dk sonra da yoruldum :) anlayacağınız 1 saat içinde sadece 5 dk yüzdüm

Tavsiye var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shipp12

Dün havuza gittim , yerimde duramıyorum anca kulaç atacam, kulaç attıktan 2 dk sonra da yoruldum :) anlayacağınız 1 saat içinde sadece 5 dk yüzdüm

Tavsiye var mı ?

Havuz kenarından tutunup suyun üstünde düz durmayı dene ve ayaklarını çırp hızlı yapöana gerek yok. Havuzun üstünde durmayı ve atak çırpmayı öğrendikten sonra kulaç atması kolay bunu suyun içine girmeden de deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Orijinalden alıntı: kelimeyounu

Hacım ben de 25 yaşına kadar yüzme bilmiyordum. Sitede 10 yaşında balık gibi yüzen bir çocuk öğretti. Şimdi balıklama atlıyor, suyun altından 20 m kadar gidip, geri geri yüzerek çıkıyorum. Ben bunları yaptıysam ohooo, sen uçarsın emin ol.

Konu 2009 konusu hocam. Üzerinden 7 sene geçti. Konuyu açtığım zaman öğrenmiştim.

İşte forum böyledir hocam. Bazen konunun tarihini görmez yorum yaparız. Sizden sonra faydalanacak insanlar da olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.