Şimdi Ara

Nasıl popüler olunur? [Her ortamda (Okul,Face,Dışarda vb..)] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
38.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.cans
    sigara içerken fotoğraf çek

Tam bir apaci
  • *bu mesaj silindi*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 18 Aralık 2020; 5:15:42 >
  • Up.
  • dostum hekesin bi POPİSİ vardır bunu unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

dostum hekesin bi POPİSİ vardır bunu unutma

• takip önerileri bekliyoruz...
  • böyle beklentin varsa baştan söyliyim popüler falan olamazsın . ciddi ciddi 1 dk ayırıp düşünsene popi olduğunu . düşünemezsin çünkü imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: so high

böyle beklentin varsa baştan söyliyim popüler falan olamazsın . ciddi ciddi 1 dk ayırıp düşünsene popi olduğunu . düşünemezsin çünkü imkansız

neden imkansız ?
  • Bir ortama girerken kapıya arkanı dönüp moonwalk yap ve bunu yaparken Enivicivokke diye bağır. Hala popüler olmadıysan amuda kalkarak sınıfa gir kesin işe yarar.
  • Planking yap
  • kafana bim poşeti geçirip tutuştur
  • Kafana BİM poşeti geçirerek okula git

Acayip dikkat çekersin
  • etrafında gördüğün popüler insanlar kendilerine ben popülerim demezler zaten. doğuştan gelen birşeydir. hali tavrı konuşması takılması insanlarla olan diyaloğu vs vs.
    ama ben nasıl popüler olurum diyen bir insan zaten deminki verdiğim örneklerden yoksundur ve öyle olmak için çabalar , gayret eder olamaz veya olursada özenti birşey çıkar ortaya. doğal olmaz.

konunun cevabını verdim flash tv'yi açıp cips yicem. görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkanabi

etrafında gördüğün popüler insanlar kendilerine ben popülerim demezler zaten. doğuştan gelen birşeydir. hali tavrı konuşması takılması insanlarla olan diyaloğu vs vs.
    ama ben nasıl popüler olurum diyen bir insan zaten deminki verdiğim örneklerden yoksundur ve öyle olmak için çabalar , gayret eder olamaz veya olursada özenti birşey çıkar ortaya. doğal olmaz.

konunun cevabını verdim flash tv'yi açıp cips yicem. görüşürüz.

• Sigaraya başla bikaç kere paket al okulda dağıt sigara içen taşaklı elemanlara , o elemanları her gördüğünde selam ver sigara iste.Önce şu sigara içen tayfadan tanıdıklarını oluştur ki ilerde bir mevzun olduğunda ki kolay kolay olmaz karşındaki eleman(ulan bu çocuk okulda herkesi tanıyor ben buna dayak atsam attığımın 10 katını yerim) diye düşünür.Olursa da sonuçları belli.

Sonra kızlarla konuş sürekli utangaç bi adamsan hiç uğraşma beceremezsin.Tanıdığın kızlara her gördüğünde selam ver ki arkadaşları sorsun kim bu çocuk falan diye , facebook a profesyonel makineyle foto çektirip koyman şart.Popüler liseli gençlerinin olmazsa olmazı haline geldi bu.Bunları bir uygula devamı gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucnoktabir

Sigaraya başla bikaç kere paket al okulda dağıt sigara içen .... elemanlara , o elemanları her gördüğünde selam ver sigara iste.Önce şu sigara içen tayfadan tanıdıklarını oluştur ki ilerde bir mevzun olduğunda ki kolay kolay olmaz karşındaki eleman(ulan bu çocuk okulda herkesi tanıyor ben buna dayak atsam attığımın 10 katını yerim) diye düşünür.Olursa da sonuçları belli.

Sonra kızlarla konuş sürekli utangaç bi adamsan hiç uğraşma beceremezsin.Tanıdığın kızlara her gördüğünde selam ver ki arkadaşları sorsun kim bu çocuk falan diye , facebook a profesyonel makineyle foto çektirip koyman şart.Popüler liseli gençlerinin olmazsa olmazı haline geldi bu.Bunları bir uygula devamı gelir

Demiştim.

• beni takip et
  • Facebookda 380'e yakın kişi ekli %95'i kesinlikle hergün muhabbet ettiğim kişilerdir.İzmirde, ankarada, manisada, bartında, rizede, mersinde, antalyada, diyarbakırda oturan arkadaşlarım var.Herkese elimden geldiğince yakın davranmaya çalışırım

Sevecen olman lazım.Azcıkda hiç oldunmu tamamdır
  • Sen kendin ol. Popüler olmaktan iyisini yaşayacaksın.
  • Bide ilkokullulara laf atıyolar yazılan saçma salak şeylere bak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.