Şimdi Ara

Nasıl popüler olunur? [Her ortamda (Okul,Face,Dışarda vb..)] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
38.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başkası olma kendi ol,böyle çok daha popülersin
  • aynanın karşısına geç al eline telefonu bide flashını aç 333 diye poz ver sonra koy 10 numara olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spiel05

Facebookda 380'e yakın kişi ekli %95'i kesinlikle hergün muhabbet ettiğim kişilerdir.İzmirde, ankarada, manisada, bartında, rizede, mersinde, antalyada, diyarbakırda oturan arkadaşlarım var.Herkese elimden geldiğince yakın davranmaya çalışırım

Sevecen olman lazım.Azcıkda hiç oldunmu tamamdır

Her gün 361 kişiyle muhabbet edecek zamanı nasıl buluyorsun?
  • kendin ol.Sakın yapmacık olma.Gerektiği yerde ağırlığnı koy , herkese yüz verme.Özentilik yapma.Utangaç olma ve iyi muhabbet yap.Kanımca bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behmenyar1 -- 5 Haziran 2011; 20:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

quote:

Orijinalden alıntı: Spiel05

Facebookda 380'e yakın kişi ekli %95'i kesinlikle hergün muhabbet ettiğim kişilerdir.İzmirde, ankarada, manisada, bartında, rizede, mersinde, antalyada, diyarbakırda oturan arkadaşlarım var.Herkese elimden geldiğince yakın davranmaya çalışırım

Sevecen olman lazım.Azcıkda hiç oldunmu tamamdır

Her gün 361 kişiyle muhabbet edecek zamanı nasıl buluyorsun?

Telefonda msn sabahtan akşama kadar açık.Eve 21:30 da filan girebiliyorum direk pc açıyorum.Facebook-msn takılıyorum daha çok

Kafamı dağıtıp 2'de filan yatıyorum.7:20 de kalk 9'da işte ol 20:00'de çık 21:30'da tekrar ev Bizim hayatımızda böyle geçiyor

• Ben denedim çok işe yarıyor internetten soğuk espriler ezberle sonra onları günlük hayatta (yeri geldiğinde) yap bence ilk adımın bu olsun
  • http://www.youtube.com/watch?v=xk5YfJOfbLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 6 Haziran 2011; 12:18:33 >
  • herkeste bir popüler olma hevesi var
  • önü kalkık şapka, dız traşı, elde tespih ağızda sigara, adidas cırtlak turuncu t-shirt, alta cırtlak yeşil haşortman altı, ayağa parmak arası terlik. aynı orantıda facebook profili düzenle bi de. tebrikler artık popisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Islami vibrator -- 1 Ağustos 2013; 18:11:23 >
  • Şu popüler olma çabasında ki insanlardan nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.