Şimdi Ara

nasıl genç tarifeli olurum? acil... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
60.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En az 31 gün sonra yükleme yapman gerekir. Bence 32. yada 33. gün yükleme yapmanı tavsiye ederim. http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/hazirkart/bizbizekampus
  • arkadaşlar ben 25 yaş üstüyüm genç tarifeliydim önceden geçen ay süper tarifeye geçtim fakat şimdi şartlar değişti tekrar genç tarifeye geçmek istiyorum bunun için ne yapmak gerekiyor? 25 yaş altında birisi ile gidip bayiye geçebilir miyim? eğer böyle bir durum olursa hattım onun üzerine mi olmuş olacak? (kardeşim bırakın herkes genç tarifeli olsun yaw millete ne eziyet çektiriyorsunuz )
  • 25yaş altında birisi ile bayiye gidin yeterlidir.
    hat onun üstüne olması şart değil.
    hat yine sizin üstünüze kalabilir.
  • öyle birisi ile gitmenin anlamı nedir peki? bayiye rica etsem yine yapmaz mı
  • yapmazlar.
    bu tür işlemler 25yaş altı abone yada ögrenci kimliginin ibrazı ile oluyor.
  • sadece kimliğini göstermesi yetiyor mu yoksa fotokopisini alıp ekliyorlar mı? kendi hattımın üzerinde başka birisinin kimlik fotokopisi eklenmiş olmasını istemem... (durduk yere işi çoğalttık )
  • kendi hattınızın üzerinde başka birisinin fotokopisi olmasının sakıncası nedir?
  • Kimlik gösterilmesi yeterli oluyor diye biliyorum
  • takıntı sanırım biraz... fakat sadece kimlik gösterme ile oluyorsa sorun yok
  • Bende genç tarifeliyim ve geçerken herhangi bi fotokopi çekilmedi
  • üzerime kayıtlı 4 tane faturalı turkcell hat var. 1 tanesini genç tarife yaptım başkasının kimliği ile (25i çoktan aştım:) diğer hatlarımı da geçirmek istiyorum bu mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

üzerime kayıtlı 4 tane faturalı turkcell hat var. 1 tanesini genç tarife yaptım başkasının kimliği ile (25i çoktan aştım:) diğer hatlarımı da geçirmek istiyorum bu mümkün mü?

aynı yöntemle diğerleri de...mümkün.

fakat tim deki baayan bir kişinin sadece bir hattı gençtarife olabilir demişti inş. o yanılıyordur :)
  • quote:

quote:

quote:

üzerime kayıtlı 4 tane faturalı turkcell hat var. 1 tanesini genç tarife yaptım başkasının kimliği ile (25i çoktan aştım:) diğer hatlarımı da geçirmek istiyorum bu mümkün mü?

fakat tim deki baayan bir kişinin sadece bir hattı gençtarife olabilir demişti inş. o yanılıyordur :)

Başka 25 yas altı eleman bulman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

quote:

Başka 25 yas altı eleman bulman gerekiyor.

onu da sordum olmaz dedi baayan :(

• 25 yaşın altındaki bir kişi yalnız bir hatta genç tarifeli olabilir. Örneğin benim 25 yaş altı iki çocuğum var. Hatlar benim üzerime ama onların herikiside ayrı ayrı genç tarifeli olur. Ama benim bir çocuğum benim iki hattıma tanımlanamıyor. Sanırım sisteme TC kimlik numaralarını bu yüzden işliyorlar.
    TIM deki arkadaşlar çok biliyor ya :)
  • borakürkçü
    sen çıkmadıkça onlar çıkarmıyor,
    farzedelim,kazayla çıksan da 15-25 yaş arası bir kimlik fotokopisiyle tekrar girersin:)))
    turkcell farkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: termal1
    genç tarife olmak isteyen beni arasın

boş geri çevirmem sizleri..

Bir iki tane faturali ve bir tane kontorlu hat var genç tarife yapılacak. Çarşıya gidemiyorum. Yapana avea 5 tl gönderilir.
  • birden reytingi yükseldi bu başlığın
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: termal1
    genç tarife olmak isteyen beni arasın

boş geri çevirmem sizleri..

Bir iki tane faturali ve bir tane kontorlu hat var genç tarife yapılacak. Çarşıya gidemiyorum. Yapana avea 5 tl gönderilir.

faturasız olanı yapabilirim
  • genç paket opsiyonsuz tarifesine numara taşıma ile nasıl geçerim okuduğum kadrıyla 3 ayda bir 3 tl ödüyormuşuz ve 120 dakika hediyesi varmış taahhüt verirsek
    bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.