Şimdi Ara

Nasıl Bir Hafıza Kartına İhtiyacım Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonun 4K video çekimi için ve 13MP fotoğraf çekimi için hafıza kartı almak istiyorum, çünkü telefonunun hafıza donanımının ömrünü kısaltmak istemiyorum. Bunun için hangi mimariye sahip ve okuma/yazma hızına sahip hafıza kartı almam gerekir?

• Samsung ve SanDisk'in ortalama microSD kartları işinizi görür. Ekstrem transfer hızları çok da gerekli olmasa da hız her zaman bir avantajdır.
  • Kingston microSDHC/SDXC UHS-I U3 90R/80W edindim...

Telefona takınca 2 seçenek sunuyor: Dahili hafıza ve taşınabilir hafıza, diye. Ben taşınabilir hafızayı seçtim, iyice araştırmadan. Tablet için de aldım hafıza kartı, farklı olsun diye de onu dahili hafıza seçtim. Telefon için hangisi daha mantıklı olur?
  • Kartı çıkarmam, başka bir cihazda kullanmam gerekirse sorun yaşamamak için ben taşınabilir olarak ayarlıyorum.
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    Taşınabilir yapmam iyi olmuş öyleyse. Ben sadece 4K video performansı açısından merak etmiştim... Elbette telefonun performansı da önemli. Taşınabilir ayarladığımdan mıdır nedir, cihaz her açılışta bildirim çubuğunda gösteriyor, SD aktar bildirimi çıkıyor...
  • Telefonu kullanarak karta bir format atın, bilidirim gidecektir.
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    Biçimlendirdim, telefonu kapatıp açtım, hala bildirim geliyor maalesef...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.