Şimdi Ara

Nasıl bir transfer dönemiydi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelen oyuncular Valbuena, Mehmet Ekici, Dirar, Kameni,Isla, Elif, Soldado,Giuliano, Neto,Janssen

A) Çok kötü
    B) Kötü
    C) Ortalama
    D) İyi
    E) Çok iyi

Benim oyum "Ortalama"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Transfer iyi olsa bile bu aralar bizim takıma gelen mallaşıyor. Bakalım bunlar ne yapacak?

• kötü ,o kadar transfer yaptık hala 3 eksik var
  • Kameni ve Dirar dışında ortalama bir transfer dönemi oldu.Bu 2 transfer fiyasko oldu para çöpe gitti.
  • Fener'de transferden anlayan bir Allah'ın kulu yok.
  • Soldado ve Dirar dışında güzel transferler ama transfer yapılması gereken noktalara transfer yapılmadı
  • Bu kadar transfer yapılmasına rağmen takımda doğru düzgün kaleci, sol bek, sağ açık, çift yönlü orta saha yok.
  • Aykut kocaman ı sayayım rezalet diyecektim onu göremedim o yüzden kötü diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe orta alana gerekli yatırımı yapıp kabuk değişimi yapmalıydı, Dirar ve İsla transferi yerine birini almayıp ortasaha transferi yapılabilirdi. Sağ bek için bu iki adam fazla...

Birde Fenerbahçe'nin sanki başka sorunları da var, taraftar bir türlü kendini veremedi ve takımda bir ahenk yok...Galatasaray'da uefa elemelerinde böyleydi fakat hızlı toparlandık.

Fenerbahçe'de böyle bir toparlanma olması gerek, yoksa daha büyük sıkıntılar oluşur.
  • ÇOK ÇOK KÖTÜ Hele ki Basakşehir GS ve BJK hatta Trabzon'a göre

Öncelikle Lensi satıp çöp kutusu Dirarı(özellikle sağ kanat mevkiine göre bu vurguyu yaptım) aldık hem de Lensi başka takım almadı Beşiktaş aldı yani bizim gücümüzden -5 eksiliyorsa rakibin gücüne +5 ekleniyor yani -5 lik bir fark değil -10 luk bir fark oluyor.

Ofsansif orta saha almak için Kjaeri sattık savunma tandemi bozuldu Neto ne kadar uyum sağlar bilemiyorum hatta bu süreç vardara elenememize sebep oldu. Belki de giulianoyu trabzona bıraksak sosayı biz alıcaktık hem de kjaer kalıcaktı.

Valbuena iyi transfer ancak volkan şen bu takımda yedek sol açık oynardı. Sonuçta valbuena yaşlı bir adam her ne kadar fizik açıdan iyi olsa da bir sakatlıkta takımda sol açık ismail mi oynuycak hasan ali mi ? EN azından yedek kalırdı volkan şen bu takımda. Soldado bence iyi transfer sakatlanmazssa iş yapar yeni forveti bilmiyorum

• Soldado ve Dirar'ı alana kadar iyi gidiyordu.

Şimdi ise kötü hala eksiklerimiz var.Rakiplere değinmek istemiyorum bile.

• gelen gidene bakınca kötü

rakiplerin kadroyla kıyaslayınca çok kötü
  • Futbol aklı olmayan bir kulübün yapabileceği transferler ne kadar iyi olabilirse o kadar işte.

Şahsen son 2 yıldır tiksiniyorum futbol branşında yapılan işlerden.

Ali Koç 2018 Mayıs ayında kazanamazsa o seçimi tamamiyle koparacağım kulüple olan duygusal bağlarımı...

Bu kadar büyük bir potansiyel, böylesi büyük bir güç, bundan daha rezil ve vizyonsuz olarak yönetilemez.

Basketboldan anlamadığını düşündüğü için o branşı tamamen profesyonellere emanet etti başarı geldi.

Futboldan anladığını düşünüyor ama zerre fikri yok, işi gücü sağa sola atarlanmak, harlamak, gürlemek. Bu çağdışı yönetimler, kafatasçı zihniyet artık gerilerde kaldı.
  • Icardi ya da Harry Kane'i almamız lazımdı , yanlış forvet aldık .
  • elif, guliano, valbuena, isla iyi transferler oldu bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.