Şimdi Ara

Nasil Basarilir: Dunyanin En Iyi Universitelerinden Birinde Okumak ve Calismak (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
417
Favori
57.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

@SertSusturucu ben buraya normal universite egitimimin ardindan geldim. O yuzden malesef liseden gecme konusunda hic bilgim yok. Yanlis yonlendirmek istemem, basarilar.

Dostum bendede böyle bir heves ve azim var.

yurtdışındaki üniversitelerin kitapçıklarını nasıl ve nereden temin ettin

özel mesaj olarak atarsanız sevinirim.

şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiperaktifturk

quote:

@SertSusturucu ben buraya normal universite egitimimin ardindan geldim. O yuzden malesef liseden gecme konusunda hic bilgim yok. Yanlis yonlendirmek istemem, basarilar.

bana da gerekli
  • quote:

quote:

Banada Gerekli, lütfen ilgilenirsen sevinirim arkadaşım...

iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Orijinalden alıntı: lunar caustic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

DH yazılı kağıt istemiştik bi ara koyamamıştı o eleman sanırsam

Dediğin olayı bilmiyorum ama tutmuş bı resim koymuş Buda benim diyor resimle oluyorsa Harvard ve M.ı.t te okuyorum bende inanmayan varsa resim koyabilirim :D :D

Hasta mısın birader? Gerçek olamaz mı yani? Diyelim ki sallıyor, sana ne batıyor affedersin? "Biz de gittik biliyoruz yani" demişsin. Nereden inanalım sana? Sen ispatla bakalım şimdi?

Ayar oluyorum senin gibi hasta ruhlu, amele adamlara.

Hocam su an teldeyim bilgisayarım garantide bir haftaya yükleyeyim resimleri yüklemezsem hatirlat sallıyorsa sanane battimi demisin sayfadaki yorumları bı oku bakalım kaç kisi bel bağlamış buna sorular soruyorlar bı ton adam mesaj göndermiş milletin hayalleriyle alay etmeye hakkı yok ama adam alır o gunün gazetesini onla beraber üniversitede çekilir resmini universitede sart degil zaten isteyen girebiliyor iceri kimse kolay kolay cevirmez kimsin diye neyse ondansinra bizde amenna tmm anlat deriz merak ettiklerimizi sorarız bu konu dısı neler gördü hocam herkese hemen inanmiyacaksin

Nasil Basarilir: Dunyanin En Iyi Universitelerinden Birinde Okumak ve Calismak

Bugun onunden geciyordum, sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa YANDIM

quote:

quote:

Banada Gerekli, lütfen ilgilenirsen sevinirim arkadaşım...

iyi günler.

Bende istiyorum bilen biri pmle yada buradan ulaştırabilir mi?
  • Merhaba ben hic Amerikan universitelerin kitapciklarini gormedim. Ancak Ingiliz universitelerin hemen hemen hepsinin var. Sitelerine gittiginiz zaman "order a prospectus" gibi bir secenek olmali aday ogrenciler kisminda. Oradan bilgi almaniz mumkun.
  • lise sondayim.ortalama bir ogrenciyim.notlarim cok iyi degil.cok kotu de degil.universite icin abimiin yanina viyanaya gitmek amacim.bakalim gelecek sene basarbilirsem burda uplarim ve konumu acarim.herkese basarilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

lise sondayim.ortalama bir ogrenciyim.notlarim cok iyi degil.cok kotu de degil.universite icin abimiin yanina viyanaya gitmek amacim.bakalim gelecek sene basarbilirsem burda uplarim ve konumu acarim.herkese basarilar

Bende gelecek sene icin viyana teknigi dusunuyorum. Beraber gideriz artik :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

lise sondayim.ortalama bir ogrenciyim.notlarim cok iyi degil.cok kotu de degil.universite icin abimiin yanina viyanaya gitmek amacim.bakalim gelecek sene basarbilirsem burda uplarim ve konumu acarim.herkese basarilar

Bende gelecek sene icin viyana teknigi dusunuyorum. Beraber gideriz artik :))

insallah gerceklestiririz de gideriz dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Acaba ingilizceyi nerede ogrendiniz? Ayrintili anlatirsaniz sevinirim...

Up
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğin olayı bilmiyorum ama tutmuş bı resim koymuş Buda benim diyor resimle oluyorsa Harvard ve M.ı.t te okuyorum bende inanmayan varsa resim koyabilirim :D :D

Hasta mısın birader? Gerçek olamaz mı yani? Diyelim ki sallıyor, sana ne batıyor affedersin? "Biz de gittik biliyoruz yani" demişsin. Nereden inanalım sana? Sen ispatla bakalım şimdi?

Hocam su an teldeyim bilgisayarım garantide bir haftaya yükleyeyim resimleri yüklemezsem hatirlat sallıyorsa sanane battimi demisin sayfadaki yorumları bı oku bakalım kaç kisi bel bağlamış buna sorular soruyorlar bı ton adam mesaj göndermiş milletin hayalleriyle alay etmeye hakkı yok ama adam alır o gunün gazetesini onla beraber üniversitede çekilir resmini universitede sart degil zaten isteyen girebiliyor iceri kimse kolay kolay cevirmez kimsin diye neyse ondansinra bizde amenna tmm anlat deriz merak ettiklerimizi sorarız bu konu dısı neler gördü hocam herkese hemen inanmiyacaksin

gereken kanıt geldi sanırım
  • ort ne kadar ugrasam 3.yil 1. donemdeyim 3 ort bulamadik 2.80 lerde dolaniyor. 3 veya 3.10 gibi ort yapsak yine sansimiz var midir ?

baktim ucla 3.5 istiyor yine sansimiz yok illaki MİT gibi yerlere baktigimda GPA spesifik olarak belirtmiyor oralara bakiyorum suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 26 Ocak 2012; 18:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: =lachesis=

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

gereken kanıt geldi sanırım

Arkadasin sesinin kesilmesi de manidar :)
  • takip
  • işte dh böyle bi yer ya
    hem liseli sıpalar var hem böyle adamlar
  • ilkönce azminden dolayı çok tebrik ediyorum helal olsun ne diyim ,hukuk için master programlarına kabul şansımız ne peki yine 3.50 ve üstü ortalama istiyor mu acaba
  • Benimde hazır aklıma gelmişken bir sorum vardı hocam.Öncelikle kabul edilmek için bir projemi sundunuz?yoksa bilimsel bir makalede isminiz yada katkılarınızmı geçti?benim bildiğim bu tür üniversitelerde öğrencilerin projelerine ülkemizde olduğundan çok daha fazla önem veriliyor,ayrıca başarılarının devamını dilerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McYC

quote:

Orijinalden alıntı: BruceLee93

ben bır sey anlamadım valla.ne yanı sırf ortalama yuksek dıye mı senı aldılar?tamam ortalamayı gayet iyi yükseltmissin de o ortalamalarda odtü de bilkentte adamlar var.ayrıca burssuz gıtmıssin uniye en basta.demek ki maddi durumun da iyi.bu da sana baya kolaylık saglamıstır.ingilizce de varsa güzeldir.yanlıs anlama senı kucumsemıyorum ama sıradan bır unıden bolum 1.cısı olunca nasıl ucla ya gıdıyorsun onu anlamadım.

Sırf ortalamasının yüksek olması değil, ortalaması düşük bir öğrenciyken bir karar verip azmederek bu kararı gerçekleştirip, ortalamasını yüksek bir ivmeyle, aralıksız yükseltmiş olması adamları etkileyen şey.

Tebrik ederim arkadaşım, diğer konunu da okumuştum. Azmin örnek alınası bir şey. Umarım gerçekten isteyen herkes bir gün senin gibi başarılara sahip olabilir.
    Soru da sorayım, niyet mektubun hakkında bilgi verme şansın var mı acaba? Nasıl bir mektup yazdın kabataslak? "Bakın ben azmettim ortalamamı uçurdum, bu da şunu şunu gösterir. Beni seçin çünkü bende şu şu var." Yani yazdığın hangi cümleler sence etkili olmuştur?

Tabi ki bu dediklerin, projelerin, ilgin, yaptiklarin, odullerin, basarilarin, referanslarin, gre sinav sonucun, toefl sonucun

oraya gitmeden yaptığın, bu tür projelerinden bahsedebilir misin lütfen?

bi de şu konuyu açtırabilir misin:http://forum.donanimhaber.com/m_55705719/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mow_ -- 1 Şubat 2012; 20:04:50 >
  • ayrıca yine aklıma gelmişken;
    *burs'u nasıl hallettin?ucla burs vermiyordu sanırım öğrencilerine.
    *malum askerliğini yapmadın.tecilini ordan nasıl halettin?
    *bide Allah aşkına söyle kardeşim...ordada filmlerdeki gibi herkes eve ayakkabıylamı giriyorhep merak etmişimdir
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.